Zavrieť

Porady

Eshop - obrat ???

Zdravím. Mám otázku na majiteľov eshopov...ako ste na tom s obratom v 5/2011...ja katastrofálne...toto som až v šoku....dnes napr. 2 objednavky, včera tiež len dve...to je katstrofa oproti tomu čo bolo predtým...čím to je? teplom? ludia si začínajú sporiť na dovolenku alebo čo? a kedy sa to znovu vráti do normálu?...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ďáša gratulujem. Som rád keď sa darí :-)
Specimen nevzdávaj to. Prichádzajú vianoce, tak si nájdi brigádu, alebo niečo, aby si potom mohol dať na december prachy do reklamy. Vianoce sú šialené a teraz sa nesmieš vzdávať, teraz musíš na sebe a shope zamakať.

Ja osobne som tiež otvoril shop v júni a na 100% je to horšie, než máš ty. Ale to nevadí, nápadov je kopec a vianoce prichádzajú, tak sa treba do toho oprieť :-)
0 0
Specimen24 Specimen24

Specimen24 je offline (nepripojený) Specimen24

Atomer: ďakujem za povzbudivé slová, čo sa týka reklamy držím sa zásady, že reklamu si zaplatím až keď vyčerpám všetky dostupné prostriedky, ktoré sú zdarma, Optimalizáciu pre vyhľadávače som si robil sám, tam to už aj je vidieť a cítiť, potom som požičal zariadenie do internetoveho magazinu na test, kde je moj odkaz, spravil som par vymen odkazov a dostal som 60€ kupon na google adwords ktory som vyuzil... Google adwords mi síce priniesol návštevnosť, ale žiadne predaje teraz mám priemernú návštevnosť okolo 80 ľudí denne a 240 položiek v eshope... kdesi cítim, že by to malo byť o dosť viac... za november zatiaľ tri objednávky
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
blondy Pozri príspevok
Ahojte, môžete mi odporučiť niekoho, kto sa venuje SEO optimalizácii?... prevádzkujem eshop a potrebovala by som rozbehnúť toto SEO...Dík
No nájdeš panákov, čo ti spravia "seo" za 100eur a tým to končí, ale ak hľadáš odborníka, tak je to mesačne tak 100eur po dobu 1 roka.
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
ďakujem za infošku ... "panáka" nepotrebujem , budem hľadať niekoho seriozného na pravidelnú spoluprácu
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
blondy Pozri príspevok
ďakujem za infošku ... "panáka" nepotrebujem , budem hľadať niekoho seriozného na pravidelnú spoluprácu
stačí zadať do google "seo" a odignorovať sponzorované odkazy. Napíš všetkým na 1. strane a oni ti už spravia ponuku
1 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
co sa seo tyka odporucam: seocentrum.sk .. dostal som sa dantess ku nemu cez teba a toho co tu predava tie topanky, ja som s nim maximalne spokojny.
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
padro Pozri príspevok
co sa seo tyka odporucam: seocentrum.sk .. dostal som sa dantess ku nemu cez teba a toho co tu predava tie topanky, ja som s nim maximalne spokojny.
aj ja. je to fakt pán SEOman, ale nechcel som tu robiť reklamu. Ale momentálne ho majú za jedného z najlepších na SVK, takže tak.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dantess Pozri príspevok
aj ja. je to fakt pán SEOman, ale nechcel som tu robiť reklamu. Ale momentálne ho majú za jedného z najlepších na SVK, takže tak.
no ja som najskor ani nechcel verit ze co dokaze... konecne som nasiel niekoho co sa v tom vyzna, preto mu aj tu reklamu spravim, zasluzi si to.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
padro Pozri príspevok
no ja som najskor ani nechcel verit ze co dokaze... konecne som nasiel niekoho co sa v tom vyzna, preto mu aj tu reklamu spravim, zasluzi si to.
No hej, je veľmi ťažké nájsť schopných ľudí a som rád za seocentrum. Ešte mi on odporučil jendu slečnu/pani na PPC a tiež som spokojný. Skúsil som jednu veľkú PPC firmu a to sa nedá porovnať. Oveľa lepšia komunikácia a za rovnaký peniaz spraví 2x takú návštevonosť.
0 0
terry terry

terry je offline (nepripojený) terry

Dantess sledujem ten tvoj "zrnkový" bussines a fakt Ti v poslednom čase vyletela návštevnosť prudko nahor. Za tak krátku dobu trvania shopu sú to slušné čísla.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
terry odkiaĽ vieš moju návštevnosť ?
0 0
fortun21 fortun21

fortun21 je offline (nepripojený) fortun21

ako si to myslel robit shop pre google? vysvetli prosim ta
0 0
Kapus Kapus

Kapus je offline (nepripojený) Kapus

Dobry den prajem.*CHcel by som predat e-shop pretoze na to nemam vobec cas..Jedna sa prevazne o predaj drogerie,kozmetika a zdrava vyziva..Viac info na jurajkapus@gmail.com alebo 0948056768 500 eur
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ahojte kamaráti. Táto téma už trošku zapadla prachom, tak ju oživím. Aký obrat bol na Vianoce ? Bol v % lepší, alebo horší, než minulý rok ? My sme novú verziu shopu nahodili 12.12. a do 19.12. bolo 16objednávok čo je super číslo. Bohužiaľ sme nestihli celé Vianoce... Inak v kamennom biznise pokles o 50%. Tam za to môžu hlavne zľavové portály a marketing, ktorý som podcenil. Budúci rok sa už nenechám oklamať :-) Čo vy ?
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Dantess: 19 objednavok za 7 dni sa mi zda velmi male cislo. Z ako velkej navstevnosti to bolo?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u mňa vianočné obdobie nárast cca o 10% oproti minulému roku. A celý rok nárast cca 20% oproti roku 2010.

Inak, som si práve spomenula, akého mam zákazníka. Objednáva telefonicky - má istý handicap, pre ktorý nezvládne internet. Prvý telefonát - objednávka. Druhy telefonát - že balík dorazil. Tretí telefonát - že zaplatil. A ešte posledný telefonát - či platba naozaj aj dorazila
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Atomer 16objednávok. Do reklamy šlo 6e na den a denna navstevnost okolo 150ludi. Mam tovar, ktorý nieje tuctový, preto sa nedá rozprávať o stovkách objednávok a super obrate bez zisku :-)
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Čoskoro otvorím svoj prvý eshop, prelúskala som takmer celú poradu - témy internetové podnikanie.
Táto téma ma zaujala, nechcete ju obnoviť?
Zaujímalo by ma, či vaše eshopy ešte fungujú a ako sa vám darí.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
funguju .. po krizovom minulom roku je tento velmi dobry,... ale je pravda ze ovela viacej roboty, premyslania, vzdelavania atd.... je to coraz tazsie na druhej strane ak sa clovek snazi tak vysledok pride aj ked mozno az po rokoch roboty. Slabi a taki co len skusali, alebo taki ktori uz si mysleli ze vyhrali vojnu padaju. Ale o tom je podnikanie a to je to co cloveka bavi
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

INak doporucujem ak pouzivate adwords od google tak oni robia bezplatne konzultacie po telefone. Uz som mal asi 4, vzdy som pochopil kus novych veci a hovoril si aky som bol debil ze som to nezistil skor, mohol som usetrit na reklame
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať