Zavrieť

Porady

Usporiadat
vratnik vratnik

vratnik je offline (nepripojený) vratnik

tom_NR Pozri príspevok
Práveže mám dekor - zlatý dub. Jedna strana je južná, ale aj tam to ide bez problémov.
Ja som si tiez nechal vnutorne pasky niekolko rokov. Raz za cas som vyskusal a paska isla krasne dolu. Az som ich raz daval vsetky dole, ale ta na juznom okne uz sa zacala trhat a cast pasky zostala na okne. Preto to nepodcenujte. Moze sa stat, ze vam zostane biely podklad pasky prilepeny na okne a z pasky strhnete len bezfarebnu foliu. Potom uz bude neskoro. Neda sa to casovo odhadnut a odlepit na poslednu chvilu. Naraz s tym bude problem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mnohý si tu mýlite ochranné pásky z okien ktoré su nalepené už vo výrobe , s páskami maliarskymi.
Páska original od výrobcu určite prežije rok.Páska krepová,papierová nieje vhodná na plastové okná väčšinou ju nedáte dole po pár minútach.Na obliepanie plastových okien je určená gumenná páska (nie PL aPRC).Takáto páska sa dá bez pez problémov odstrániť cca do 30 dní.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Predavaju sa aj PVC pasky,ktore su urcene na plast.okna. Ma specialne lepidlo,ktore nie je agresivne voci plastu a nezaziera sa.

Ale myslim, ze tu sa riesi problem,ako dostat z okien ochrannu pasku,ktoru dava vyrobca na novy vyrobok,aby sa okna pri preprave neposkodili.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať