Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosti so spoločnosťou Ceanes?

Som zúfaly:-(pred 4 rokmi som vyplatil svoje podlžnosti v bankách a i napriek tomu som vedený v bankovom registri a teraz ked potrebujem nikto mi nechce požičat-v banke. Vie niekto poradit nejaku spolahlivú finančnú inštitúciu kde nemusim s nicim ručiť,stačí prijem. Budem povdacný. Nevadi mi ani vysoky úrok. Ved vsetko je teraz na urok...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TATRY MKS je offline (nepripojený) TATRY MKS

    TATRY MKS
    Ja mám dobré skúsenosti s Cetelem, pretože tiež nám nikde nechceli dať pôžičku, s manželom sme 28 rokov robili v našom úžasnom zdravotníctve, keď sme doniesli potvrdené príjmy, tak sa nám smiali, že s takým príjmom môžeme tak akurát šúchať nohami pod stolom....Tak sme si brali od nebankoviek Quatro (aj s nimi máme dobré skúsenosti) Cetelem, takže za úroky sme už síce mohli mať 5 Mercedesov, ale pohli sme sa ďalej)

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    Hlavne si daj žiadosť o viňatie s toho registra v ktorom po 4 rokoch stále ešte figuruješ. Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať. Ale viem, že banky majú aj vlastné registre, takže v tej banke v ktorej si už mal úver a nesplácal si ho, ti už asi ťažko dajú ďalší aj po viac rokoch. Kludne ma opravte ak sa mýlim.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    yoyo3333 Pozri príspevok
    Hlavne si daj žiadosť o viňatie s toho registra v ktorom po 4 rokoch stále ešte figuruješ. Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať. Ale viem, že banky majú aj vlastné registre, takže v tej banke v ktorej si už mal úver a nesplácal si ho, ti už asi ťažko dajú ďalší aj po viac rokoch. Kludne ma opravte ak sa mýlim.
    troška sa mýliš- figuruje tam 5 rokov...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    minonka1980 Pozri príspevok
    Som zúfaly:-(pred 4 rokmi som vyplatil svoje podlžnosti v bankách a i napriek tomu som vedený v bankovom registri a teraz ked potrebujem nikto mi nechce požičat-v banke. Vie niekto poradit nejaku spolahlivú finančnú inštitúciu kde nemusim s nicim ručiť,stačí prijem. Budem povdacný. Nevadi mi ani vysoky úrok. Ved vsetko je teraz na urok...
    minonka, toto je cesta do pekla- to už ten názov je taký, že za tým budú nejaký hrubokrký, ja by som určite nad tým neuvažoval...

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    troška sa mýliš- figuruje tam 5 rokov...
    Viem, ale čítal som že po 3rokoch si môžeš požiadať o výmaz z registra.
    Preto som písal "Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať"

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    yoyo3333 Pozri príspevok
    Viem, ale čítal som že po 3rokoch si môžeš požiadať o výmaz z registra.
    Preto som písal "Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu
    viňať"
    No, ale nerobí sa to- vačšinou ta tam nechajú tých 5 rokov...

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    No, ale nerobí sa to- vačšinou ta tam nechajú tých 5 rokov...
    Tak to už teda neviem. Len som čítal že žiadosť sa dáva po troch rokoch.
    Ale inak súhlasím s tvojím názorom "minonka, toto je cesta do pekla"

    Má niekto skúsenosti so spoločnosťou Ceanes?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.