Zavrieť

Porady

Nová téma ohľadom návštevnosti naších webov a následných obratov.

Zdravím. V téme: "Eshop -obrat ??? " sme sa venovali poklesom obratov v jarných mesiacoch...spomínal som tam, že som mal v čase od 01/2011 do konca 03/2011 návštevnosť okolo 5000-7000 UIP/deň (v niektoré dni aj vyše 8000)...rovnako tam píšem, že to bolo spôsobené trikom ktorý ale už bohužial nefunguje...nepredpokladám, že ešte niekedy fungovať bude a tak mám od apríla do dnešných dní návštevnosť okolo 1200-1500vtedy som bol už "namaškrtený" na leto a tešil som za že za 3 letné mesiace urobím rekordný obrat...ale bohužial zasiahli väčší internetový bohovia a sme tam kde sme... KAžDY KTO ZAžIL 7000-8000 UIP NA SVOJOM WEBE A POTOM PADOL NA 1500 VIE O ČOM HOVORIM, KEĎ POVIEM, žE JE TO OBROVSKY ROZDIEL... A PRETO TÁTO TÉMA... NEVIEM čI MA ZA TO NEZVOZÍTE ALEBO TAK, ALE TAK VžDY TO MôžETE UZAVRIEť, KEĎ VÁS TO NEBUDE BAVIť.. :-) TAKžE, AK BY SME SA NAšLI VIACERÝ ĽUDIA ČO BY SME NA TOM MALI ZÁUJEM, čO TAKTO POZAKLADAť NEJAKÉ WEBY KTORÉ BY SME TLAčILI NA NAšÍCH WEBOCH A KTOR´BY čASOM ZÍSKAVALI NÁVšTEVNOSť A OBLUBU A SAMOZREJME KAžDÝ KTO BY SA TOHO ÚčASTNIL BY TAM MAL REKLAMU ZADARMO...JE TO TAKÝ HRUBÝ NÁčRT KTORÝ SA ZRODIL V MOJEJ HLAVE Z TOHO, žE VIEM AKÝ OBRAT TI UROBÍ 7000 LUDÍ A AKÝ 1500 LUDÍ...TAKžE NAPR: JA PREDÁVAM žENSKÚ OBUV...POVEDZME žE NA TOM NAšOM PORTÁLE BY SME MALI AJ HOROSKOPY...TO žENSKÉ čÍTAJÚ KAžDÝ DEŇ...JA BY SOM ICH REKLAMOVLA NA SVOJOM WEBE A NIEčO LUDÍ BY OSM TAM DONIESOL...Padro predáva AUTODOPLNKY, TAKžE MÁ VäčšINU ZÁKAZNÍKOV ASI CHLAPOV, TEN BY TAM MOHOL MAť REKLAMU NA NEJAKÝ NÁš AUTOMAGAZÍN A PODOBNE...INZERCIU BY SME MOHLI MAť, A čO JA VIEM čO EšTE...PROSTE TOTO JE LEN HRUBÝ NÁčRT TAK TO TAK AJ BERTE...ALE MYSLÍM, žE KEBY SME SA SPOJILI A NIEčO VYMYSLELI MOžNO BY NÁM TO POMOHLO...
Naposledy upravil Orange123 : 05.06.11 at 19:57
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ako sorry ale tvoj príspevok sa absolútne ale vôbec nedá čítať. Zmeň prosím ťa štýl písma, veľkosť písma a nepíš veľkým je to neslušné.
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

EšTE BY SOM DOPLNIL, žE mám zazračneého SEO chlapca ktorý mi robí SEO a som na prvích miestach na klúčové slová a to všetko za 200 € mesačne...takže napr na horoskopy by sme sa dostali za pár mesiacov hore...rovnako tak inzercia (bavil som sa s nim o tom) a hovoril že by nebol problem s dobrym webom sa dostať dosť vysoko v google...ale tak čakám Vaše názory...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

veľmi rád by som to zmenil, lenže ako? je tam nejaky blby textovy editor, ked som to pisal , len mi preskočil styl písma na ine...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no upravil som to aspoň takto, hádam je to už lepšie...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
7000 ludi dostat na web bez "triku" to je nemozne bez mnozstva penazi, taky je moj nazor
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
7000 ludi dostat na web bez "triku" to je nemozne bez mnozstva penazi, taky je moj nazor
veď Padro ja s tebou súhlasím... a nakoľko už trik nefunguje tak mám len okolo 1200-1500 :-((
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no som zvedavý že aké tu budu reakcie a či som to dobre napísal, či ma niekto vôbec pochopil...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a o čom by mal byť ten web?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ja som ta pochopil, ale na to potrebujes este viac penazi ale neda mi zaspat co to bolo za trik zopar veci ma napada, len je to nieco v style spamu
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
veď Padro ja s tebou súhlasím... a nakoľko už trik nefunguje tak mám len okolo 1200-1500 :-((
no len taka je realita ak sa to robi prirodzene
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro nebolo to nič v štýle spamu a ani nič podobne... bolo to absolútne super, len potom sa asi niekto uvedomil a zmenil systém...to je všetko :-( no dáša veď o to ide...že o čom by ten web mal byť aby nám prilákal čo najviac ľudí? to neviem...keby to viem tak si to urobím sám...ale asi to bola blbosť zakladať takúto tému...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

proste ma sere že môj trik už nefunguje...lebo na leto som mal obrovské plány...nechcel som ísť ani na dovolenku, lenže ked to teraz tak spadlo serem na to a idem hned na začiatku júla :-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Orange123 Pozri príspevok
proste ma sere že môj trik už nefunguje...lebo na leto som mal obrovské plány...nechcel som ísť ani na dovolenku, lenže ked to teraz tak spadlo serem na to a idem hned na začiatku júla :-)
a nechceš, aby som ti hodila nejaké ženské weby? Dobre frčiace, diskusné. Len teda to, že sa tam naučili baby chodiť trvalo 2-3 roky
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
a nechceš, aby som ti hodila nejaké ženské weby? Dobre frčiace, diskusné. Len teda to, že sa tam naučili baby chodiť trvalo 2-3 roky
dlho trva, a vsetko co pride neskor tak trva este dlhsie ak sa vobec uchyti, to plati o eshopoch o forach..
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
padro nebolo to nič v štýle spamu a ani nič podobne... bolo to absolútne super, len potom sa asi niekto uvedomil a zmenil systém...to je všetko
mne to hlava nebere, ja nezaspim
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
dlho trva, a vsetko co pride neskor tak trva este dlhsie ak sa vobec uchyti, to plati o eshopoch o forach..
no ve´d práve - nie je jednoduchšie si zaplatiť reklamu niekde priamo, kde to funguje? Vymyslieť nejakú súťaž (napríklad, koľko rôznych vzorov bolo v obchode presne vtedy a vtedy...) Ako cenu dáš topánky podľa vlastného výberu.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
nie je to spam hm,.. ale proste link na teba sa bud zobrazoval na nejakom znamom webe alebo weboch. stalo sa mi ze jeden znami web rozposlal maily a bol tam omylom na mna link chvilku potesilo ale aj tak na to aky to bol znamy web tak hodilo len "1500" ludi tie tvoje pocty 7000 to normalnou cestou lahko urcite spat nedosiahnes.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
padro Pozri príspevok
nie je to spam hm,.. ale proste link na teba sa bud zobrazoval na nejakom znamom webe alebo weboch. stalo sa mi ze jeden znami web rozposlal maily a bol tam omylom na mna link chvilku potesilo ale aj tak na to aky to bol znamy web tak hodilo len "1500" ludi tie tvoje pocty 7000 to normalnou cestou lahko urcite spat nedosiahnes.
John Vanhara predával reality cez yahoo. Inzercia stála dajme tomu 50dolárov za 1 nehnuteĽnosť/mesiac. Ak ich mal 200, tak to išlo dosť do peňazí, ale robiť to musel každý. Došiel ale na to, že yahoo má taký systém, že veľké firmy majú inzerciu zadarmo, ak pridajú produkty v obrovskom množstve. NA tento trik tuším 2-3 roky nikto nedošiel a tak mal inzerciu úplne zadarmo na popredných miestach. Možno to bolo niečo podobné. Nejaká chyba v nejakom programe, atď... Ja som mal na azete tiež chybu, som zaplatil za 5. poziciu a bol som 1-5roka 1. Ale azet tak upadol, že by som to nepredĺžil ani za 1 euro...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no ludkovia ako pise Dantess bola to chyba na podobný štýl ako na tom Yahoo...ale Padro ti kludne choď spať, už aj tak to nefunguje takže je to jedno...ale poviem Vám to bola pecka...40 obj denne...aj 48 som mal tušín v jedne deň...bola to sila...to sa fakt biznisu darilo...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

teraz premýšlam ako dostanem na web 7000 ľudí a nič mi nenapadá :-( SEO som na prvích miestach a to je pre mňa veľké sklamanie GOOGLE...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať