Zavrieť

Porady

Google Product Search

Google mozno chysta na Slovensko svoju sluzbu Google Product Search. Ide vlastne o porovnavac cien a produktov.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    SEOlógovia sa určite potešia

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Orange123 Pozri príspevok
    hm a odkedy by to malo frčať ?
    Neviem, ale dnes mi Google ponukol moznost vyhladavania prostrednictvom Google Product Search. Viac informacii sa mi nepodarilo zistit. Akurat som len spravil screen.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    zubro85 Pozri príspevok
    no asi to chvíľu potrvá kým to pôjde normálne aj u nás.. ale inde to už funguje

    http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Product_Search
    http://www.google.com/support/mercha...&answer=160619
    V kazdom pripade su zo strany Google snahy o zavedenie tejto sluzby. Inak by mi to v ponuke vyhladavania nezobrazilo.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Dal by som tu link na priklad vyhladavania v GPS, ale akonahle to dam do prehlidaca a nie som prihlaseny v Google ucte, tak to vyhodi hlasku "Vaše vyhľadávanie(norton) nemohlo byť dokončené s požadovanými možnosťami vyhľadávania."
    Logicky, v SK shopoch to nevyhladava, kedze nie su nafeedovane.
    Pisal som aj redaktorom do zive.sk, snad sa im podari nieco zistit.

    Jaro_ je offline (nepripojený) Jaro_

    Jaro_
    dnes som to zaregistroval tiez. Hned som tam skusil aj regnut e-shop. Problem nastal ad1 v tom, ze to nebralo XML feed co standardne beru porovnavace (aspon myslim) a napokon najvacsi problem - nedalo sa zacielit na Slovensko. ALE! je to zadarmo. Cize som zvedavy, kedy to sem dorazi a ci to bude konkurencia vyuzivat :-)

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Jaro_ Pozri príspevok
    dnes som to zaregistroval tiez. Hned som tam skusil aj regnut e-shop. Problem nastal ad1 v tom, ze to nebralo XML feed co standardne beru porovnavace (aspon myslim) a napokon najvacsi problem - nedalo sa zacielit na Slovensko. ALE! je to zadarmo. Cize som zvedavy, kedy to sem dorazi a ci to bude konkurencia vyuzivat :-)
    No to si este chvilku pockame. V slovencine je aj pomocnik k sluzbe GPS. Ist ti to nemohlo, nakolko sluzba este nie je oficialne spustena a feed bude mat svoje specifika.
    http://checkout.google.com/support/?hl=sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.