Zavrieť

Porady

Hľadam dodavateľa second hand oblečenia

Poraďte dodávateľa na second hand najlepšie komis mám záujem o dlhodobú spoluprácu. Vranov n/T
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bababa4 bababa4

bababa4 je offline (nepripojený) bababa4

Ahoj,
vieme zabezpečiť detské scond hand oblečenie - 0-14r., mix. Anglických značiek...Kvalita: Cream, Extra, 1. trieda
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
miriamka1 miriamka1

miriamka1 je offline (nepripojený) miriamka1

je ponuka este aktualna? mozete mi blizsie info?
dakujem.
0 0
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

aj ja hľadám sec.hand - anglický tovar. Pre deti aj dospelých. Som z Trnavy.
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Ja môžem odporučiť detský second hand z Tvrdošína. S mojej strany spokojnosť s tovarom aj cenou
0 0
gana6 gana6

gana6 je offline (nepripojený) gana6

dobry den, ja som poberala tovar z huncoviec, kilo ma vychadzalo zhruba na 7eur a detsky tovar na 12eur, teraz mam dodavatela z Kosic, je to jeden pan ktory vsak nema velkosklad ani nic podobne iba dovaza tovar (po celej SR) a ceny su o hodne rozdielne, 3eura za kilo a detske 4 za kilo. Kvalita tovaru je priemerna, on to netriedi a preto v baliku nachadzam aj veci s vysackami - prisom iny by to uz dali do cream triedy za nejakych 17eur za kilo, proste su tam veci aj 1. a 2. triedy no za taku cenu som nadmerne spokojna, vrelo odporucam, po ziadosti vam dam aj kontakt
0 0
yasmine82 yasmine82

yasmine82 je offline (nepripojený) yasmine82

Ahoj gana6.
otvorila som si detský second hand a momentálne hľadám dobrého dodávateľa za primeranú cenu. Brala som tovar zo Zvolena, kde 1. trieda stojí 7,16 eur a extra vyše 15 euro. Tovar krásny ale zdá sa mi to veľa. Máš aj nejaké foto detského tovaru ktorý ten pán ponúka? Bola by som vďačná za bližšie info. ďakujem.
0 0
gana6 gana6

gana6 je offline (nepripojený) gana6

zdravim ta, ako vravim on ma detsky tovar za 4€ / kilo ale ponuka aj extra za nejakych 7eur, co tiez nieje vela, akurat vcera mi prisiel tovar tak ak mi das na seba mail poslem ti nejake fotky a aj kontakt na neho
0 0
yasmine82 yasmine82

yasmine82 je offline (nepripojený) yasmine82

Jasné, to je super cena.
Môj mail je yasmine82@azet.sk
Ďakujem.
Z Maximarylandu z BA si nebrala ten po 4 eurá? niekto chváli, niekto nie, je to od nás dosť ďaleko, fotky tovaru na stránke nemajú, tak sa neviem rozhodnúť či zobrať alebo nie..
0 0
gana6 gana6

gana6 je offline (nepripojený) gana6

Kamaratka odtial niečo brala, veci boli sice pekne ale maložiadane - nevedela ich predať. Idem to pofotit a za chvilu zaslem fotky
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
gana6 Pozri príspevok
zdravim ta, ako vravim on ma detsky tovar za 4€ / kilo ale ponuka aj extra za nejakych 7eur, co tiez nieje vela, akurat vcera mi prisiel tovar tak ak mi das na seba mail poslem ti nejake fotky a aj kontakt na neho
Ahoj, môžeš mi prosím ťa poslať na neho kontakt? Môj email je ekonom.zv@zoznam.sk ďakujem pekne
0 0
didudula didudula

didudula je offline (nepripojený) didudula

Aj ja mám second hand a tovar beriem z prievidze zo second handu tatiana.s tovarom som velmi spokojna vzdy zodpoveda kvalite ktoru beriem ceny su podla mna velmi dobre k tomu co posielaju.cream je 11,99 prva trieda 5 a druha 1,90.Vrelo odporucam.uz som pisala jednej pani co tiez niekoho hladala tak myslim ze tiez bude spokojna.stranka je www.secondhand-tatiana.sk a kontakt 0917707645
0 0
silvia2011 silvia2011

silvia2011 je offline (nepripojený) silvia2011

mozte napisat aj do SS blizsie info?
dakujem
0 0
silvia2011 silvia2011

silvia2011 je offline (nepripojený) silvia2011

gana6 Pozri príspevok
zdravim ta, ako vravim on ma detsky tovar za 4€ / kilo ale ponuka aj extra za nejakych 7eur, co tiez nieje vela, akurat vcera mi prisiel tovar tak ak mi das na seba mail poslem ti nejake fotky a aj kontakt na neho
timinka3@gmail.com

poprosila by som o foto veciciek co vam prisli a kontakt na pana co ponuka tovar.
dakujem
0 0
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

Poprosím aj ja kontakt
0 0
stevie1 stevie1

stevie1 je offline (nepripojený) stevie1

Dobry den.Zaujal ma Vas prispevok a mal by som zaujem o kontakt na toho pana z Kosic.Moj mail je stefan.tkac@euke.sk
0 0
koleniakova koleniakova

koleniakova je offline (nepripojený) koleniakova

gana6 prosím ťa mohla by si mi poslať kontakt na toho pana z KE na kolienko1910@gmail.com? Skúšala som poslať ti súkromnú spravu,ale nejde mi to.
0 0
gana6 gana6

gana6 je offline (nepripojený) gana6

Zdravím Vás, všetci čo ste prejavili záujem o kontakt na mojho dodavatela poslala som vam maily s jeho čislom, pred chvíľou som s nim telefonovala avšak odchadza do zahraničia a neviem či sa dovoláte. Mne kázal zaslať objednávku na jeho mail tak skúste ho tam kontaktovať aj vy .. email : dod.rem@azet.sk
0 0
mariolka mariolka

mariolka je offline (nepripojený) mariolka

ahoj ja si idem tiež otvorit second hand možem aj ja poprosit kontakt alebo aj cenník ak by si bola taka dobra
0 0
mariolka mariolka

mariolka je offline (nepripojený) mariolka

Nemáte niektorá cennik od tohto velkoskladu v PL?
http://www.baks.ipr.pl/
ALEBO STE NEMALI ODTIAL TOVAR?
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, pošlite mi správou Vašu email adresu, dáko neviem dať cenník do prílohy ktorý mi poslali 11.10.11, chceli sme sa tam ísť fyzicky pozrieť na tovar, no zatiaľ nevyšiel čas. Neviem či je aktuálny, no približne si pozrite. Ak sa môžem opýtať kde máte v pláne otvoriť second hand? Chcete predajňu? My máme v pláne mať veľkoobchod.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať