Zavrieť

Porady

Hľadam dodavateľa second hand oblečenia

Poraďte dodávateľa na second hand najlepšie komis mám záujem o dlhodobú spoluprácu. Vranov n/T
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mariolka mariolka

mariolka je offline (nepripojený) mariolka

dakujem velmi pekne moj mail je
chceli by sme predajnu neskor možno aj niečo viac
Naposledy upravil mariolka : 30.12.11 at 09:44
0 0
zsizsu zsizsu

zsizsu je offline (nepripojený) zsizsu

Dobry, aj ja mám second ,ale hladám dobrého dodávatela s dobrymi cenami, poradili by ste aj mne? Diki
zsizsu@azet.sk
0 0
ivadiva1 ivadiva1

ivadiva1 je offline (nepripojený) ivadiva1

Ja som brala netriedený tovar z Maximarylandu a bola som veĺmi nahnevaná. Z 340 kg bolo 140 kg bytového textilu,40 kg odpad a len ten zvyšok bol predajný, prevážne pánsky textil ( samozrejme v netriedenom tovare býva prevážne dámsky textil). Majiteĺka Maximarylandu mi tvrdila, že je to netreidený nedotknutý tovar čomu sa samozrejme nedá veriť po skúsenostiach aj z iných veľkoskladov.A tie ceny za triedený tovar-ved to už je pre nás obchodníkov ten nákup taký drahý,že je to nepredajný tovar.
0 0
miusha miusha

miusha je offline (nepripojený) miusha

ahoj, zaujala ma Vasa ponuka, mala by som zaujem o blizsie info, pripadne kontakt, aby sme sa mohli spojit....ak je teda Vasa ponuka aktualna dakujem pekne!
0 0
Jana Gaberova Jana Gaberova

Jana Gaberova je offline (nepripojený) Jana Gaberova

Dobrý večer mohla by som aj ja poprosiť o kontakt? Dakujem
0 0
rainee rainee

rainee je offline (nepripojený) rainee

nebral prosim niekto tovar z textil house BA? tiez rozmyslam nad otvorenim sekaca a pozeram nejakych dodavatelov vramci BA.
0 0
Patrissa Patrissa

Patrissa je offline (nepripojený) Patrissa

didudula Pozri príspevok
Aj ja mám second hand a tovar beriem z prievidze zo second handu tatiana.s tovarom som velmi spokojna vzdy zodpoveda kvalite ktoru beriem ceny su podla mna velmi dobre k tomu co posielaju.cream je 11,99 prva trieda 5 a druha 1,90.Vrelo odporucam.uz som pisala jednej pani co tiez niekoho hladala tak myslim ze tiez bude spokojna.stranka je
www.secondhand-tatiana.sk a kontakt 0917707645
tiež si myslím...
0 0
exo11 exo11

exo11 je offline (nepripojený) exo11

Dobrý deň, neviem, či je to ešte aktuálne - mohla by som vás aj ja poprosiť o kontakt na toho pána z Košíc? Kontakt na mňa: zabezpecovacky@gmail.com. Ďakujem. Pekný deň.
0 0
01maja 01maja

01maja je offline (nepripojený) 01maja

Nemá niekto skúsenosti s dodávateľmi z Poľska ? Počula som že majú lepšie ceny.
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

ceny možno ale tovar nie. Aspoň moja skúsenosť a o maďarsku sa škoda vyjadrovať. Ponúkali crem asi za 2€ a bola to slabšia 1trieda. Ale tam bola už len cena veľmi nízka na takú kvalitu.
Naposledy upravil xtriadax : 22.10.12 at 15:11
0 0
meteska meteska

meteska je offline (nepripojený) meteska

Mozem aj ja poprosit kontakt na pana z KE? poprosim na mmazurak@azet.sk
dakujem pekne
0 0
nusiki nusiki

nusiki je offline (nepripojený) nusiki

Dobrz den, ja by som mala zaujem o detske oblecenie, cream aj I. trieda, viete mi poslat cenovu ponuku? Pripadne fotky tovaru? Dakujem
0 0
tinabozikova tinabozikova

tinabozikova je offline (nepripojený) tinabozikova

Dobrý deň, mohli by ste aj mne poslať kontakt na pána z Košíc? tinabozikova@gmail.com

Ďakujem
Naposledy upravil tinabozikova : 14.02.13 at 13:14
0 0
sosinkairl sosinkairl

sosinkairl je offline (nepripojený) sosinkairl

Zdravim. Mohli by ste ma prosim kontaktovat na emaili s vasimi podmienkami? Dakujem velmi pekne. NIKA
[sosinkairl@azet.sk]
0 0
sosinkairl sosinkairl

sosinkairl je offline (nepripojený) sosinkairl

Zdravim. mohla by som poprosit kontak aj nejake blizsie informacie na mail? pekny den. Nika. [sosinkairl@azet.sk]
0 0
sosinkairl sosinkairl

sosinkairl je offline (nepripojený) sosinkairl

yasmine82 mohla by si ma prosim kontaktovat na maili? tiezchcem otvorit detsky sekac, no vobec sa nevyznam a neviem ani kde vobec zacat... pekny den. nika. sosinkairl@azet.sk
0 0
ildiko1990 ildiko1990

ildiko1990 je offline (nepripojený) ildiko1990

Dobry den! Aj ja hladam dobreho dodavatela a tovar za normalnu cenu. Videla som ze viacery hladaju aj detsky textil ja mam na predaj aj detsky aj damsky a pansky cenu kto ma zaujem kludne moze navrhnut cenu a iste ze dohodneme. A ked poznate dobrych dodavatelov tak prosim kontakt na nich . Diky
0 0
witch221 witch221

witch221 je offline (nepripojený) witch221

Mozem poprosit taktiez kontakt na dob.dodavat.alebo toho pana z KE ak je este aktualny z dovozom? Dakujem...moj mail...witch221@azet.sk
0 0
Nikoleta Novotna Nikoleta Novotna
Ozaj zabudla som, ze tovar nam vozia az do obchodu, nikam nemusime chodit, objedname a mame
0 0
ZUZKAVISKUPOVA ZUZKAVISKUPOVA

ZUZKAVISKUPOVA je offline (nepripojený) ZUZKAVISKUPOVA

ahojte ja si objednávam tovar priamo z čiech, majú tam kvalitné veci a aj dobré ceny ozaj sa oplatí možete pozriet moj bazárik mimibazar ID 277606
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať