Zavrieť

Porady

rušenie nočného kľudu - podnik - rada

prosím potrebujeme poradiť ohľadne rušenia nočného kľudu v podniku - (malá reštaurácia) - ale naozaj seriózne a účinne
prosím nedávajte mi tu linky na rušenie nočného kľudu - to v bytoch atd mám naštudované
potrbeujem poradiť naozaj konkrétne - proste nejako
sa nám to nedarí "utíšiť" i ked bola zavolaná hliadka...neviem či nie kamaráti...
sú aj iné "páky"...ktorými by sme mohli začať?

prosím poradte - ide o to že máme dieťa ktoré cez týždeň vstáva do školy...
vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    Mila123 Pozri príspevok
    Iba Vám vadí rušenie nočného kľudu? resp. iba Vy sa ozývate????
    no v podstate...je to dosť nešťastná ulica...
    lebo je tu ten podnik...potom pozemky...a my...
    a na druhú stranu to krije múr toho podniku - takže tamtí susedia nie sú moc rušení...
    i ked mi už pani povedala že ani ona nemohla o tretej v noci spať...ale to je ťažko s takými ľudmi riešiť svedectvo - radšej sa stiahnu.
    a máme už toho po krk - lebo v podstate to vystrája len prevádzkárka s nejakými kamarátmi - vždy icj je tak štyria ( niekto aj z personálu)
    proste sme zúfalí - lebo evidentne mestkí policajti - čo sme aj počulu ahoj serus no napíšte tam niečo...a takto skončia hliadky...
    my už rozmýšlame či ísť inou cestou - podniku sa nedarí nemáva tam ľudí...a ked sa pýtam na záznam z polície vždy ten istý zápis: personál upratoval podnik - to je záznam z noci.
    tak rozmýšlame či tam nepslať niekoho iného hygienu? úrad práce? lebo neverím že to má všetko evodované....

    prosím poradte - možno tu niekto rozumie reštauráciám - a ich prevádzke - čoho by sa dalo chytiť - samozrejme všetko legálne nechem tu nikoho na nič nahovárať...

    vdaka za každú radu

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    Pohar Pozri príspevok
    no v podstate...je to dosť nešťastná ulica...
    lebo je tu ten podnik...potom pozemky...a my...
    a na druhú stranu to krije múr toho podniku - takže tamtí susedia nie sú moc rušení...
    i ked mi už pani povedala že ani ona nemohla o tretej v noci spať...ale to je ťažko s takými ľudmi riešiť svedectvo - radšej sa stiahnu.
    a máme už toho po krk - lebo v podstate to vystrája len prevádzkárka s nejakými kamarátmi - vždy icj je tak štyria ( niekto aj z personálu)
    proste sme zúfalí - lebo evidentne mestkí policajti - čo sme aj počulu ahoj serus no napíšte tam niečo...a takto skončia hliadky...
    my už rozmýšlame či ísť inou cestou - podniku sa nedarí nemáva tam ľudí...a ked sa pýtam na záznam z polície vždy ten istý zápis: personál upratoval podnik - to je záznam z noci.
    tak rozmýšlame či tam nepslať niekoho iného hygienu? úrad práce? lebo neverím že to má všetko evodované....

    prosím poradte - možno tu niekto rozumie reštauráciám - a ich prevádzke - čoho by sa dalo chytiť - samozrejme všetko legálne nechem tu nikoho na nič nahovárať...

    vdaka za každú radu
    neporadí nikto....?
    dá sa tam poslať nejaká kontrola?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Dá sa poslať akákoľvek kontrola....aj IP, DÚ, UPSVaR, ŽÚ, ObCÚ či MÚ,RÚVZ, Hasičov či bezpečnosť práce, kominárov, a pod. ja by som to riešila ale inou cestou.....zájdi na príslušný mestský či miestny úrad a podaj sťažnosť.....

    rušenie nočného kľudu - podnik - rada

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.