Zavrieť

Porady

Zadržaný vodičský preukaz za alkohol

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať zadržali mi vodický preukaz za alkohol mal som 0,23. zadržali mi ho na pol roka a chcel by som sa informovať že či by sa nedal trest znižiť na polovicu lebo ma to strašne štve že som nafukal a viem že už to nikdy nespravim len by som potreboval ten vodičák že či je tu možnosť skrátenia doby na polovicu na 3 mesiace?

vopred ďakujem za odpoveď

Andrej
Naposledy upravil ivka70 : 15.12.17 at 11:52
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Andrej Hutar Pozri príspevok
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať zadržali mi vodický preukaz za alkohol mal som 0,23. zadržali mi ho na pol roka a chcel by som sa informovať že či by sa nedal trest znižiť na polovicu lebo ma to strašne štve že som nafukal a viem že už to nikdy nespravim len by som potreboval ten vodičák že či je tu možnosť skrátenia doby na polovicu na 3 mesiace?

vopred ďakujem za odpoveď

Andrej
Nie , nie je ...
Alebo inak ...
Po polovici uplynutia trestu ( 3 mesiace ) môžeš požiadať , napísať žiadosť o jeho vrátenie ...
Buď bude vyhovené , alebo aj nie ...

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
Tak ja dúfam, že ti ten vodičák nevrátia nikdy!

willma je offline (nepripojený) willma

willma
gardenia Pozri príspevok
Tak ja dúfam, že ti ten vodičák nevrátia nikdy!
Prepáč, 0.23 je minimum nad toleranciu dychového prístroja. Rovnako odsudzujem alkohol za volantom, ale takáto hodnota sa pritrafiť naozaj môže a to dokonca aj po požití niektorých potravín prípadne liekov.

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Flinstone
policajné trumpety sú už dávno kalibrované na mg/l, tolerancia prístroja je pod 0,15. a 0,23 mg/l je skoro pol promile... takže to nieje zbytkový alkohol po malom pive.

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
buchač Pozri príspevok
Nie , nie je ...
Alebo inak ...
Po polovici uplynutia trestu ( 3 mesiace ) môžeš požiadať , napísať žiadosť o jeho vrátenie ...
Buď bude vyhovené , alebo aj nie ...
A do žiadosti treba pripísať, že má strýka na ministerstve. To zvyčajne zaberie.

Zadržaný vodičský preukaz za alkohol

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.