Zavrieť

Porady

Recept na plnenú cuketu?

Vie niekto dobrý a chutný recept na plnenú cuketu?
Ďakujem za skoré odpovede!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Zdenka 0705, Aňuška, zdenka131, terezamaria, ubka
    5

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Dnes som robila plnenú cuketu. Plním ju rožkami, nakrájanými na drobné kocky. Pridám vajíčka, Niva syr, majoránku, vňať - petržlenovú alebo zelerovú, trochu oleja a mlieka toľko, aby plnka nebola suchá. Týmto naplním vydlabané cukety a dám zapiecť. Po zapečení posypem strúhaným syrom.

    suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

    suzika1979
    ahoj,ja robim podobne ako na tom videjku od veroniky,akurat miesto masa davam kuracie pecienky je to mnam

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    evuš Pozri príspevok
    Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...
    ...tak toto vyzerá dobre
    už aj skúšam, hodí sa mi to ako predjedlo pri gril párty ...

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    evuš Pozri príspevok
    Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...
    ... zabudla som napísať, že plátky cukety uložíme trošku cez seba... počet plátkov - toľko, aké veľké závitky chcete mať...

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    plnenú mám tiež rada, ale výborné sú aj cuketové placky, tých sa nikdy neviem dojesť hoci klasické placky nemusím.

    rdb je offline (nepripojený) rdb

    rdb
    Presne vcera vysiel recept na blog sme - varime s medvedom - Roman daniel Baranek. emoyem poslat link, lebo je v praci blokovanz ale google urcite najde.

    Recept na plnenú cuketu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.