Zavrieť

Porady

Pretrvávajúce bolesti v oblasti "slepého čreva"

Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Moze to byt hocico, u zien napr. zapal vajecnikov.
    Ale aj bolest ladvin sa moze prejavit v oblasti slepeho creva./vlastna skusenost/
    Pytaj sa na nejake odborne vysetrenie

    babade je offline (nepripojený) babade

    babade
    arizona Pozri príspevok
    Moze to byt hocico, u zien napr. zapal vajecnikov.
    Ale aj bolest ladvin sa moze prejavit v oblasti slepeho creva./vlastna skusenost/
    Pytaj sa na nejake odborne vysetrenie
    Ďakujem za radu,už som objednaná na vyšetrenie u gynekológa,uvidím ako to dopadne. Neviem,či to môže byť-viackrát operovaný apendix!?

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Moze, ak su komplikacie. Matka si pichla ihlu do brucha ... 74 stichov, iba stopovaci pes chybal. :-)

    babade je offline (nepripojený) babade

    babade
    buchač Pozri príspevok
    Je to možné ...

    Viacero príčin ...

    - ohľadom gyndy sa nevyjadrujem , nemal som totiž ešte ženské problémy ...
    - obličky ma ešte tiež neboleli .......šak ani nemusia , ja im nekážem ...

    ALE

    keďže som už bol dorezaný statočne , tak jednou z príčin môžu byť aj vnútorné zrasty , ktoré sa zvyknú dosť často vyskytovať pri týchto zásahoch do organizmu ...
    Občas aj mňa to chytí ...pri zmene počasia napríklad , vtedy aj pobolievajú ale aj svrbia ...Dr. Iľko je vtedy len učeň pri mne aj s tými jeho tabuľkami
    Aj na stravu si musím pozor dávať ...strukoviny , vyprážané ...proste na to , od čoho začne potom " vietor " fúkať ...
    To je dobre,že to berieš s humorom,tak sa všetko lepšie znáša,ale ja som iný typ-všetko ma hneď rozhádže,mám zo všetkého strach.Ale vďaka!!!

    katedrála je offline (nepripojený) katedrála

    katedrála
    Ja mám apendix vyoperovaný 5rokov a tiež mám bolesti alebo skôr len také pobolievanie na pravej strane,zas ale nie tak často že by som to musela riešiť.Neviem čím je to spôsobené ale osobne si myslím že sú to zrasty,ktoré tam vznikli,z gyn.hľadiska je všetko v poriadku.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    babade Pozri príspevok
    Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.
    čo je to v poslednej dobe? ja mám slepák vonku 20r bolesti mám každý mesiac keď mám ovuláciu a to chodím doslova v pravom uhle, až pokiaľ nezaberú povolené drogy najväčšia bolesť prejde, ale ešte to nejaký deň cítim

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    zrasty sa robia pri - po zápaloch, poraď sa s nejakým lekárom čo to môže byť. skús ísť za obvodnou alebo internista nech ťa pošle na USG a pozrú sa či sa tam niečo nedeje.

    katalóg je offline (nepripojený) katalóg

    katalóg
    Príčin môže byť naozaj veľa.
    Neviem z akého dôvodu sa tabuizuje téma okolo parazitov v ľudskom tele. Malá osveta.
    Odčervovanie domácich miláčikov je dnes už samozrejmosťou.
    Iba väčšina ľudí sa naivne domnieva, že ich sa to netýka.

    V slepom čreve sídli napr. tento tvor. http://www.detoxikacia-tela.sk/video...v-slepom-creve

    Čiže aj to môže vyvolávať občasné bolesti.

    babade je offline (nepripojený) babade

    babade
    pasuliatko Pozri príspevok
    ak si si neni istá zájdi za zubárkou, skús ísť tam nech sa na to pozrie a prípadne ti poradí čo máš robiť.
    To má byť vtip? "Zájdi za zubárkou"-čo to má spoločné so slepým črevom????

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    babade Pozri príspevok
    To má byť vtip? "Zájdi za zubárkou"-čo to má spoločné so slepým črevom????
    omyl to malo ísť do inej témy
    neviem ako sa to tu ocitlo, mažem to

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    babade Pozri príspevok
    Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.
    Je to možné ...

    Viacero príčin ...

    - ohľadom gyndy sa nevyjadrujem , nemal som totiž ešte ženské problémy ...
    - obličky ma ešte tiež neboleli .......šak ani nemusia , ja im nekážem ...

    ALE

    keďže som už bol dorezaný statočne , tak jednou z príčin môžu byť aj vnútorné zrasty , ktoré sa zvyknú dosť často vyskytovať pri týchto zásahoch do organizmu ...
    Občas aj mňa to chytí ...pri zmene počasia napríklad , vtedy aj pobolievajú ale aj svrbia ...Dr. Iľko je vtedy len učeň pri mne aj s tými jeho tabuľkami
    Aj na stravu si musím pozor dávať ...strukoviny , vyprážané ...proste na to , od čoho začne potom " vietor " fúkať ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.