Zavrieť

Porady

Agentúra personal swk service

Zdravím chcela by som sa spýtať na agentúru personal swk service v Stropkove - www.personalswkservice.sk chceli by sme ísť cez nich aj s manželom za prácou do švajčiarska. Je to seriózna agentúra ?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Roosevelt je offline (nepripojený) Roosevelt

    Roosevelt
    Týchto poznám. Veľmi dlho čakáš ale nedočkáš sa. Keď tam prídeš na pohovor tak ti povedia už o týždeň cestuješ a potom čakáš, čakáš a čakáš a stále sa vyhovárajú. Nám povedali že o týždeň cestujeme a čakali sme až nás po 4 mesiaci prešla trpezlivosť a riadne sme im to v telefóne natreli. Všetci sú tam veľmi falošný a klamú, pozor na nich včetne pána Petra B. Ja by som sa im na tvojom mieste vyhol. Od nás sa tam hlásilo mnoho ale čo viem do švajčiarska sa nikto nedostal. A ešte jedna vec: Veľký pozor pri podpise zmluvy.
    dadamlada ja som vo firme swk service na pohovor nikdy nebola len som s nimi komunikovala telefonicky zo zahraničia a aj tak mi pomohli. samozrejme ma ich služby stáli nejakú sumu, ale bolo to vždy lacnejšie ako ostať bez práce a cestovať naspäť na Slovensko.
    Poradil mi ich známi ktorému tiež pomohli.
    Dnes však nič nie je zadarmo a kto je lenivý a neučí sa jazyk musí zostať doma :-)
    ja mám dobré skúsenosti na rozdiel od roosevelta

    Valjean je offline (nepripojený) Valjean

    Valjean
    Môžem potvrdiť. Naslubujú hory - doly a nič z toho. Milo sa správajú d.b.li. Alebo chcú niečo do vačku Trepal som sa tam vyše 80 kilometrov a to ich chovanie akože nech sa nehnevajú ale maximálne sú trápny. Kopu peňazí ma to stálo a nič z toho.
    Mozem potvrdit ja na ich splnenie slubov cakam uz od marca 2011, mala som tam ist pracovat ako zdravotna sestra a nic, stalo ma to taksito kopec penazi, ako vidim nie som jedina a nechcem to tak nechat, neda sa predsa zalozit zivnost na okradani inych, idem podavat trestne oznamenie na tohto ,,personalneho manazera,, , a samozrejme ze ho dam aj do televizie, ak sa chce niekto pridat kontaktujte ma na jane223@azet.sk. Cim nas bude viac, tym lepsie.
    Dobry den, ak mate rovnaky problem, treba tomuto panovi klepnut po prstoch, ak to nechame tak, bude okradat dalsich a dalsich, ak mate zaujem kontaktujte ma na email jane223@azet.sk a dohodneme sa.Ak poznate aj inych , ktori naleteli oslovte aj ich , spolu budeme silnejsi.
    S pozdravom

    Jana

    hary4 je offline (nepripojený) hary4

    hary4
    Moji kamaráti už cez túto agentúru vycestovali . Vo Švajčiarsku je selekcia personálu dosť vysoká preto sa ani nedivým ak to niekomu nevyjde. Znalosť odboru a kvalitný nemecký jazyk je priorita...
    Hary04, ja som tam nechcela ist pracovat ako chyzna, ani ako pomocna sila do McDonaldu, ako je to u teba, ale DO ZDRAVOTNICTVA..ak som nesplnala napr.jazykove kriteria, mohol mi to pokojne povedat aj na pohovore nie..??????....a preco mam pocit, ked si ta zaujaty voci agenturam, tejto sa tak vehementne zastavas???..nieco mi tu nesedi....

    tomas02 je offline (nepripojený) tomas02

    tomas02
    Pani Oravcova. s agenturou personalswkservice v stropkove mam dobré skúsenosti. tiež som si cez nich hľadal prácu a prístup bol korektný. po registrácii som do mesiaca vycestoval. je však pravda že niekedy sa vyskytne problém práve so zamestnávateľom vo švajčiarsku a častokrát agentúra za to nemôže. a určite to závisí od toho do akej miery ovládate nemecký alebo anglický jazyk, niektorí na to kladu dôraz. agenture som tiež platil za sprostredkovanie, ale až po podpise pracovnej zmluvy, nie skôr. určite si na to treba dať pozor. teraz je však vycestovanie jednoduchšie nakoľko nemusíte mať prac. povolenie stačí keď máte najprv pracovnu zmluvu od zamestnávateľa. keď som vo švajčiarsku začínal ja, tak to bolo omnoho komplikovanejšie. držím vám palce.....
    Tuto firmu poznam velmi dobre je pravda ze treba dlhsie cakat dokonca sa stane ze clovek vycestuje a moze sa vratit po niekolkych hodinach aj domov bud je problem v jazyku alebo sa tam tomu hlavnemu nepacis ale mozem jedno z urcitostou povedat ze ide o velmi serioznu firmu lebo manzel cez nu pracoval.

    Rescue84 je offline (nepripojený) Rescue84

    Rescue84
    davate si pozor na agenturu Sia Facility,zmluva na prd pán šimon s čislom::+421905395602 povie že nemá volne miesto skladnika a samotna agentura sia facility s čislom +421918611071 povie uplny opak to akože na hlavu vy se trepete s trnavky kvôli zmluve a oni vás len odrbu ohladom práce

    napísali my Dobrý den Kresankova terno potrebuju dokladača povedzte že ste od Sia Agentura facillity

    to iste my povedali Lacková 2 dokladač tovaru človek sa tam trepe cez trnvku zistil info a povedia vám že nehladaju čo za odrb
    Síce stará téma,ale predsa to sem musím napísať.Pan Báčik veľmi arogantný človek,klamár.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.