Zavrieť

Porady

Štítna žlaza

Nemá nahodou niekto skúsenosti so štítnou žľazou?Dakujem.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ninna
Asi taj aj ja iba nesca a s mliekom. Som vycicaná z energie. Len chcem všetko robiť a energia fuč. Alebo žeby som bola taká lenivá?
lenivá nie, len spomalený metabolizmus pri zníženej funckiu je jej prvým príznakom. Tým pádam, aj ty spomalene reaguješ, a si unavená, a všetko Ťa unaví hneď, akákoľvek činnosť. Tabletky by Ti mali pomôcť.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

lenkak
môžeš, ak máš zníženú funkciu ŠŽ, môžeš mať problémy s menštruačným cyklom.
Najhoršie na tom je to že mám založené teliesko a nemám žiadny cyklus. A aj to teliesko obsahuje hormón.Neviem sa zbaviť plesňového ochorenia už pekne dlho.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Elena Navrátilová
Štítna žľaza má vplyv na všetky vnútorné orgány s vnútornou sekréciou. Samozrejme aj na ženské orgány. Na tú únavu? Kvalitný spánok. Sú aj bylinkové preparáty v lekárňach. Treba si len vybrať a vyskúšať. Hlavne na prírodnej báze. Je ich dnes už neskutočne veľa.
Veď to že ich je toľko všetko načas zaberie. Spánok. Ja spím rada ale mám pocit že ma to nepruží niekedy skôr opačne. Tak dajte teda poraďte nejaký osvedčený na prírodnej báze
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nemusíš mať cyklus vôbec, povedz o ŠŽ na gynekológii, o vynechanom cykle na endokrinológii.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

lenkak
nemusíš mať cyklus vôbec, povedz o ŠŽ na gynekológii, o vynechanom cykle na endokrinológii.
Na endokrinológii jeden doktor sa tváril že O.K. bez cyklu a doktorka na mňa vypleśtila oči asi takto .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa sa vždy endokrinologička pýta, či mám cyklus OK.
Takže nechápem ja postoj endokrinológa.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

lenkak
mňa sa vždy endokrinologička pýta, či mám cyklus OK.
Takže nechápem ja postoj endokrinológa.
Pri tom teliesku je to vraj normálne, ale...Nie je cyklus telo sa nečistí...
Teliesko by som si dala aj vybrať ale gynekologička mi ho vychválila .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale nemusí to byť práve telieskom. Môže byť aj príčinou ŠŽ.
Teliesko si kvôli tomu nemusíš dať vybrať.
Popozeraj si:
http://www.antikoncepcia.com/?idpg=3
U niektorých žien môže menštruačné krvácanie úplne vymiznúť, čo nemá na organizmus negatívny vplyv, naopak bude mať za následok zvýšenie telesných rezerv železa.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Budem reagovať len na pleseň, hoci aj ja som spomalená a unavená zo zníženej štítnej žľazy, už od marca som z tohto dôvodu na PN, takže viem čo všetko táto choroba spôsobuje. Na pleseň treba kupeľ v rebríčku. Rebríček rano namočiť do studenej vody, večer priviesť na bod varu a tento odvar pridať do sedacieho kupeľa. Kupeľ aplikovať 3 týždne, potom pár dní pauza a znova opakovať až do zlepšenia stavu. Najlepšia je čerstá bylinka.
A ešte som zabudla, že treba piť aj z neho čajik.
1 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

ďakujem za pomoc
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

kedže stále mi pretrvávajú problémy,chcela by som poprosiť ,ako nájdem na internete sanatorium v Starej Lubochni.Dakujem Vám
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
treba sa telefonicky objednať http://www.nedu.sk
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

dakujem,dakujem,dakujem,peknú nedelu.Dan
0 0
kovmonika kovmonika

kovmonika je offline (nepripojený) kovmonika

matka dvoch detí
Ninna, moja dcéra má ten istý problém. Pri náhodnej kontrole jej zistili zväčšenú ŠZ naˇ ľavej strane, včera pri scintigrafii povedali, že uzol je teplý a pravdepodobne ju čaká operácia. Má 12 rokov. Zaujímalo by ma, ako sa máš Ty, či Ťa operovali, ak áno tak kde. Ak mi vie niekto niečo povedať o tej chorobe, budem veľmi vďačná.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

kovmonika
Ninna, moja dcéra má ten istý problém. Pri náhodnej kontrole jej zistili zväčšenú ŠZ naˇ ľavej strane, včera pri scintigrafii povedali, že uzol je teplý a pravdepodobne ju čaká operácia. Má 12 rokov. Zaujímalo by ma, ako sa máš Ty, či Ťa operovali, ak áno tak kde. Ak mi vie niekto niečo povedať o tej chorobe, budem veľmi vďačná.
Tak že operácii sa zatiaľ vyhýbam ako sa dá. Našťastie mám doktorku ktorá to vidí ako ja a oddiaľuje operáciu pokiaľ sú výsledky uspokojivé. Aby som bola presná a úplná po zistení uzla som navštívila homeopata, ktorý sa ma opýtal ćo stým chcem urobiť. V mojom prípade už ostávalo iba zlepšenie výsledkov v krvi a aspoň mierne zmenšenie. Tak som dostala homeopatický liek ktorý som užívala v sedem dňových cykloch, niečo podobné ako pri rakovine./Ak je záujem popíšem podrobnejšie/. samozrejme svoju úlohu zohrala aj klasická medicína dodávaním 25mg hormónu štítnej žľazy. Po 3mesiacoch sa protilátky výrazne znížili a TSH sa upravilo. Pokračujem v liečbe ďalšie 3mesiace a po tejto dobe už absolvujem aj kontrolné sono. Operáciu som mala naplánovanú na september 2006 čas tam nehral úlohu sama som si mala zvoliť obdobie. Chirurgické odstránenie je nutné z dôvodu že uzol má tendenciu narastať a tlačiť na okolité ústroje. Keď že som mladá museli by ma sledovať....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ninna
dodávaním 25mg hormónu štítnej žľazy. Po 3mesiacoch sa protilátky výrazne znížili a TSH sa upravilo.
buď rada že len 25, sú aj 150. 3 mesiace je ešte krátka doba. Sledovania sa neboj, keď sa Ti stav upraví, bude to len raz ročne.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

ďakujem za podporu. Pred tým som mala stach z tejto choroby, ale teraz som sa naučila žiť s ňou aj vďaka Vám /Tebe Lenka/. a beriem to presne ako si napísala "veď zatiaľ beriem len 25mg" , "je to len štítna žľaza"
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nemaj strach, strach až potom, keď nebudú vedieť čo s Tebou majú robiť. Teraz Ti stav upravia liekmi, výsledky sa Ti zlepšia, a raz za čas si spomenieš, že treba ísť na Endokrinológiu. Prajem Ti samé lepšie a lepšie výsledky.
0 0
kovmonika kovmonika

kovmonika je offline (nepripojený) kovmonika

matka dvoch detí
Včera som bola pre dcérine výsledky /druhý krát jej brali krv a robili USG v priebehu troch týždňov/. Kým minule krvné výsledky boli v poriadku, teraz už to vyzerá na hyperfunkciu /fT3=8,7, fT4=20,0, TSH=0,1, T3=4,1/ Ešte nie som veľmi zbehlá v tých veciach, neviem či niekomu niečo povedia tie hodnoty. Pani doktorka to chce skúsiť najprv liekmi. Dostali sme Carbimazol, o 2 týždne kontrola. Ale podľa mňa sa operácii nevyhneme. Dcéra má len 12 rokov, ale je poriadne urastená. Meria 189,2 cm. Podľa Teba pomáhajú homeopatiká? Ak áno, mohla by si mi napísať aké, alebo u koho si bola?My sme z Košíc. Vopred díky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať