Zavrieť

Porady

Štítna žlaza

Nemá nahodou niekto skúsenosti so štítnou žľazou?Dakujem.
Usporiadat
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

veronikasad Pozri príspevok
Neviem, či to spôsobilo len vysadenie liekov, alebo aj tekvicový olej - zavodnenie organizmu, zvýšenie tlaku, zvýšenie cukru. Keď som prišla internistke (tej som povedala pravdu), nestačila sa čudovať. Po začatí užívania oleja som cítila veľký smäd.
A prosím Ťa aký tekvicovy olej si brala? a ako dlho?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ninna Pozri príspevok
A prosím Ťa aký tekvicovy olej si brala? a ako dlho?
Kúpila som si ho priamo od neho na prednáške - asi tri týždne, potom som zvyšok vyhodila

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...METXPEbivoGVfA
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Uvažujem že vyskúšam, čo to bude robiť. Ale tých 50éčok je dosť. A ešte otázka v akom ročnom období si olej užívala?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ninna Pozri príspevok
Uvažujem že vyskúšam, čo to bude robiť. Ale tých 50éčok je dosť. A ešte otázka v akom ročnom období si olej užívala?
Ak užívaš lieky (aj iné ako na štítnu žlazu) - nerob to bez konzultácie s lekárom. Bolo to júni - a počasie také ako v tomto roku (horúčavy).

L-thyrox som vysadzovala postupne - týždeň pol tabletky, ďalší týždeň štvrťku, až potom celkom bez.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Chcela som poslať SS nedá sa.
A na prednáške neboli povedané nejaké vedľajšie účinky? napr.zvýšená potreba príjmu tekutín?
Neužívaš lieky na cukrovku?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ninna Pozri príspevok
Chcela som poslať SS nedá sa.
A na prednáške neboli povedané nejaké vedľajšie účinky? napr.zvýšená potreba príjmu tekutín?
Neužívaš lieky na cukrovku?
Cukor som mala predtým vždy v norme, vtedy mi vyskočil na vyše 10 - v súčasnom období sú tiež hodnoty v norme (lieky zníženie cukru som nikdy neužívala). Obsah prednášky si už presne nepamätám, ale nezdá sa mi, že by na to prof.upozorňoval.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Asi to bude tak ako tam spomína prof. že ŠŽ je generál. Tiež si myslím že dokáže domiešať všetky hormóny v tele ako pankreatické tak ženské, ovplyvňovať činnosť srdca a zvyšovať tlak.
No chorobu si človek nevyberá a keď čítam iné témy tu tak si myslím že táto je banalita.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

tiez som skusala tekvicovy olej s aktivnym jodom, asi 3 - 4 flase, ale v podstate ani neviem ci pomohol, vysledky som mala stale hranicne /mam znizenu /, no a to bolo pred rokom, potom som s tym prestala a stale bez zmeny, takze mozno som vyhodila 150 evri zbytocne.
v podstate som odmietla akekolvek lieky, doktorka suhlasila s tym, ze pri zhorseni bude nutne ich nasadit, takto sa bijem so SZ uz asi 2 rok, v podstate som v pohode ale musim stale cvicit, niecomu sa venovat, lebo potom mam trochu depky, pribrala som 3 kila co sice nie je vela, mozno je to aj stravou a pohybom, ze to nebolo viacej, ale strasne ma to obmedzuje, nechcem si pripustit, ze to tak bude stale, mam plnu skrinu a nechcem menit oblecenie. v posilovni je taky pristroj /vyzera to ako vaha/, ktory meria pomer tukov, vody a svalov,mne stale vychadza 60% voda, takze mozno som aj zavodnena, pijem caje na odvodnenie, kavu asi jednu max dve denne dost vela tekutin, nemate este nejaku radu? ja uz fakt neviem ako tych par kil zlikvidovat, no , ide leto a krasny den mi normalne dokaze pokazit jedna blba skusobna kabinka, to je na porazenie tie ich debilne svetla, lacne zakrivne zrkadla / ja mam take super tonovane v spalni, to mam rada )) /.. ale to uz je asi ina tema
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ja si tiež myslím že moje hospodárenie s vodou je na bode mrazu. Skúšam momentálne niečo od pani Mgr. Podhornej a jej gemoterapie popri tom cvičím tiež, no nie v posilovni , skôr niečo na zrovnanie tela aj duše. Od diagnostikovania ochorenia som pribrala neuveritelných 10kg a nie je ľahké dať dole čo i len 1kg.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Ahojte, nemate niekto skusenost s pripravkom Olejovita? Je to priserne drahe, ale vraj ucinne na stitnu zlazu aj na cholesterol. Len by ma zaujimalo, ci sa to naozaj oplati, alebo je to len reklama...
Dakujem za kazdu odpoved
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Podla toho, co so stitnou zlazou mas za problem.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Zvysenu cinnost, ale inak bez problemov. Chcem sa vyhnut uzivaniu liekov...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze neuskodi, je to na prirodnej baze - tekvicovy olej a jod, ale ci zaberie, to sa neda asi zarucit, je to doplnok vyzivy, urcite lieky nenahradi.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rennka Pozri príspevok
Zvysenu cinnost, ale inak bez problemov. Chcem sa vyhnut uzivaniu liekov...
Určite pomáha aj na iné neduhy, ale cena sa mi zdá trochu viac ako dosť. Ale ako sa hovorí, za skúšku to stojí nie?
http://www.biozivot.sk/node/80
Niekto to dá na cigarety, niekto prepije, a Ty dáš na zdravie.
1 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Ano, praveze sa zda ako taky maly zazrak, len som chcela vediet, ci ma s tym niekto skusenost, ci to aj na nieco skutocne pomaha. Ze neuskodi to je fajn, ale keby to nemalo ziadny ucinok a za tie peniaze...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

veru,dnes je na trhu tolko veci-ktore su ozaj ucinne.alebo z kazdeho rozku trosku?
len som vosla do lekarne a uz ma zasypali mnozstvom skusobnych tabletiek s letacikmi,dostala som jablcko,2 pera,nakupnu platennu tasku a celu sadu skusobnych tabliet vselicoho...vcera bol totiz den lekarni............
tak dnes hadam ani varit nebudem-tych tabliet je fakt dost aj pre dvoch :-)
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

a este mi dali ochutnat SANOSTOL-je to taky sirup-multivitaminovy.na cenu som sa neodvazila spytat.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

rennka, to je tak, doplnky vyzivy niekde mozu zabrat, inde nie....takze, asi ti nikto nepovie, ber to, pomaha.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

rennka Pozri príspevok
Ahojte, nemate niekto skusenost s pripravkom Olejovita? Je to priserne drahe, ale vraj ucinne na stitnu zlazu aj na cholesterol. Len by ma zaujimalo, ci sa to naozaj oplati, alebo je to len reklama...
Dakujem za kazdu odpoved
Prečítaj si aj príspevky v tejto téme od č. 976
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
rennka Pozri príspevok
Ahojte, nemate niekto skusenost s pripravkom Olejovita? Je to priserne drahe, ale vraj ucinne na stitnu zlazu aj na cholesterol. Len by ma zaujimalo, ci sa to naozaj oplati, alebo je to len reklama...
Dakujem za kazdu odpoved
Olejovita určite nie - nemá nič spoločné s profesorom Turianicom! - keď chceš užívať tekvicový olej, potom jedine FortunaVitae.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať