Zavrieť

Porady

Štítna žlaza

Nemá nahodou niekto skúsenosti so štítnou žľazou?Dakujem.
Usporiadat
cmd cmd

cmd je offline (nepripojený) cmd

Ahojte, prosim do Lubochne mi staci aj vymenny listok od obvodneho lekara? Endokrynologicka mi ho odmietla dat pretoze samotny fakt ze som tehotna a tazku hypotyreozu mi zistili az teraz 13 tyzdni (odvtedy mam euthyrox 100) nie je dovod na konzulataciu, comu rozumiem, ale rada by som pocula aj nazor ineho lekara na liecbu. Bojim sa vsak ze ma odtial poslu prec, nemam to do Lubochne zrovna blizko. Ale nechcem tam znova volat lebo v telefone aj na na stranke mi bola poskytnuta jasna info ze treba vymenny listok od endokrinologa. Logicky mi to vsak nejde do hlavy preco by som nemohla ist inemu lekarovi. Objednana tam uz som.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

v Ľubochni sú veľmi ochotní, vybavila by som si výmenný lístok u obvodného a išla by som, odtiaľ nikoho domov bez vybavenia nepošlú, ale a potom to môže byť problém, ak sa o tom dozvie "domáca endokrynologička", tiež neviem, či by som riskovala - keď som pochopila, že je to dosť ďaleko - aby som v tehotenstve riskovala cestovanie
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

cmd
Ahojte, prosim do Lubochne mi staci aj vymenny listok od obvodneho lekara? Endokrynologicka mi ho odmietla dat pretoze samotny fakt ze som tehotna a tazku hypotyreozu mi zistili az teraz 13 tyzdni (odvtedy mam euthyrox 100) nie je dovod na konzulataciu, comu rozumiem, ale rada by som pocula aj nazor ineho lekara na liecbu. Bojim sa vsak ze ma odtial poslu prec, nemam to do Lubochne zrovna blizko. Ale nechcem tam znova volat lebo v telefone aj na na stranke mi bola poskytnuta jasna info ze treba vymenny listok od endokrinologa. Logicky mi to vsak nejde do hlavy preco by som nemohla ist inemu lekarovi. Objednana tam uz som.
Mala som vymenny listok od praktickeho lekara a telefonicky som sa objednala.
1 0
cmd cmd

cmd je offline (nepripojený) cmd

Dakujem vam obom za reakcie. Endokrynologicka o tom vie ze chcem ist do lubochne a nic proti tomu nema ale vyjadrila sa ze z end.hladiska skratka nema dovod mi vypisovat vymenny listok, ze nech poziadam obvodneho. Mam obavy a kazdy nazor ma totiz zaujima. To TSH mi bolo zistene v 12 tyzdni tehotenstva v hodnote 121 a preto sa bojim ci to nemohlo sposobit nejake poskodenie plodu. Viem ze na to mi nikto odpoved neda ale aspon chcem mat istotu ze aj iny lekar by postupoval rovnako s liecbou a pocula som velmi fobre ohlasy na Lubochnu.
1 0
cmd cmd

cmd je offline (nepripojený) cmd

Alaya1 a kedy ste tam boli?
0 0
Emilia Bakalarova Emilia Bakalarova
Kto z vas ma skusenost s uzivanim tekvicoveho oleja s organickym jodom prof.turianicu?.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Emilia Bakalarova
Kto z vas ma skusenost s uzivanim tekvicoveho oleja s organickym jodom prof.turianicu?.
Skusala som pred asi 10 rokmi, nemam dobrú skusenost. Zavodnilo mi organizmus, zvysil sa tlak. Vrátila som sa k L-thyroxinu. Trvalo dost dlho kym som sa dala opat doporiadku. Mali sme s nim prednasku na UTV. Kupovala som ho priamo od neho.
0 0
suuzi suuzi

suuzi je offline (nepripojený) suuzi

odporucam tento clanok, pri znizenej funckii a najma padani vlasov moze pomoct jod https://temazdravie.sk/jod-v-strave-a-jeho-vyznam/
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

So štítnou žľazou nemožno experimentovať, liečba musí byt pod dozorom lekara, žiadne experimenty!!!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Darina1234
So štítnou žľazou nemožno experimentovať, liečba musí byt pod dozorom lekara, žiadne experimenty!!!
suhlasím, zistila som pred pár rokmi na vlastnej koži ...
prof.Turianica ma po prednáške presvedčil, že lieky môžem vysadiť a užívať len jeho olej ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
suuzi
odporucam tento clanok, pri znizenej funckii a najma padani vlasov moze pomoct jod https://temazdravie.sk/jod-v-strave-a-jeho-vyznam/
Ak nemáš problémy (a tým pádom aj skúsenosti ), tak radšej, kurwa, MLČ !!!!
...a že nemáš ani problémy a ani skúsenosti, tak na to dám krk.
0 2

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať