Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Paula Pozri príspevok
pre karola.za : náš drobček dorastenec so svojim starším "príbuzným"

(ak sa mi podarí prilepiť)
ak som dobre pozeral tak drobček je ten na pravej strane ???
0 0
Alexa.k Alexa.k

Alexa.k je offline (nepripojený) Alexa.k

Aj ja mam domacich milacikov mam 8 shih - tzu / 4 dievcata a 4 chlapcov/ najstarsi su Alex a Medy maju 6 rokov, Lili a Ketty maju 5, Endy a Danny 3.5, Denisko 1.5, a nasa najmladsia je Pipina/neoficialne meno/ ma 5 mesiacov je to take male blaznive deco.
lili.jpg  
IMG_0050.JPG  
IMG_0059.JPG  
IG009.JPG  
IMG_0056.JPG  

IMG_0010.JPG  
Denis.JPG  
Danko.JPG  
pipi.JPG  
1/1
0 0
janulinka janulinka

janulinka je offline (nepripojený) janulinka

Prikladám foto nášho domáceho miláčika, Benyho, je to írsky seter a je milučký.
Beny 012.jpg  
Beny 035.jpg  
1/1
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
maltezak - ricky...
bez komentara...
100_2812.JPG  
100_1374.jpg  
100_1809.jpg  
1/1
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Ten je ale zlatučký, taká plyšová hračka
som sa nezdržala smiechu na prvej fotke
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

tiny77 Pozri príspevok
maltezak - ricky...
bez komentara...
je krásny, my máme takú istú "susedu" Holy, aj nášmu kokršpanielovi Maxovi sa páči
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

Ahojte milovnici zvierat.prosim o radu.mam krasneho yorkshira Maxa,je nadherny,foto sa pokusim poslat neskor.je na mna a manzela strasne naviazany,berie nas ako svorku.,to vsak ovplyvnuje aj jeho spravanie a nase problemy.ma 2 roky.niekedy si znackuje byt,sme z toho zufali,obcas sa dokonca aj vycura na chodbe.von chodime casto,aj pred spanim.niekedy akoby to robil z trucu,ked ho necakane nechame na par hodin doma.presne vie,ze urobil zle,skryva sa pod postelou,trasie sa.skusali sme krik aj bitky novinami...nic nepomaha.znackuje nase veci,ktore ostanu na zemi ako ruksak pripraveny do prace.rano vstanete a mate ho ocvrkany.je to clen rodiny,milujeme ho...ale takto sa to neda.poradte ak mate skusenost.veterinar povedal,ze je to v jeho nature a prilisnej lasky k nam.co ja viem???
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

čo sa týka značkovania vecí - v obchodoch dostať granule alebo spray - volá sa stop pes - môžeš to nájsť aj na internete - ak zadáš hľadať - stop pes - ja to kupujem v záhradkárskych potrebách. ja to používam na môjho miláčika / 50 kg/ rhodészkeho ridgebacka, ktorý značkuje vonku. Vo vnútri by to malo mať lepší efekt. Skús.
Skúste preštudovať literatúru o psoch, o tom ako sa majú vychovávať.Mne to veľmi pomohlo, už len preto, že viem ako sa pes správa. Pes je tvor spoločenský a žije vo svorke - rodine. Možno si poviete, že drastické, ale aj keď bývate v byte, doporučuje sa aby pes mal svoju klietku.Klietka má byť pre neho miestom odpočinku - cez deň ale aj v noci /vyhnete sa nočnému očurávaniu -značkovaniu teritória/.. Tam bude, keď vy nebudete doma, Ale keď ho budete / v dvoch rokoch / učiť
buďte dôsledná, odolajte krásnemu psiemu pohľadu. Ak tam má spať, tak vždy.Ak ho budete učiť na klietku, nikdy ho nedávajte tam za trest, keď niečo vyvedie. Dajte mu tam obľúbenú hračku , dajte ho na chvíľku, a každý deň nech tam bude dlhšie, ak ho budete púšťať tak ho pochválte.
Musí to považovať za svoje útočište, kde bude chránené pred okolím.
Bože, končím, lebo nakoniec budem písať román.Tak je to so mnou - psičkárkou.
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

dakujem pekne za cenne rady,skusim ten prostriedok zohnat.nas pes ma pelech,ale zdrziava sa tam malokedy,neviem,ci docielim aby v nom spal alebo bol ked to budem vyzadovat.pes s nami spi a to je obrovska chyba,ale teraz je uz strasne tazke to menit po 2 rokoch,neviem,ci by to pochopil.myslis, ze ho mam postupne ucit tam zstavat a predlzovat casove intervaly?mala som uz v zivote nejakych psov, nikdy mi to v byte nerobili.tak zatial vdaka
0 0
Visa Visa

Visa je offline (nepripojený) Visa

Aj ja sa chcem pochvalit, toto su moje steniatka Pekineza, len ich nejak nevieme predat, tak nam asi zostanu...
Snímek 001.jpg  
Snímek 002.jpg  
1/1
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

wayan, preto sa doporučuje tá klietka, lebo klietka má dvierka, ktoré sa dajú zatvoriť, a pes tam musí byť, ale pelech - on tam zaspí, ty tiež a ráno sa zobudíte obaja v tvojej posteli, poznám to, teraz to rieši môj brat so svojim psom. keď som svojho miláčika učila aby spal vonku v búde/ hneď od začiatku/- v noci tak plakal,že som ho brávala na kus noci k nám do spálne, lebo ani muž to nemohol vydržať, potom som ho chodila utišovať, a akosi si zvykol. musel. na čo som prišla pri vychovávaní svojho psa:
pes za odmenu urobí všetko. to platí doteraz aj u nášho psa - keď uvidí piškótku /nedostáva ju často - len keď ho cvičím/ sám si sadne, ľahne, príde k nohe, nájde rýchlo loptu a donesie mu - no proste všetko, len aby ju dostal.
najprv treba porozumieť ako pes myslí, psa netreba obviňovať z nedostatku komunikácie, musíš spoznať povahu svojho psa, a mať kopu trpezlivosti,ale kopu a byť dôsledná, nepovoľovať, trvať na svojom.
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

no skusim nieco vymysliet,vdaka.ta klietka znie hrozivo...neviem ci sa nam to podari,asi neviem byt dost tvrda,urcite by mal z klietky stres a myslel si,ze je to za trest.zakladom pre mna je aby neznackoval byt...vcera som s nim bola o 22:OO, manzel siel rano o pol6 do prace a bolo ciknute v kuchyni pri linke.vzal ho rozospateho a dal mu na zadok s novinami.neviem,ci to ma nejaky efekt....lebo Max to urobi znova a znova.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
nas pes mal 2,5 roka ked sme mu kupili pruteny kos (dovtedy som mu ho nekupovala, lebo kamosky mi radili, ze aj tak v nom nebude spavat)
ale uz ma mrzelo, ked som rano vstala a nas milacik bol vyvaleny na gauci. vid foto hore. najprv sa ho bal, pretoze je pruteny a pri vstupe don kos vrzgal. ale zvykol si. a teraz je to jeho kralovske miesto.
a k tomu spreju - stop dog - pozor - smrdi to jak fras (cesnakovo ale neskutocne)
doma som to vyskusala len raz
vonku to funguje (okolo branicky, pri schodoch) (avsak na rastliny, stromceky, dreviny sa neodporuca striekat, iba na handricku a nechat ju tam)
kebyze sa pri kupe maltezaka rozhodujem este raz - namiesto psa si vyberiem fenku. ta nemusi znackovat nic...
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
a este nieco: existuje kopa literatury, aj webovych stranok ako cvicit psikov.

zo zaciatku je najpodstatnejsie: po kazdom prebudeni, papani, pití - vyniest ho na travu.. a nezabudnut pochvalit.
inak - neobmakcit sa pri pohlade do jeho utyranych oci ked obedujete pri stole, a on na vas civí. - neslobodno ho krmit od stola ani keby ako zobral.

vzdy je dolezite stanovit vo vychove presne pravidla: najprv sa naobeduje pan, po schodoch najprv vychadza pan, az potom jeho pes, na gauci, posteli -pes nema co robit. pes a jeho pan nie su rovnocenni.

za vsetko dobre ho pochvalit, za vsetko zle pokarhat.
staci - ak mi rozhryzol nejake sandale - prestala som si ho vsimat, ignorovala som ho, neozvala som sa k nemu - bolo to pren horsie ako bitka novinami.

teraz sa topanok ani nedotkne. (ale uz ma skoro 3 roky).

vela stastia.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

wayan Pozri príspevok
dakujem pekne za cenne rady,skusim ten prostriedok zohnat.nas pes ma pelech,ale zdrziava sa tam malokedy,neviem,ci docielim aby v nom spal alebo bol ked to budem vyzadovat.pes s nami spi a to je obrovska chyba,ale teraz je uz strasne tazke to menit po 2 rokoch,neviem,ci by to pochopil.myslis, ze ho mam postupne ucit tam zstavat a predlzovat casove intervaly?mala som uz v zivote nejakych psov, nikdy mi to v byte nerobili.tak zatial vdaka
Wayan, ideálne je, keď psíka učíš od malička, naše novofundlandské šteniatko tiež veľmi v noci plakalo a kolegyňa - psíčkarka mi poradila dať do pelechu starú deku a pod ňu schovať budíky. Vraj tikot budíka pripomína šteniatku tlkot srdca mamy a zázračne to zabralo.
0 0
zuveska zuveska

zuveska je offline (nepripojený) zuveska

Tiny, nemas kontakt na nejakého chovateľa maltézskych pinčov? Mali by sme záujem o fenku.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
zuveska Pozri príspevok
Tiny, nemas kontakt na nejakého chovateľa maltézskych pinčov? Mali by sme záujem o fenku.
ej veru, kontakt nemam, my sme ho tiez len skrz inzerat kupili. Kamoska chova psikov na export do zahranicia, ale maltezakov teraz nema.
Fenku by som chcela aj ja
joooooooooj ale pre rickyho
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
takto sa ksichtia moje dve živelné pohromy keď chcem aby sa chovali slušne....
hihi1.JPG  
hihi2.JPG  
1/1
0 0
beatap beatap

beatap je offline (nepripojený) beatap

aj Bobby (11 mesačný westík, tvrdohlavec) chce pozdraviť všetkých zvieracích kamarátov a všetkých "človečákov", ktorí s nimi majú trpezlivosť a majú aj pre nich dosť lásky...
P1000215.jpg  
P1000231.jpg  
P1000337.jpg  
P1000094.jpg  
P1000124.jpg  

1/1
0 0
Orchidea1 Orchidea1

Orchidea1 je offline (nepripojený) Orchidea1

Takto sa usmieva náš psí miláčik
Obrázok 008.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať