Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

krasnuckyyy .-)))
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Ďakujeeem. :-)
0 0
Miška1 Miška1

Miška1 je offline (nepripojený) Miška1

Účtovníčka som a účtovníčkou zostanem ...viac
Toto je zase náš domáci miláčik-kanadský Sfing.Výhodou je, že ak by ste u nás doma aj lupou hľadali nejaký ten mačací chlp, bohužiaľ, nič nenájdete.
P1010977.JPG  
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

milučký
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Je taký zaujímavý, že je až pekný. Výborný pre alergikov.
0 0
Miška1 Miška1

Miška1 je offline (nepripojený) Miška1

Účtovníčka som a účtovníčkou zostanem ...viac
Valčake Pozri príspevok
Je taký zaujímavý, že je až pekný. Výborný pre alergikov.
Ďakujem, naozaj je zlatý...Ibaže, dnes, keď sme s ním boli na očkovaní u veterinára, tak veterinárovi sa nepáčil. Veterinár asi obľubuje klasiku-chlpaté mačky.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..nič si z toho nerob, je to veľmi vzácny druh mačičky. Hlavné je to, že vy ste spokojní a vám sa páči. S takýmto druhom sa nemôže každý chváliť. Je dosť veľkou raritou. Aspoň u nás. Želám všetko dobré, nech sa drží!
Naposledy upravil Valcake : 10.01.11 at 21:42
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

Miška1 Pozri príspevok
Ďakujem, naozaj je zlatý...Ibaže, dnes, keď sme s ním boli na očkovaní u veterinára, tak veterinárovi sa nepáčil. Veterinár asi obľubuje klasiku-chlpaté mačky.
Nemyslím si, že veterinár by mal vyjadrovať svoje názory ohľadom toho, aké zviera sa mu páči alebo nepáči. Je to neetické a predovšetkým neprezieravé vzhľadom na jeho biznis.
Naposledy upravil renata_k : 11.01.11 at 09:20
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Miška1 Pozri príspevok
Toto je zase náš domáci miláčik-kanadský Sfing.Výhodou je, že ak by ste u nás doma aj lupou hľadali nejaký ten mačací chlp, bohužiaľ, nič nenájdete.
Je uzasna,krasna a vobec.............super
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ak si pozriete môj profil, mám tam vnučkinho miláčika - kocúrik Alík, ktorý má teraz už jeden a pol roka. Ešte nemal mačičku a teraz našim najvňčším problémom je, že dcéra s vnučkou sú nútené odísť (od dcérinho manžela) do podnájmu. Našli sme konečne jeden vhodný, ale...majiteľ bytu síce zatiaľ nemá námietky proti nemu,(že sa to uvidí) no my máme obavy zo značkovania, čo sa zle čistí a je to o dušu. Ešte nevieme, či si zvykne na nové prostredie, ako sa tam bude správať? Je veľmi čistotný a naozaj milý nevieme či ho dať kastrovať a predať ho?...zatiaľ vnučka ani počuť nechce je to jej miláčik. Škoda by bola určite,lebo je papierový a krásny a bolo by vhodné pred prípadne nutnou kastráciou mu tú mačičku nájsť...ibaže ako? prosím poradíte nám?
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zitulka,skuste pozriet napr. u veterinarneho lekara na nastenke,tam byvaju casto taketo informacie a dopyty ,alebo v miestnych inzert. novinach
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

neviem ci je zrovna vhodne urobit kocurikovi to co chcete ... predtym mu dopriat a potom kastrovat...

pokial neni uchovneny (neviem ake su podmienky pri mackach ale tipujem, ze dost podobne psom), tak tie papiere su mu aj tak na nic... je to len istota pre vas, ze mate kocurika rasy akej ste chceli ... naco tvorit dalsie macence, ked ich je tolko narodenych a plne docasne opatery... podla mna zbytocne... navyse ked mu chcete este dopriat zazitok a nasledne slus...

poviem to tak ako to bolo raz povedane v jednej relacii: predstavte si, ze raz, jeden jediny krat v zivote mozete mat sex... a potom uz nikdy...

aby prave z tohto ten kocurik nezmenil vyrazne spravanie...

ale pri mackach nie som az tak "doma" ako pri psoch, no aj tak zastavam nazor, ze je zbytocne plodit dalsie maciatka, pokial nejde o chovne jedince a pokracovanie chovu...
3 0
viktorienka viktorienka

viktorienka je offline (nepripojený) viktorienka

Diegito.... ale to ešte keď bol maličký....
P1030616.jpg  
P1030624.jpg  
P1030641.jpg  
1/1
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ešte stále je taký chutnučký?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

aky drobec! kde mu davate baterky?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

AndreaS, on je na baterky? Škoda, že som nevedela pred týždňom, keď mal synovec rok. On je strašne zaťažený na psov, bola by som mu ho kúpila - aj s baterkami, aby sa hýbal a štekal
1 0
srakora srakora

srakora je offline (nepripojený) srakora

Mne veterinár povedal, že keď kastrovať tak v 7 mesiaci, kým nezačne značkovať, lebo neskôr sa už kastráciou značkovania nezbavíte
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Llívia: ten na obrazku bude isto zivy to len narazam, ze vyzera ako plysovy, preto otazka kam sa davaju baterky
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Viem, že je živý. Synovec by bral aj takého (zatiaľ majú "len" kocúra a psov chodí s dedom pozerať po dedine (teda on nechodí, vezie sa v kočíku ) Dedo má vytipované miesta, ktoré nesmú obísť, aby malý videl havkov.)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ja som neodolala a konecne som si odfotila nasho Brunka pri kupani.Vzdy ked je mokry tak mi neskutocne pripomina ET-ho.Casovy odstup medzi ET a Brunom je asi tak 45 minut.
DSC03422.JPG  
DSC03423.JPG  
DSC03425.JPG  
1/1
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať