Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
kukučka
Jaaaaa, ale len kocúra, bo sme samé babyyyyy
Myslíš to vážne? Ja ti jedného aj na Spiš doručím!!!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Príloha 7050
Nie sú síce moji, ale kde inde by som to mala pripojiť keď nie sem.
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:21
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

LUBI oznamujem super novinku aj u nas budu macence.. takze nebudes v tom sama..
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Na znamost sa dava ze nasa domacnost sa rozsirila o 3 macence.. nema nahodou niekto zaujem aspon o jedno.. jedno je uz zajednane a ak bude kocurik .. pohlavie zatial neviem toho si nechavam.. takze ostava uz len jedno..
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
pubertálna prvorodička je v poriadku?
McMarti
Na znamost sa dava ze nasa domacnost sa rozsirila o 3 macence.. nema nahodou niekto zaujem aspon o jedno.. jedno je uz zajednane a ak bude kocurik .. pohlavie zatial neviem toho si nechavam.. takze ostava uz len jedno..
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

karkulka
pubertálna prvorodička je v poriadku?
CHA , ta sa tvari ako zodpovedna mama.. nedovili mi fotit.. takze ked bude mimo drobcov porobim par zaberov.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Príloha 7050
Nie sú síce moji, ale kde inde by som to mala pripojiť keď nie sem.
No tak toto je fakt super.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

opäť prikladám nejaké to polienko. V nasledujúcich záberoch sú naši domáci miláčikovia na druhú. Do srandičiek mi to nie a nie sa vtesnať.
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:25
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma
opäť prikladám nejaké to polienko. V nasledujúcich záberoch sú naši domáci miláčikovia na druhú. Do srandičiek mi to nie a nie sa vtesnať.
Nechce sa mi to otvoriť a neviem prečo, mám Mozillu Firefox. A tak by som si rada pozrela nejake mazlíčka...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Mrzí ma neviem, kde môže byť chyba, je to prezentácia v PowerPoint.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

chutné raňajky
breakfast.jpg  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Takú krásnu bielu guličku by som tak chcela mať doma! Ale bohužiaľ, nemám na ňu teraz čas
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Ahojte. Tak idem sa pochváliť...

Niekedy koncom júna mi moje deti spolu s tatinkom nachystali prekvapenie. Kúpili klietku, piliny a dvoch škrečkov džungarských... to aby mala maminka radosť... No radosť síce bola, ale rýchlo ma prešla, piliny po celom byte, nestíhame vysávať. V nedeľu som im ako obyčajne čistila klietku, preložila som dočasne do škatule jedného, druhého...nevšimla som si nič podozrivé, večer ma manžel volá, že niečo sa mu nezdá, jeden (ako hovoria naše deti) "škrečko" bol nejaký moc tučný. Ráno boli dvaja, po príchode z práce a škôlky naša Dani kričí, že v klietke je čosi malé, ružové...že asi máme škrečky-bábätká. A mala pravdu. Takže okrem rodičov máme ešte osem malých škrečulkov, štyria žiaľ svetlo sveta neuzreli - boli mŕtvi . Tak by som rada pozisťovala či tu má ktosi skúsenosti s chovom džungarských škrečkov, či potrebujú teraz nejakú kvalitnejšiu stravu, špeciálnu starostlivosť, ako dlho musia byť drobce s rodičmi, kedy ich môžem chytiť do ruky a preskúmať... - čo to som si už zistila ale osobná skúsenosť je lepšia ako 3x naštudovaná teória...

Ďakujem za rady... Prikladám foto, aj keď nie drobcov, ale aj to bude...

škrečinko.JPG  
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...takže asi nikto nemá džungárskych škrečkov...

...som smutná. Včera popoludní sme našli v klietke jedno jediné žijúce mláďatko. Ostatné nejavili známky života... Ale mamička si ich aj tak chránila...
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Milá Ľubka, naozaj ti neodporúčam držať dvoch škrečkov spolu v jednej klietke, keďže ako vidno je to párik. Budú sa Vám neustále kotiť a nebudete vedieť čo s nimi. Verím, že ti je ľúto tých maličkých drobčekov ale na druhej strane môžeš byť rada, že ostalo iba jedno, lebo ver tomu, neskôr by si bola z toho neustáleho množenia bezradná. Takže radím ti, oddeliť ich. A neviem čo plánujete s tým malým, lebo čoskoro dospeje a u škrečkov je "incest" bežná vec.
PS - moje netere mali tiež škrečka, dožil sa u nich skoro 3,5 roka, čo je vzhľadom k tomu, ako krátko tieto potvorky žijú, celkom slušný vek. Tak veľa zdaru
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ľubka to je mi ľúto. My máme škrečka, ale len jedného. Takže čo sa týka chovu nepomôžem. Škoda, možno sa ti ešte niekto ozve, aby sa podarilo zachrániť aspoň toho jedného.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak prikladam aj ja sem nasho milacika : ) Atreya, meno dostal z rozpravky, je to vestik a poriadne zivy, no a este aj morske prasiatko, na to sa chcem opytat, neviete ci sa mu strihaju pazuriky? ak mate s tym skusenosti, napiste mi prosim
je to darcek a je zlaty

vazne nikto nema morske prasiatko a nevie poradit?
Naposledy upravil camelfly : 30.09.06 at 18:10
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pre Karola zo za : Náš, teraz už psí dorastenec z prísp. 39.
Teda, ak sa mi podarí ho prilepiť a hlavne najprv zmenšiť, je taký veľký, že sa sem nechce vteperiť .

Podarilo sa, už len naň kliknúť
DSCF3699.JPG  
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

[quote=Paula]: Náš, teraz už psí dorastenec z prísp. 39.
Teda, ak sa mi podarí ho prilepiť a hlavne najprv zmenšiť, je taký veľký, že sa sem nechce vteperiť .


Je krásny,dúfam že si zmenšila len foto nie havina,ale neviem či bu mu netrebalo nejake ovce zadovážiť aby nezabudol akej rasy je,lebo inak to bude pes-vegeťák viď.preložené predné labky.
s pozdravom karol
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pauli, je krásny. Vždy sa mi najviac páčil bernský salašnícky pes a akita. Z menších psov sa mi veľmi páči tibetský terier. Priateľka má krásnu fenočku Giu.

Naposledy upravil Marína : 30.09.06 at 16:43
Gia.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať