Zavrieť

Porady

Vyroba a dodavanie vyrobkov pre svajciarsku firmu

Dobry den,

pracovala som vo svajciarskej firme, ale rozhodla som sa vratit domov. S vedenim firmy sme dosli k myslienke, pokracovat v nasej spolupraci "na dialku" s tym, ze by som si mohla zalozit firmu (zatial neviem ci zivnost alebo s.r.o.) na Slovensku a vyrabat produkty na zaklade ich objednavok. Ide o textilny priemysel. Zo zaciatku by boli produkty pripravovane v CH a dodavane mne k ich zhotovovaniu. Casom by sa mohli uplne vyrabat u nas. Cize vsetky nalezitosti, co sa tyka materialu, spracovania by sa uz vykonavali 100% v SR. Mohli by ste mi poradit alebo napisat, naco by som si mala dat pozor, co sa tyka spoluprace so Svajciarskom. Zatial som v uplnych zaciatkoch, ale tazkej prace sa nebojim a viem, ze jej bude az-az. Chystam sa na podnikatelsky plan, zhromazdujem nalezitosti, ktore by boli potrebne na zaciatok-vybavenie prevadzky...atd...Existuju aj nejaki poradcovia, s ktorymi by som to mohla prekonzultovat a pomohli by mi s realizaciou projektu?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vyroba a dodavanie vyrobkov pre svajciarsku firmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.