Zavrieť

Porady

vie mi niekto poradit, ako postupovat po autonehode v poistovni, nakolko vinnikom som

auto mam rozbite, platim si len zakonnu poistku, malo by sato hradit z havarijnej poistky vinnika autonehody
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Meryra Pozri príspevok
    auto mam rozbite, platim si len zakonnu poistku, malo by sato hradit z havarijnej poistky vinnika autonehody
    Ak si ty vinníkom a nemáš HP tak z akej?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Meryra Pozri príspevok
    auto mam rozbite, platim si len zakonnu poistku, malo by sato hradit z havarijnej poistky vinnika autonehody
    ...že Ty máš auto rozbité ,tak smola ...zaplatíš si opravu cash ...

    nakolko vinnikom som...
    ...ostatní budú z Tvojej havarijnej poistky čerpať ...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Meryra Pozri príspevok
    auto mam rozbite, platim si len zakonnu poistku, malo by sato hradit z havarijnej poistky vinnika autonehody
    havarijná poistka kryje škody na vozidle poisteného... t.j. ak nemáš havarijnú máš smolu...
    PZP hradí škody spôsobené druhému... t.j. ak si vinníkom tak nič nedostaneš, ak si poškodený treba ísť do poisťovne vinníka nahlásiť škodu a predložiť papiere o oprave vozidla tieto poisťovňa preplatí podľa skutočnej škody t.j. ak sa dávali nové diely na staré auto šlo o zhodnotenie a nedostaneš celú škodu preplatenú...

    ako postupovať ak si vinníkom ty...a nie je havarijná poistka... treba zvážiť či sa vozidlo dá opraviť, resp. či je to ešte ekonomicky účelné... a potom sa rozhodnúť, či auto dáš opraviť nejakému garážovému majstrovi, alebo či predáš vrak... ak sa rozhodneš ísť cestou predaja vraku, je lepšie auto neodhlasovať a platiť poistku i naďalej, nakoľko vrak s papiermi má väčšiu hodnotu ako bez nich...

    vie mi niekto poradit, ako postupovat po autonehode v poistovni, nakolko vinnikom som

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.