Zavrieť

Porady

poraďte mi prosím-koncepcia predaja-čo sa pod tým chápe?

Ahojte všetci poraďáci!! Hoci sa Vám môže zdať, že som na tejto stránke nová, nie je to tak. často sem zájdem po dobrú radu. Týmto sa Vám chcem aj všetkým poďakovať, za to, že zdieľate nezištne svoje vedomosti s nami menej orientovanými. Povýšili ma v práci, predtým som bola dlhé roky obchodnou zástupkyňou, teraz som "produktový manažér". Hoci to, čo predávam veľmi dobre poznám, mám na to aj odborné vzdelanie, nemám ekonomické vzdelanie. Predtým som robila veci, čo sa týkali obchodu viac-menej živelne, teraz zisťujem, že sa budem musieť naučiť čo-to aj z ekonomie, marketingu... Môj šéf ma požiadal,aby som stručne napísala nejakú koncepciu, ako si predstavujem svoju prácu. Nemám predstavu,ako by to asi malo vyzerať. Akú to má mať formálnu a obsahovú formu? Vie mi niekto skúsený poradiť? Ďakujem Vám vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    poraďte mi prosím-koncepcia predaja-čo sa pod tým chápe?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.