Zavrieť

Porady

Windows live movie maker (Velky problem)

Pracujem vo windows live movie maker.Mam windows 7 a robim tam video pre niekoho a už som dosť prace tam spravil a vždy si to ukladam keby nahodov mi by padol system.. mam uloženy projekt ale ked ho otvorim a chcem pokračovat dalej vo videu tak mi vyskoci ze :
Windows live movie maker prestal pracovat

a ked dam podrobnosti tak ukaze toto
Popis problému:
Názov problémovej udalosti: APPCRASH
Názov aplikácie: MovieMaker.exe
Verzia aplikácie: 15.4.3538.513
Časová pečiatka aplikácie: 4dcdb318
Názov chybného modulu: StackHash_2264
Verzia chybného modulu: 0.0.0.0
Časová pečiatka chybného modulu: 00000000
Kód výnimky: c0000005
Odsadenie výnimky: 0b21b5ed
Verzia OS: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051
Ďalšie informácie 1: 2264
Ďalšie informácie 2: 2264db07e74365624c50317d7b856ae9
Ďalšie informácie 3: 875f
Ďalšie informácie 4: 875fa2ef9d2bdca96466e8af55d1ae6e

Prečítajte si prehlásenie o používaní osobných údajov online:


Ak prehlásenie o používaní osobných údajov nie je dostupné v režime online, prečítajte si ho v režime offline:
C:\Windows\system32\sk-SK\erofflps.txt
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miko6 je offline (nepripojený) miko6

    Vytváram web stránky a eshopy pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť stovky eur za predražené komerčné riešenia. Ak máte záujem alebo otázky neváhajte ma kontaktovať. ...viac miko6
    Jedna pricina moze byt ak mate na pocitaci nainstalovane nero (+vsetky tie doplnky okolo neviem presne ako sa to vola). Riesenie moze byt odinstalovanie nera a rr pc. ALEBO skuste ist vo Windows Movie maker do Tools (nastroje) -> Options (moznosti) a najdite zalozku kde sa nachadza list dekoderov instalovanych vo vasom pc (tusim sa ta zalozka vola Kompatibilita) odskrtnite Nero decoders (ak stale bez vysledku odskrtnite vsetky).

    Druha moznost je ze mate staru verziu Windows Movie makeru (zrejme WMM 2.6 ktora je urcena pre xp). V tych starsich verziach robi presne to co popisujete - chvilku ide a zrazu App Stopped working.. Jednoduche riesenie, stiahnite si Windows Live Movie Maker pre vistu.

    Zameral by som sa ale na tie decoders :]
    stiahni/kup nieco lepsie. napr: sonyvegas. ja ho pouzivam casto a je super

    sunflower98 je offline (nepripojený) sunflower98

    sunflower98
    Dobry den,

    chcem vas poprosit o radu.....dostala som mailom video s priponou .wlmp , ale neviem ho v PC vobec otvorit...resp. v jednom PC mi pise, ze nieco v tom zmysle, ze v mojom PC asi nie je naistalovany potrebny kodek na prehratie tohto videa a na druhom PC mi ten subor otvori, ale s tym, ze sa mi tam zobrazuju polozky ako chybne....ako mam opravit tie chybne polozky, aby som to video vedela otvorit?? Prosim velmi pekne o radu, lebo uz som skusala vselico mozne, ale nejde to vobec prehrat....

    sunflower98 je offline (nepripojený) sunflower98

    sunflower98
    Dakujem za reakciu, ale....ja som skusala aj to ...iba ze tam taka moznost nie je, ze by som to mohla ulozit do .avi....

    sunflower98 je offline (nepripojený) sunflower98

    sunflower98
    to som skusala...iba ze ked dam ulozit ako, tak jedina moznost, ktora tam je je iba projekt windows movie maker...

    jablko14 je offline (nepripojený) jablko14

    jablko14
    Mala som nainštalovaný Windows Live Movie maker. Pracovala som v ňom, všetko ok. Potom, čo som si dala preinštaloveť PC som si nainštalovala znovu Windows Live Movie maker, ale tentokrát to bola trochu lepšia a modernejšia verzia. Akurát mám problém s tým, že akékoľvek video v hociakom formáte (skúšala som asi 4) mi v ňom seká. Nemôžem si ho pozrieť alebo orehať, pracovať s ním, lebo ho celý čas seká Čo s tým??
    Ďakujem

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Poprosil by som. Vo Windows Movie Maker som si vytvoril súbor .mswmm. Potom som to uložil ako video, a tu je problém. Na prvom obrázku videa a objaví moje meno a názov súboru z ktorého bolo video vytvorené. Nechcem to tam. Hľadal som niečo ako zafajknutie či odfajknutie, ale nikde som to nenašiel. Ako to odstrániť? Ďakujem.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    mswmm je projekt!
    http://support.google.com/youtube/bi...k&answer=55737
    Čo je to súbor .MSWMM?

    Súbor .MSWMM je súbor projektu programu Windows Movie Maker. Uloženie projektu umožňuje vrátiť sa na video a vykonávať zmeny neskôr. Ak ste však s videom spokojní a chceli by ste výsledok odovzdať a zdieľať prostredníctvom služby YouTube, musíte v ponuke Súbor zvoliť príkaz Uložiť súbor filmu. Ten sa odlišuje od príkazu Uložiť projekt, ktorý vytvára súbor .MSWMM.
    Nie je to dokončené! Samotný súbor by mal mať *.wmv (Windows Media Video)

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    erzet Pozri príspevok
    Poprosil by som. Vo Windows Movie Maker som si vytvoril súbor .mswmm. Potom som to uložil ako video, a tu je problém. Na prvom obrázku videa a objaví moje meno a názov súboru z ktorého bolo video vytvorené. Nechcem to tam. Hľadal som niečo ako zafajknutie či odfajknutie, ale nikde som to nenašiel. Ako to odstrániť? Ďakujem.

    Veď píšem, že som ho uložil ako video a to má *.wmv,
    erzet Nechcem ho dávať na youtube

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Očuj, nebol si náhodou prihlásený do účtu, keď si "tvoril"? Ak hej , tak to tam asi hodilo - autorské dáta.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Myslíš do účtu na youtube? Nie. Youtbe som nemal otvorený určite, ale google.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ha! A sme doma - Google, Gmail, Youtube sú previazané do všetkého sa prihlásiš jedným heslom.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Nie sme doma. Ja som doma. Ono sa to tam ukazuje iba na prehrávači VLC Media Player. Na iných nie. Takže na tom prehávači treba niečo zafajknúť či odfaknúť, tak idem hladať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    VLC pri natiahnutí zobrazí na začiatku názov súboru - aj mne to robí - toto nerieš. Ale je tam možnosť: Nástroje > Nastavenie> dole označ Vše > Video (hlavná ponuka) a tam hľadaj Zobrazovať názov média vo videu a zrušiť potvrdenie.
    Daj Uložiť a už sa nebude nič zobrazovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.