Zavrieť

Porady

Program na tvorbu plagátov

Dobrý deň,
prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť program, na tvorbu plagátov, ktorý je freeware? Ale ja nebudem tvoriť samotný plagát, ale veľa menších letákov musím pospájať do jedného veľkého (formát 70 cm x 100 cm). Teraz používam Paint net, ale zdá sa mi to skôr na fotografie že to je, ťažko sa v tom orientuje. Potreboval by som niečo také aby sa to ľahko nastavilo veľkosť pozadia, aby sa tam ľahko dalo strihať a upravovať veľkosť obrázkov, žiadne efekty nepotrebujem, len strihanie a presúvanie obrázkov, dobré by bolo aj po okrajoch nejaké pravítko aby som vedel upravovať veľkosť formátov A4 A3.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    anaxios Na skicári sa dá vytvoriť plagát???

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Palike852 Pozri príspevok
    čo tak skicar?..
    skicar by bol dobrý, ale ak tam dam napriklad druhy obrazok a chcem sa vrátit k obrazku jedna, ze ho premiestnim niekam inam, tak uz sa ten obrázok nedá chytiť, jedine ze by som ho vystrihol a to je dosť namahave a neprakticke, kedze na tom formáte 70 x 100 cm mozem mať tých obrázkou kludne aj 18.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    10 posterov free inak 18usd http://download.cnet.com/Poster/3000...-10014811.html

    POSTER is the award-winning program for making big posters, signs, banners, and murals, and enlargements. Posters can be up to 100x100 feet. Poster combines the best features of word-processing, graphics, and desktop publishing with features especially tuned for big posters and banners. This includes flexibile graphics, a full set of drawing tools and over 100 special text effects. Includes tutoral, extensive help, examples and templates.

    Version 7.9w includes full support for Windows Vista.

    Read more: Poster - Free software downloads and software reviews - CNET Downloads http://download.cnet.com/Poster/3000...#ixzz1S5XvelKk

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    Daj si tieto tri vsetky sú free:
    gimp, inscape, scribus

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Ďakujem alessi, gimp a scribus som stiahol, pozriem sa na to, ale inscape som nikde nenašiel. Ved skusim to s tymi dvomi zatial

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    tiez pouzivam Inkscape. pracuje s vektorovou grafikou a je free :-)

    Program na tvorbu plagátov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.