Zavrieť

Porady

Aký účtovný softvér používate? Výhody - Nevýhody.

Anketa: Vyberte si v akých systémoch pracujete.

Počet hlasujúcich
191. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Alfa, Omega - Kros

    64 33.51%
  • MRP

    34 17.80%
  • Money - cigler softvare

    23 12.04%
  • Softip

    12 6.28%
  • Veľký ERP - (Navision, SAP, ...)

    6 3.14%
  • Pohoda - Stormware

    46 24.08%
  • Datalock

    4 2.09%
  • Vlastný - šitý na mieru

    6 3.14%
  • Iný

    30 15.71%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Zaujímalo by ma aký je najoblúbenejší softvér medzi účtovníkmi a aké majú skúsenosti - pozitívne aj negatívne.

Dal som sem zatiaľ tie čo poznám. Prosím kliknite na anketu - môžu to byť zaujímavé čísla.
Kros - omega
Datalock
Cigler - Money
Stormware - pohoda
MRP
SunSoft
Softip
veľký ERP (Navision, SAP, ...)
Vlastný šitý na mieru
Usporiadat
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

tiez som radsej vybral Humanet.Pre mna prehladnejsie a hlavne platim za to co vyuzijem
Naposledy upravil Sitak : 18.08.14 at 18:57
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

preferujem soft šitý na mieru - Kros, Pohoda - nemám dobré skúsenosti
0 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

mne to zatial vyhovuje.nemam nejake extra komplikovane uctovnictvo a personalistiku uz vobec nie
Naposledy upravil Sitak : 18.08.14 at 17:52
0 0
Bobby90 Bobby90

Bobby90 je offline (nepripojený) Bobby90

Humanet-Momentálne stálu fungujem na živnosť a pre mňa je to najvýhodnejšie.
2 0
marion marion

marion je offline (nepripojený) marion

szčo účtovníčka
Pracujem v Pohode Komplet. Som velmi spokojna, aj ked mzdy a personalistika by mohli byt prepracovanejsie. Predtym som mala JU aj PU od Pro-Fit a to bolo za trest. Neviem ako dnes, ale do roku 2005 to bolo neskutocne tazkopadne ovladanie.
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Pracovala som v Alfe, Omege a Olympe od Krosu. Teraz mám druhý rok Helios Green, spokojnosť 90 %, výkazy prehľadné, niekoľko vecí sa robí zložitejšie ako som bola naučená. Hlavne sklady. Hotline funguje vždy a pracovníci sú ochotní poradiť.
0 0
Katarína111 Katarína111

Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

Ja pracujem v Pohode už štyri roky a som spokojná. Čo sa mi páči najviac, že majú fakt dobrú podporu. Keď im napíšem veľmi rýchlo sa vám ozvú a poradia. Som spokojná.
0 0
Mendy0 Mendy0

Mendy0 je offline (nepripojený) Mendy0

momentalne len zistujem,ktory uctovny program mi bude najviac vyhovovat.Skusim tie co odporucate,teda aspon skusobne verzie.Nikdy som sa uctovnictvu nevenoval tak to bude dost zaujmave
0 0
dusanko10 dusanko10

dusanko10 je offline (nepripojený) dusanko10

akosi tu nikde nevidím Humanet.
ja som s ním určite najspokojnejší obzvlášť na mzdové účtovníctvo
0 0
Irona Irona

Irona je offline (nepripojený) Irona

My používame Vemu, či už na mzdy alebo účtovníctvo (samozrejme, že toho ponúkajú viac: personalistika, dochádzkový systém, logistika, skladové hospodárstvo, ...) - spokojnosť.
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Už roky používam JU a PU od TP SOFT a som veľmi spokojná s výstupmi a s prístupom od firmy. Cenovo nie sú najlacnejší, ale keď som musela začať používať kvôli jednej firme MRP tak som ronila krokodílie slzy. To je soft pre ľudí čo nemajú čo robiť, je lacný aj s multi licenciou ale tak pracný oproti ostatným že obdivujem ľudí čo s ním roky robia. Utiekla dom od neho už pred 15 rokmi a sú stále rovnako pracní. Ešte že sú ochotní poradiť .
Používam aj program Money S3 český a tiež má veci ktoré ma rozčuľujú a hotliňáci povedia "bohužel to je Money specialita". Kros používam na daňové priznania a cestné dane a keby som nemala dobrý osvedčený soft tak v ňom určite aj účtujem.
0 0
Mirka.m Mirka.m

Mirka.m je offline (nepripojený) Mirka.m

dusanko10
akosi tu nikde nevidím Humanet.
ja som s ním určite najspokojnejší obzvlášť na mzdové účtovníctvo
no ja sa do konca roka budem musiet rozhodnut o vybere nejakeho programu.. co ta na Humanete najviac zaujalo resp. ake maju vychytavky? vdaka
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

ako hovoris dusanko10 mzdove uctovnictvo ma Humanet brutalne premakane.. setri to dost cas nemenil by som za nic ine
0 0
Edge Edge

Edge je offline (nepripojený) Edge

momentalne najlepsia vyhoda ktoru ja pocitujem kedze menim stale iPad a Mac ze sa Humanet nemusi vobec instalovat.. ficis stale na nete ci si v kancli alebo chces pozret nieco na dovolenke stale mas vsetky FA pokope
0 0
profit365 profit365

profit365 je offline (nepripojený) profit365

Odporucam vyskusat aj online uctovny softver, napriklad Profit365. Tiez funguje bez instalacie a nieje narocny ani na zariadenie a operacny system. Uzivatel sa pripaja cez internetovy prehliadac.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať