Zavrieť

Porady

môžem predávať tovar ďalej, bez krabice od výrobcu, v ktorej bol pri kúpe zabalený??

potrebujem vedieť : ak kúpim tovar v krabici (alebo inak zabalený), môžem ho použiť na ďaľší predaj aj bez tejto krabice? (napr. kúpim nejaký elektrospotrebič, môžem ho vybrať z krabice a predať ďalej?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    A v prípade reklamácií to budeš ako riešiť? Lebo niekde pri reklamácii žiadajú krabicu originál

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    A z akého dôvodu tovar vyberieš z krabice?...Ved ked mu ju dáš, tak ho nemusíš vyberať...alebo nechápem?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    florens Pozri príspevok
    potrebujem vedieť : ak kúpim tovar v krabici (alebo inak zabalený), môžem ho použiť na ďaľší predaj aj bez tejto krabice? (napr. kúpim nejaký elektrospotrebič, môžem ho vybrať z krabice a predať ďalej?)
    florens Pozri príspevok
    zákazníkovi dám krabicu zo sebou - zvlášť = môže to tak fungovať?
    Ak s tym zakaznik bude suhlasit, tak ano.
    Aj ked nechapem,aky to ma vyznam, ved prave obal sluzi na bezpecne a jednoduche prenesenie.

    Neviem,akou formou to chces dalej predavat,ale tovar bez original. kartonu by na mna posobil nedoveryhodne.
    Hlavne pri elektronike su na obale casto dolezite udaje,ktore som neraz potrebovala pri servise,alerbo reklamacii.

    florens je offline (nepripojený) florens

    florens
    arizona Pozri príspevok
    Ak s tym zakaznik bude suhlasit, tak ano.
    Aj ked nechapem,aky to ma vyznam, ved prave obal sluzi na bezpecne a jednoduche prenesenie.

    Neviem,akou formou to chces dalej predavat,ale tovar bez original. kartonu by na mna posobil nedoveryhodne.
    Hlavne pri elektronike su na obale casto dolezite udaje,ktore som neraz potrebovala pri servise,alerbo reklamacii.
    ďakujem za odpoveď , nebudem písať, čo mám v pláne, mám jeden dobrý nápad a k nemu potrebujem "nezvyčajné" informácie....

    môžem predávať tovar ďalej, bez krabice od výrobcu, v ktorej bol pri kúpe zabalený??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.