Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nero 5 je offline (nepripojený) nero 5

    clovek nero 5
    kolega z prace odjednaval a 100% spokojnost aj s dovozom.Vsetko pripravene ,porezane ,pobalene.

    bogas je offline (nepripojený) bogas

    bogas
    Áno, síce som objednal, ale chlapík sľúbil, že do dvoch týždnov, po piatich týždňoch, a treťom sľube Po alebo Ut som z neho stratil nervy a zrušil to. Najmä keď sa zakaždým pýtal odkiaľ som.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Michal Cirák Ja mám momentálne rovnakú skúsenosť so stránkou drevenyobklad.com , od 23.7 do 10.8 mi neboli schopní dodať požadovaný profil a plotové latky. Tiež sa ma len neustále vypytoval odkiaľ som, sľuboval dodanie ale nakoniec nikdy z toho nič nebolo. Za túto dobu sa im ešte aj 2 krát pokazilo auto. Na stránke uvádzajú dodanie maximálne do 3 dní. Takže tak.
    misoft Za sedem rokov to hádam aj dostali a možno od iného dodávateľa... sleduj dátumy - reaguješ dosť neskoro.
    Michal Cirák Pre teba je to mozno neskoro... ja som vyhladaval skusenosti s podobnymi firmami s akou som sa stretol a opisal ja.. mozno moja skusenost niekomu pomoze. Nechcel som vytvarat novu temu...
      zbaliť

    Mik148 je offline (nepripojený) Mik148

    Mik148
    bogas Pozri príspevok
    Áno, síce som objednal, ale chlapík sľúbil, že do dvoch týždnov, po piatich týždňoch, a treťom sľube Po alebo Ut som z neho stratil nervy a zrušil to. Najmä keď sa zakaždým pýtal odkiaľ som.
    Bogas, ako keby si mi z duše písal. Presne toto isté som zažil aj ja, preto som sa pýtal, že aké majú ľudia skúsenosti. Stále sa pýtal, odkiaľ som, musel som urgovať trikrát do týždňa, najprv to malo byť 10 dní, nakoniec z toho bolo myslím že 25 dní. Stále sa vyhováral, že sa im neoplatí ísť na východ s jednou zákazkou. Na svojej stránke sľubujú, že pri objednávke nad 30 m2 doprava zdarma. Len mali tam aj uviesť, že keď bývate mimo Oravy, tak si počkáte, lebo sa neoplatí chodiť. Až tak pekne pobalené to nebolo, ako píše nero5, jedna šnúrka cez balík, aj to na 3 bola roztrhnutá a balík rozletený.

    vladek1 je offline (nepripojený) vladek1

    vladek1
    Súhlasím s nerom aj ja som si od nich objednal tatranský profil a zrubový obklad a bol na 100% spokojný. doviezli my to v priebehu 10 dní ako sľúbili a aj my dopredu zavolali že prídu.
    Sľúbili 1.tr. a naozaj to 1. trieda bola.
    Proste to čo majú na webe tak to sedí. Dúfam že takýchto firiem je na Slovensku viac.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Toto su ozaj zaujimave temy. Odkaz na konkretnu firmu a cirou nahodou spokojny zakaznik a hned za nim kopa cirou nahodou nespokojnych. Cirou nahodou vsetci maju potrebu svoju spokojnost alebo nespokojnost oznamit svetu. V politike su na to plateni diskuteri, v reklame neviem, ale doveryhodnost prispevkov nula nula prd.
    ja tiez súhlasím s nerom beriem od nich už dva roky a som spokojný, vyskúšal som viac firiem z oravy napr. Tvrdošín a Námestovo. tvrdili že sú výrobcovia a šofér sa preriekol že obklad je z poľska, proste ani kvalita nebola dobrá na vrchu ok vo vnútri druhá trieda. títo v Liesku to vyrábajú bol som osobne u nich vo firme, videl som výrobu a s tovarom som spokojný. beriem od ních aj dlážku a zrub. ja osobne som spokojný a to beriem od nich asi 500m2 mesačne.

    solos je offline (nepripojený) solos

    solos
    Obklad mi prisiel do 10 dni,ale kvalita bola katastrofalna.Drevo bolo popraskane a pokrutene.Urcite to nebola prva trieda a ani druha.
    jan.ko Dobrý deň,
    reagujem v mene našej firmy na vás názor, ak máte problém s kvalitou mohli ste sa najprv obrátiť na nás formou reklamácia a nie hneď písať sem ako anonym, lebo toto je mimochodom tažko overiteľné a môže to byť aj tzv. konkurenčný boj, za našou kvalitou si stojíme a veľa lúdí ma rôzny názor na kvalitu a hlave pri dreve treba brať na vedomie že to je prírodný materiál a nie plast, aj keď može byť aj chyba na našej strane, preto ma prosím kontaktujte (ak ste od nás reálne niečo kupova)l a vyriešime to.
    Ďakujem

    Objednával niekto niečo cez www.dreveneobklady.eu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.