Zavrieť

Porady

Tuniak z konzervy do mrazaku

Chcem sa vas opytat, ci je mozne zamrazit tuniak z konzervy v mraznicke bez toho aby sa nejak stratila kvalita, alebo ci je mozne aby sa po rozmrazeni zmenila chut mäsa. Dakujem za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Zadávateľ sa pýta na zamrazenie tuniaka z konzervy a nie v konzerve. Zrejme má veľkú konzervu, ktorá sa neskonzumovala a uvažuje o zamrazení na horšie časy.. Podľa mňa by to šlo.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    ved ked je v konzerve tak ma nejaku zivotnost (spotrebu) predsa,
    na co to mrazit?

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    eeeeeeeeeeeej ha!! prvy prispevok ma zmiatol

    tak teda ano mozes nestrati sa nic pokial to zmrazis aspon na -12°C

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    VitoCorleone Pozri príspevok
    Chcem sa vas opytat, ci je mozne zamrazit tuniak z konzervy v mraznicke bez toho aby sa nejak stratila kvalita, alebo ci je mozne aby sa po rozmrazeni zmenila chut mäsa. Dakujem za info
    ..

    ..je výhodnejšie celú konzervu zjesť,alebo zarobiť s trocgou masla a cibuľky na pomazánku, v chladničke vydrží aj dva dni... lebo to, čo sa u nás predáva ako tuniak,nie je nič moc....ak dáš trochu zamraziť, odmrazené zostane ako blato a už to nezješ...

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Hm, nad touto otazkou si musel dlho premyslat, ale ak ju myslis vazne, o com pochybujem, tak ked si predstavis, ako prebieha spracovanie ryb, tak uz konzervovanu potravinu by som urcite nezmrazovala, bohvie po kolky krat. Vseobecne plati to aj opacne, zmrazene veci by sa uz nemali konzervovat, ale vidim, ze moje kolegyne napr. zmrazia ovocie a potom ho varia ako lekvar a podobne somariny, ale potom je to uz len mrtva hmota a to iste je aj naopak.

    VitoCorleone je offline (nepripojený) VitoCorleone

    VitoCorleone
    Katarina Pozri príspevok
    Zadávateľ sa pýta na zamrazenie tuniaka z konzervy a nie v konzerve. Zrejme má veľkú konzervu, ktorá sa neskonzumovala a uvažuje o zamrazení na horšie časy.. Podľa mňa by to šlo.

    Presne tak ako pises. Mam velku konzervu a nie je mozne ju skonzumovat naraz a tiez aby par dni obsah bol v chladnicke nie je dobre, tak preto sa pytam ci mrazenim sa nejak obsah neposkodi.

    VitoCorleone je offline (nepripojený) VitoCorleone

    VitoCorleone
    Ide o velku konzervu spickoveho talianskeho vyrobcu Maruzzella - tonno all’olio di oliva, ziadny odpadovy tuniak v konzerve a nechcem aby sa znehodnotil.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    VitoCorleone Pozri príspevok
    Ide o velku konzervu spickoveho talianskeho vyrobcu Maruzzella - tonno all’olio di oliva, ziadny odpadovy tuniak v konzerve a nechcem aby sa znehodnotil.
    ..

    ...no ak je obsah naložený v olivovom oleji, tak prelož do plastovej misky a daj do mrazáka..síce zmrzne, ale chuť by mala zostať,aj keď rozmrazíš,aj keď drvený či mletý tuniak-mäsko,- no, musíš vyskúšať..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.