Zavrieť

Porady

ake hry??

Zdravim, chcel by som sa opytat ake hry mi pojdu na tejto zostave:
IBM Thincentre A53

Intel Celeron D 2,8 GHz

1,5 GB DDR2

320 GB HDD

DVD, zvuková karta

sieťová karta

Intel GMA 256MB

Windows XP Profesional sp3

Alebo pojdu mi tam apon tieto hry? : Minecraft, CS 1.6, The Sims2 alebo 3,...
Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zbesilo11 je offline (nepripojený) zbesilo11

    zbesilo11
    ved to mi je jasne to mam davno najdene...len preto sa pytam lebo je to vsetko IBM....to je vlastne pre kancelarske potreby

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Na tej konfiguracii, co si napisal, bude najviac obmedzujuca ta integrovana graficka karta. S ostatnym sa da zit.
    Co sa tyka tych samotnych hier, uz v nich nemam prehlad, ale CS ti jednoznacne pojde.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    he? Vsak ake by si chcel hrat? To sa neda vseobecne povedat. Kazda hra ma ine naroky. Kazdopadne, 10rokov stare hry na tom spustis urcite

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    No rozhodujuca je tam ta grafika. Ma podpuru Shader 2.0. Uplne najnovsie ti asi nepojdu, tie uz chcu Shader 3-4. Ale z hentych by ti mali ist vsetky. Ale ci aj plynule to teda nerucim.

    MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

    MatoXVI
    no na tom procesore kancelárskom 2,8 Ghz budeš mať problemi s každou novou hrou nespustíš skoro žiadnu a ak hej bude sekať ako divá..plus ešte ta integrovaná grafa..tieto procesory su už velmi stare na hranie hier btw nikdy neboli stavane na hranie .. odporúčam pozerať hry okolo roku 2005/2006
    NFS - Underground 1,2 Nfs MW,Mafia,TheGodFather,staršie NHLky,Fifa.. a pod..

    snapko je offline (nepripojený) snapko

    snapko
    Podľa procesora tipujem že tam bude zrejme gma 950. Najjednoduchšie to zistíš tak že napíšeš "dxdiag" v štart/spustiť (bez úvodzoviek) a prepneš sa na display.
    No a čo sa týka hrateľnosti, choď na youtube.com a vyhľadaj games on gma 950 (prip. iný typ), best games on gma 950, alebo sims2 on gma 950.
    Väčšina videií má aj popis kde je rozpísaná hw konfigurácia na ktorej bolo video nahrávané.
    A ešte malý tip: pokiaľ to bolo nahrávané cez Fraps (väčšina je) tak počítaj že program pohltí cca 5-10 fps z výkonu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.