Zavrieť

Porady

ČO sa stalo?

Pán Richard idem na to až tak oficiálne. Neviem čo sa stalo, ale dnes ma to vyhadzuje z jednotlivých tém a pýta si stále moje už.meno a heslo. Keď sa chcem dostať do tlačív, tak ma to tam nepustí. Bola som vari vyradená z Porady? Alebo robím niečo zle? Však už niesom až taká začiatočníčka. S pozdravom.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
koalko
Pán Richard idem na to až tak oficiálne. Neviem čo sa stalo, ale dnes ma to vyhadzuje z jednotlivých tém a pýta si stále moje už.meno a heslo. Keď sa chcem dostať do tlačív, tak ma to tam nepustí. Bola som vari vyradená z Porady? Alebo robím niečo zle? Však už niesom až taká začiatočníčka. S pozdravom.
Toto nebude problém porady, ale problém Tvojho internetového prehliadača a nastavenia jeho zabezpečenia. Najprv si pozri v menu Možnosti Internetu, záložku Obsah a tam či más označené Automatické dokončovanie. Potom pozri zabezpečenie - či je vysoké alebo stredné. Ak používaš iný prehliadač než IE, tak to môže byť inde. Treba sa trochu pohrať sa nastavením prehliadača a potom to bude v poriadku. Máš asi nastavený prehliadač tak, aby si nepamätal pri otvárané nového okna, že na ten server si už prihlásení, preto pri každom otovrené okna pýta prihlásenie.

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

SERVIS
Minulý týžeň asi 3 dni aj odo mňa stále pýtal heslo a meno. Potom ho to prešlo, neviem čo to malo znamenať, ale už zase funguje po starom. A s nastavením som nijako nebabrala.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
SERVIS
Minulý týžeň asi 3 dni aj odo mňa stále pýtal heslo a meno. Potom ho to prešlo, neviem čo to malo znamenať, ale už zase funguje po starom. A s nastavením som nijako nebabrala.
S nastavením babreš aj keď niekedy o tom nevieš. Napríklad ak sa ti ukáže nejaká hláška, kde máš vybrať jednu z dvoch možností a pod tým je checkbox s textom napr. "Kliknite sem, ak nechcete, aby od Vás prehliadač nabudúce vyžadoval...", ktorý keď zaklikneš, tak zmeníš nastavenie rovnako, ako keby sa sa k tej voľbe preklikala cez nastavenie.

Jaja429 je offline (nepripojený) Jaja429

Jaja429
to čo sa mi dnes stalo ma nepotešilo...som polroka zamestnaná u niekoho kto mi neplatí socialnu a zdravotnú poisťovňu...ale najhoršie je že koli tomuto nemôžem dať okamžitú výpoveď !!!!! chcem aby ste mi poradili čo v takejto situácii, čo ak ma nebudú chcieť ošetriť alebo si budem musieť zaplatiť celú sumu u zubára...všetko zaplatiť sociálnej poisťovni...som z toho zmetená !!!! prosím poraďte mi !!!! dakujem

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.