Zavrieť

Porady

potrebujem poradiť aku krytinu na strechu,rozmýšľam nad tondachom

môže mi niekto poradiť akú krytinu dať na strechu ,rozmýšlam nad tondachom je to 30 ročný dom do l-ka nemam skusenosti ako ste vy spokojný s vašimi strechami ?, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Hľadaj, je tu o tom asi 100 tém. Ale aj tak sa nič definitívne nedozvieš - je to otázka vkusu a financií.

    misho.adam je offline (nepripojený) misho.adam

    misho.adam
    ja som kupoval creaton nemecky vyrobca s 50 rocnou zarukou. je to takistopalena krytina podobne ako tondach:

    creaton.de/en/

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Niekto by mohol odskusat tu Bulharsku krytinu, ved predsa na balkane su vsetky strechy uniformne z palenej skridly, tak nemoze byt taka zla a ak ma dobru cenu, tak nie je o com.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Tondach je asi to najlepšie čo sa tu predáva.
    K tej Bulharskej.Z BG sa sem vozili krytiny ešte za komančov.Z tej doby je to bezkonkurenčne najlepšia škridla aká sa tu predávala.To čo sa vozí teraz neviem posúdiť.
    misho.adam Pozri príspevok
    ja som kupoval creaton nemecky vyrobca s 50 rocnou zarukou. je to takistopalena krytina podobne ako tondach:

    creaton.de/en/

    dakujem pozriem sa na to

    korma je offline (nepripojený) korma

    korma
    my sme dali Tondach rumba- bola to novinka a keď sa niečo robilo na streche sem- tam praskla....poučenie - novinky už kupovať nebudeme

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Ja mám Tondach Twist, iks krát som chodil po streche a to mám 100 kg a žiadna škridla nepraskla. Ak sa aj takýto test počíta, tak je celkom kvalitná
    korma Pozri príspevok
    my sme dali Tondach rumba- bola to novinka a keď sa niečo robilo na streche sem- tam praskla....poučenie - novinky už kupovať nebudeme
    tak to vám poviem je to na nervy, a tolké peniaze
    To ste ma potešil lebo ked človek nemá skusenosť ťažko je to a kde ste ju kupoval ? Ja som z Lučenca , a dávno ju máte a farbu aku ?
    TomasHC Pozri príspevok
    Ja mám Tondach Twist, iks krát som chodil po streche a to mám 100 kg a žiadna škridla nepraskla. Ak sa aj takýto test počíta, tak je celkom kvalitná
    Ďakujem no to som rada aj ja nad ňou uvažujem ale ešte si dam poradiť od takych čo ju už maju ide mi o to aby bola pekná aj po rokoch lebo už som videla čo to robí s niektorými a nemaju ich dlho a aku farbu mate ? Tak test naozaj dobrý pekny deň

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Ja mam tiez twist medeno hnedu, v 12-tich paletach bolo poskodenych cca 15 skridel a aj ked sme po tom chodili nic neprasklo ale to asi preto ze nema take velke vlny. Za tu cenu som max. spokojny. Aka bude po rokoch uvidime , kedze ja ju mam 3/4 roka
    Vedel by som si vybrat aj inu skridlu v glazure ale tie ceny....
    mendo933 Pozri príspevok
    Ja mam tiez twist medeno hnedu, v 12-tich paletach bolo poskodenych cca 15 skridel a aj ked sme po tom chodili nic neprasklo ale to asi preto ze nema take velke vlny. Za tu cenu som max. spokojny. Aka bude po rokoch uvidime , kedze ja ju mam 3/4 roka
    Vedel by som si vybrat aj inu skridlu v glazure ale tie ceny....
    a tie poškodene ste vedeli vyreklamovať? a to je palená ? hovoria že na tych sa tak ani mach neusádza ďakujem

    matusstefan je offline (nepripojený) matusstefan

    matusstefan
    Tiez sme dali Tondach Rumba. Pocas prac na streche nam praskli chvala Bohu len 2 skridly. Rozmyslali sme aj nad Twist-om, ale Rumba sa nam viac paci. Pracovalo sa s nou velmi dobre.
    S6301929.jpg  
    matusstefan Pozri príspevok
    Tiez sme dali Tondach Rumba. Pocas prac na streche nam praskli chvala Bohu len 2 skridly. Rozmyslali sme aj nad Twist-om, ale Rumba sa nam viac paci. Pracovalo sa s nou velmi dobre.
    Ďakujemn pekne budem aj nad tou možnosťou zvažovať a o tej Bulharskej ste nepočul aky mate na ňu názor? Šikovný domček , nech sa vám darí

    matusstefan je offline (nepripojený) matusstefan

    matusstefan
    Helena Hazasova Pozri príspevok
    Ďakujemn pekne budem aj nad tou možnosťou zvažovať a o tej Bulharskej ste nepočul aky mate na ňu názor? Šikovný domček , nech sa vám darí
    Dakujem pekne. Neviem, ktora je ta bulharska. Ked sme kupovali skridlu, dostali sme vela ponuk. Mohli sme kupit aj lacnejsie, ale aj o dost drahsie. Chceli sme vlnitu skridlu, peknu a za rozumnu cenu. Vtedy (jesen 2010) od Tondachu mali v akcii Twist a Rumbu, tak sme sa rozhodli pre Rumbu.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Helena Hazasova Pozri príspevok
    Ďakujemn pekne budem aj nad tou možnosťou zvažovať a o tej Bulharskej ste nepočul aky mate na ňu názor? Šikovný domček , nech sa vám darí
    No o bulharskom metri som počula , o škridli nie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.