Zavrieť

Porady

Ako zistiť či má daná osoba VŠ titul?

Ako zistiť, či má moja kolegyňa skutočne VŠ titul, existuje nejaká databáza absolventov vysokých škôl? Hrdí sa totiž titulom MGR. v odbore anglický jazyk a filozofia, ale od viacerých zdrojov som počula, že VŠ neukončila a vedenie, zástupkyňa = jej mama + riaditeľ = mamin milenec, ju zamestnali a tvrdia, že titul má ... Zaujíma ma to hlavne kvôli tomu, že ju v rámci platových výmerov berú ako pedagogického pracovníka a s dosť "slušnou" praxou ...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..doklad o ukončení štúdia sa predsa zakladá do materiálov o zamestnancovi pri nástupe do zamestnania...a pracovnú zmluvu s učiteľom uzatvára asi školská správa,či?..tam sa dá zistiť...
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

marmes Pozri príspevok
Ako zistiť, či má moja kolegyňa skutočne VŠ titul, existuje nejaká databáza absolventov vysokých škôl? Hrdí sa totiž titulom MGR. v odbore anglický jazyk a filozofia, ale od viacerých zdrojov som počula, že VŠ neukončila a vedenie, zástupkyňa = jej mama + riaditeľ = mamin milenec, ju zamestnali a tvrdia, že titul má ... Zaujíma ma to hlavne kvôli tomu, že ju v rámci platových výmerov berú ako pedagogického pracovníka a s dosť "slušnou" praxou ...

Máš / máte pocit diskriminácie v porovnaní s dotyčnou ? Alebo ide len o miestne pletky?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ak má titul Mgr napísaný v občianskom preukaze, tak ho má - veď musela pri zmene na polícii predložiť doklad o ukončení VŠ štúdia.
Čo sa praxe týka, k tej sa vyjadriť neviem.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Kvôli titulu by som OP nový nevyrábala
0 0
marmes marmes

marmes je offline (nepripojený) marmes

Nejde o miestne pletky, pretože mi to vravelo viacero ľudí, ktorí sa nepoznajú. A nejde mi o diskrimináciu, iba o spravodlivosť. Proste mám pocit, že v škole, aj keď súkromnej, by mali pre každého radového učiteľa platiť rovnaké pravidlá ...
0 0
marmes marmes

marmes je offline (nepripojený) marmes

Chcela som len vedieť, či sa nedá v nejakej databáze zistiť bývalých absolventov
0 0
doktor01 doktor01

doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

Ivana Š Pozri príspevok
Ak má titul Mgr napísaný v občianskom preukaze, tak ho má - veď musela pri zmene na polícii predložiť doklad o ukončení VŠ štúdia.
Čo sa praxe týka, k tej sa vyjadriť neviem.
To, že ho policajti zapísali ešte nezmámená, že skutočne legálne získala takýto doklad- u policajtov to nik neoveruje či ten človek reálne študoval a úspešne aj ukončil štúdium. Je x prípadov kedy došlo k sfalšovaniu diplomu alebo sfalšovaniu dokumentov priamo na VŠ. Ak by došlo k sfalšovaniu dokumentu mimo VŠ, tak si to jednoducho môže zamestnávateľ overiť na príslušnej VŠ. Ak ale došlo k sfalšovaniu na VŠ tak to neodhalíš.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

marmes Pozri príspevok
Chcela som len vedieť, či sa nedá v nejakej databáze zistiť bývalých absolventov
Asi sa dá, ak zadáš meno a priezvisko, ja som sa našla a to bolo ešte z roku 1970. Škola, aspoň tá moja, si to vedie.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

marmes Pozri príspevok
Chcela som len vedieť, či sa nedá v nejakej databáze zistiť bývalých absolventov
Skus sa jej spytat,kde studovala a potom vygooglit tu skolu, mozno nieco take maju na svojich strankach
5 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

marmes Pozri príspevok
Nejde o miestne pletky, pretože mi to vravelo viacero ľudí, ktorí sa nepoznajú. A nejde mi o diskrimináciu, iba o spravodlivosť. Proste mám pocit, že v škole, aj keď súkromnej, by mali pre každého radového učiteľa platiť rovnaké pravidlá ...

Takže ani diskriminácia, ani pletky....len "jednoduchý záujem"...pekný večer prajem
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Sa kľudne môže stať že jednoducho budeš sa zaujímať o možnosť uplatnenia svojho diplomu u iného zamestnávateľa.
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

A je zla ucitelka anglictiny?
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Keď si predstavím to množstvo zahraničných lektorov, ktorí k nám prišli vyučovať a nikto nevedel z rodičov čo sú to za ľudia, o ich pedagogickom minime nehovoriac. A o aspoň čiastočnom ovládaní slov. jazyka tiež.
Od vojakov po..., proste rôzne.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ak sa hrdí titulom, ktorý jej nepatrí / a berie zaň plat/, ale je dobrá učiteľka, tak je všetko v poriadku?
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Ak ste kolegyne, ako uvádzaš, je to pre teba taký problém si túto informáciu vygoogliť?
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

kukučka Pozri príspevok
ak sa hrdí titulom, ktorý jej nepatrí / a berie zaň plat/, ale je dobrá učiteľka, tak je všetko v poriadku?
To som predsa nepovedal.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marmes Pozri príspevok
Ako zistiť, či má moja kolegyňa skutočne VŠ titul, existuje nejaká databáza absolventov vysokých škôl? Hrdí sa totiž titulom MGR. v odbore anglický jazyk a filozofia, ale od viacerých zdrojov som počula, že VŠ neukončila a vedenie, zástupkyňa = jej mama + riaditeľ = mamin milenec, ju zamestnali a tvrdia, že titul má ... Zaujíma ma to hlavne kvôli tomu, že ju v rámci platových výmerov berú ako pedagogického pracovníka a s dosť "slušnou" praxou ...
marmes Pozri príspevok
Nejde o miestne pletky, pretože mi to vravelo viacero ľudí, ktorí sa nepoznajú. A nejde mi o diskrimináciu, iba o spravodlivosť. Proste mám pocit, že v škole, aj keď súkromnej, by mali pre každého radového učiteľa platiť rovnaké pravidlá ...
No, a čo tak napísať meno, priezvisko, názov VŠ a rok, kedy mala skončiť? Na 100% ti to zistím. A čo s nami urobí pani Mgr.,(možno aj pani zástupkyňa), to zistíme za krátky čas.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
No, a čo tak napísať meno, priezvisko, názov VŠ a rok, kedy mala skončiť? Na 100% ti to zistím. A čo s nami urobí pani Mgr.,(možno aj pani zástupkyňa), to zistíme za krátky čas.
...asi toto ...



...ale inak ???
zástupkyňa = jej mama + riaditeľ = mamin milenec,
...hm...ak som správne našiel , tak toto nesedí ....

marmes
...ale tu je toho neúrekom ....však Marianna M.- rodená Kr.
...ozaj , ten podväzkový pásik ( skôr pás ) nemá chybu ...
...šaty číslo 6 boli najkrajšie ....nádherné .....tie si si mala ...
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač Pozri príspevok
...asi toto ...

Keď povieš, ako keby to bolo.
0 0
danielag70 danielag70

danielag70 je offline (nepripojený) danielag70

No, my sme to isté riešili kôli jednému uchádzačovi o post starostu a tiež sa hrdil titulmi....nanič sme neprišli, nič sme nezistili...prečo? zákon na ochranu informácii nedovolil VŠ aby nám dala info...skúšali sme hocičo, aj občiansky...v občianskom nemal nič...proste - NORMALNOU cestou nezistíš, jedine úskokom, cez známych a tak...niekedy sa za falšovanie dávala za socíku basa...teraz si tu každý falšuje čo chce...a keby si aj zistila že ho fakt nemá...čo chceš spraviť??? ...popremýšľaj, aby si sa nenamáhala zbytočne...akurát si zrušíš nervy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať