Zavrieť

Porady

Usporiadat
Lienočka Lienočka

Lienočka je offline (nepripojený) Lienočka

Od 01.01.2006 si možete odpočitat DPH z dialničnej známky, ale musíte mať tú podkladovú časť nálepky, z ktorej ste odlepili známku a nalepili ju na čelné sklo. To znamená, že ak Vám zamestananci tu podkladovú časť vyhodili a vy máte len doklad z registračky, tak si DPH nemožete odpočítať. Ja som to stihla zamestnancom povedať, takže rychle hľadali v autách a doniesli mi tie podkladové časti. Je tam všetko uvedené, čo má doklad obsahovať, vrátane DPH.
Potvrdil nám to aj Ing. Minársky na školení.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Dianka
Po tom ako sme skúsili vypýtať od tej našej auditorky to stanovisko, sme ju okamžite vymenili. Dobre, že si ho pýtala..........Ak som niekoho /dúfam, že nie/ zaviedla mojim prispevkom, veľmi sa ospravedlňujem.
Nezaviedla, neboj, k tomu je práve dobrá Porada, že ostatní hneď zareagujú a poopravia ak náhodou prezentujeme nesprávne stanovisko... Len ja som to tu spomínala už niekoľkokrát, že vždy všetko treba overovať cez zákony a dôvodiť nimi. Mne osobne pokiaľ aj auditorka povie niečo , musí ukázať príslušné paragrafy. Vidíš sama ako Ťa auditorka presvedčila o chybnom tvrdení, že si sa rozhodla jednoznačne pre také stanovisko
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať