Zavrieť

Porady

Kupno - predajna zmluva pre E - SHOP

Cawte ,
ja by som mal jednu taku otazky , ze kde by som mohol najst
Kupno - predajnu zmluva pre E - SHOP, chcem predat e shop a potreboval by som nejaky vzor
johnybratislava@azet.sk

dakujem aj vopred
S pozdravom johny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nikde. Lebo ziadas nieco co neexistuje. Eshop nema povahu kde vlastnictvo sa prevadza kupnou zmluvou.
    Musis to rozkuskovat. Na grafiku a na zdrojove kody eshopu sa uzatvara licecna zmluva.
    Na texty k prodkutom sa prevazne uzatvara licencna zmluva.
    Udaje o objednavkach a zakaznikoch previes nesmies.

    Jedina vynimka kedy mozes previest aj udaje o zakaznikoch a objednavkach je zmluva o predaji podniku podla Obchodneho zakonnika.

    Domenu prevedies zmluvou o postupeni prav a povinnosti..

    Ako vidis, neda sa to riesit nejakou jednou smiesnou kupnou zmluvou, ale iba jednym velkym kontraktom ktory sa bude skladat z viacerych zmluvnych typov.

    Bez pravnika to ako laik nemas sancu zvladnut.
    Mozem otazku. Licencna zmluva sa uzatvara medzi poskytovatelom sluzby teda firmou co vytvorila a spravuje stranku a novy kvazy majitelom.
    Ked tento kvazy majitel predava eshop, realne neposkytuje sluzbu ani licenciu, nakolko nie je tvorcom web stranky. Poskytuje len adminovske heslo. Aj toto je mozne povazovat za zmluvu o dielo?

    Kupno - predajna zmluva pre E - SHOP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.