Zavrieť

Porady

Môžem dať výpoveď počas rodičovskej dovolenky?

Dobrý deň, som na rodičovskej dovolenke a chcem ukončiť prac. pomer pre nezhody so zamestnávateľom. Rada by som dala výpoveď a našla si inú prácu alebo by som sa zaevidovala na úrade a po čase si založila živnosť kvôli príspevku pre SZČO. Viete mi poradiť, čo by bolo pre mňa najvýhodnejšie? Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

NinaG Pozri príspevok
Dobrý deň, som na rodičovskej dovolenke a chcem ukončiť prac. pomer pre nezhody so zamestnávateľom. Rada by som dala výpoveď a našla si inú prácu alebo by som sa zaevidovala na úrade a po čase si založila živnosť kvôli príspevku pre SZČO. Viete mi poradiť, čo by bolo pre mňa najvýhodnejšie? Ďakujem veľmi pekne.
Vypoved mozes dat aj pocas RD, s klasickou vypovednou dobou, ale narok na podporu na UP mat nebudes, lebo mas narok na RP.

Hladat pracu si mozes aj pocas RD a pocas trvania zamestnania.
Na tvojom mieste by som vypoved dala az 2 mesiace pred ukonceni RD alebo v case, ked uz budes mat inu pracu.
Dnes mozes byt sucasne zamestnana u jedneho zam. na RD a pracovat u druheho zamestnavatela.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

poberať podporu by si mohla, len ak by miesto teba začal poberať RP manžel. Inak môžeš skúsiť sa dohodnúť na ukončení PP dohodou ku konkrétnemu dnu, ale určite v predstihu, aby si stihla výpoved, ak by nesúhlasil.
0 0
NinaG NinaG

NinaG je offline (nepripojený) NinaG

Takže sa môžem kľudne zamestnať aj u iného zamestnávateľa a ak sa mi v novom zamestnaní bude dariť/páčiť, až potom môžem dať výpoveď u toho, kde čerpám rodičovskú dovolenku, ak som správne pochopila
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

NinaG Pozri príspevok
Takže sa môžem kľudne zamestnať aj u iného zamestnávateľa a ak sa mi v novom zamestnaní bude dariť/páčiť, až potom môžem dať výpoveď u toho, kde čerpám rodičovskú dovolenku, ak som správne pochopila
Ano, mozes.
0 0
NinaG NinaG

NinaG je offline (nepripojený) NinaG

Ďakujem krásne, veľmi ste mi pomohli
0 0
galienka galienka

galienka je offline (nepripojený) galienka

prosím platí to i teraz?? v roku 2012
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

galienka Pozri príspevok
prosím platí to i teraz?? v roku 2012
áno, môžeš dať výpoveď......
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
dobrý deň, ja mám nejakú podobnú otázku. platí to aj v prípade, že mám prac. pomer u zamestnávateľa, pri ktorom poberám už druhý rodičovský príspevok? išla som z materskej do materskej a prac. pomer začal apríl 2006, prvé dieťa 7/2007, druhé 4/2010-úväzok je na dobu určitú. taktiež stačí dať výpoveď 2 mesiace pred ukončením RP, teda asi 2/2013? veľká vďaka za odpoveď
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
chcem sa opraviť, úväzok je na dobu neurčitú
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Silvia Mazúrová Halušková Pozri príspevok
dobrý deň, ja mám nejakú podobnú otázku. platí to aj v prípade, že mám prac. pomer u zamestnávateľa, pri ktorom poberám už druhý rodičovský príspevok? išla som z materskej do materskej a prac. pomer začal apríl 2006, prvé dieťa 7/2007, druhé 4/2010-úväzok je na dobu určitú. taktiež stačí dať výpoveď 2 mesiace pred ukončením RP, teda asi 2/2013? veľká vďaka za odpoveď
Ano, stale to plati ...
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
a ešte by som vás poprosila. keďže mi úväzok trvá pomaly siedmy rok, počíta sa mi to do odpracovaných rokov a je lepšie aby som ja dala výpoveď, alebo zamestnávateľ-napr. z dôvodu nadbytočnosti? ako to potom funguje? pôjdem na ÚP alebo dostanem odstupné? zamestnávateľ nebude mať určite pre mňa miesto a preto sa pýtam, či napr. nedostanem podporu. ja sa v tomto vôbec nevyznám. som rozvedená s dvoma deťami, poberám RP teraz už ponížený a výžiné na deti mám spolu 140,- eur a keďže bývam pri rodičoch nemám nárok na príspevok na bývanie a kým si najdem prácu hneď po ukončení RP mám nárok na nejaké peniaze? ďakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pracovný pomer ti trvá 7 rokov..... a pracovný úväzok máš asi celý, t.j. 1.00 pracovného miesta....
ak nemáš žiadne iné miesto prečo chceš končiť? prečo chceš dávať ty výpoveď?
inak aby si vedela, evidencia na UP a následná vyplácaná PvN nemá žiaden vplyv na ukončení PPV....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Silvia Mazúrová Halušková Pozri príspevok
a ešte by som vás poprosila. keďže mi úväzok trvá pomaly siedmy rok, počíta sa mi to do odpracovaných rokov a je lepšie aby som ja dala výpoveď, alebo zamestnávateľ-napr. z dôvodu nadbytočnosti? ako to potom funguje? pôjdem na ÚP alebo dostanem odstupné? zamestnávateľ nebude mať určite pre mňa miesto a preto sa pýtam, či napr. nedostanem podporu. ja sa v tomto vôbec nevyznám. som rozvedená s dvoma deťami, poberám RP teraz už ponížený a výžiné na deti mám spolu 140,- eur a keďže bývam pri rodičoch nemám nárok na príspevok na bývanie a kým si najdem prácu hneď po ukončení RP mám nárok na nejaké peniaze? ďakujem
Počas rodičovskej dovolenky trvá dôchodkové poistenie, aj poistenie v nezamestnanosti. Nedávaj výpoveď sama, mesiac pred skončením RD oznám zamestnávatelovi, že chceš nastúpiť do práce. Ak nebude mať pre teba miesto, dostaneš výpoveď z dôvodu nadbytočnosti. vtedy musíš požiadať zamestnávatela o skončenie pracovného pomeru dohodou, pred začiatkom plynutia výpovednej doby. Inak ti nárok na odstupné nevznikne.
Výpoveď od zamestnávatela môžeš dostať až po skončení rodičovskej dovolenky.

Keď sa po skončení prac.pomeru zaeviduješ na UP, vznikne ti nárok na dávku v nezamestnanosti. Podmienku 730 dní poistenia v nezamestnanosti máš splnenú.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ako ti radí Veronika, je to najlepšie, ak by si mala aj starú dovolenku, kt. by si dočerpala po ukončení RD a vzala by si odstupné......mala by si vysokú podporu v nezamestnanosti, je pravda síce iba za 6 mesiacov, ale stále lepšie ako nič, resp. v Tvojom prípade ako zo mzdy pred prvou MD.......
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Mila123 Pozri príspevok
ako ti radí Veronika, je to najlepšie, ak by si mala aj starú dovolenku, kt. by si dočerpala po ukončení RD a vzala by si odstupné......mala by si vysokú podporu v nezamestnanosti, je pravda síce iba za 6 mesiacov, ale stále lepšie ako nič, resp. v Tvojom prípade ako zo mzdy pred prvou MD.......
Staru dovolenku urcite ma, kedze bola na minimalne 2 MD za sebou, tak nemala kedy cerpat dovolenku, minimlane ti, na ktoru jej vznikol narok pocas MD.
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
takže ak tomu dobre rozumiem, mesiac pred ukončením RD, oznámim, že nastupujem, keďže nebude mať pre mňa voľné miesto, dá mi výpoveď z dôvodu nadbytočnosti, požiadam o skončenie prac.pomeru dohodou pred plynutím výpovednej doby, tzn. že mám nárok na odstupné a dočerpám následne dovolenku (potom prac.pomer končí až po vyčerpaní dovolenky?), tak potom sa zaevidujem na ÚP, správne?
a ešte mám takúto otázku? zamestnávateľ má dve predajne-pracovala som ako predavačka, jednu v Námestove a druhú v Lipt. Mikuláši. keď som pracovala, bola som zamestnaná v Námestove, počas čerpania RD na prvé dieťa som sa odsťahovala do L. Mikuláša, kde mám aj trvalý pobyt. môže ma donútiť ísť pracovať do Námestova, alebo by som mohla zostať pracovať tu v L. Mikuláši? vďaka
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Silvia Mazúrová Halušková Pozri príspevok
takže ak tomu dobre rozumiem, mesiac pred ukončením RD, oznámim, že nastupujem, keďže nebude mať pre mňa voľné miesto, dá mi výpoveď z dôvodu nadbytočnosti, požiadam o skončenie prac.pomeru dohodou pred plynutím výpovednej doby, tzn. že mám nárok na odstupné a dočerpám následne dovolenku (potom prac.pomer končí až po vyčerpaní dovolenky?), tak potom sa zaevidujem na ÚP, správne?
a ešte mám takúto otázku? zamestnávateľ má dve predajne-pracovala som ako predavačka, jednu v Námestove a druhú v Lipt. Mikuláši. keď som pracovala, bola som zamestnaná v Námestove, počas čerpania RD na prvé dieťa som sa odsťahovala do L. Mikuláša, kde mám aj trvalý pobyt. môže ma donútiť ísť pracovať do Námestova, alebo by som mohla zostať pracovať tu v L. Mikuláši? vďaka
Aké miesto výkonu práce máš v pracovnej zmluve ?
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
no ako sa na tú zmluvu pozerám, tak práve to Námestovo
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Silvia Mazúrová Halušková Pozri príspevok
no ako sa na tú zmluvu pozerám, tak práve to Námestovo
Bohužial, v tom prípade - ak ti toto miesto nevyhovuje, musíš požiadať zamestnávatela o preradenie na prevádzku v mieste bydliska ty. Zamestnávatel nemusí tvojej žiadosti vyhovieť a vtedy podávaš žiadosť o skončenie prac.pomeru ty - bez nároku na odstupné.

Bolo by dobré pracovný pomer ukončiť dohodou po vyčerpaní dovolenky. Zvýšiš si tak vymeriavací základ na dávku v nezamestnanosti.
Naposledy upravil veronikasad : 19.02.12 at 12:46
0 0
Silvia Mazúrová Halušková Silvia Mazúrová Halušková
Žienka
no tak to budem musieť oželieť odstupné, lebo už počas práce nebola reč so zamestnávateľom, hlavné je to, že aspoň budem mať nárok na podporu v nezam. a môže mi dovolenku aj preplatiť? keďže jej bude asi viac za tie roky. dá sa to vôbec nejako vyrátať? v zmluve mám že "zamestnancovi patrí dovolenka za kalendárny rok vo výmere-podľa Zákonníka práce. prac. pomer mi trvá presne od 18.4.2006, nastúpila som na PN 1.4.2007 kôli ťažkostiam počas tehotenstva a malý sa narodil 28.8.2007, za obdobie do toho 1.4.2007 mi preplatil dovolenku. je možné to nejako vyčísliť? veľmi pekne ďakujem, sú to perfektné rady , ktoré človek nemá ako získať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať