Zavrieť

Porady

Platby zo SlSp

Dobry vecer poradaci,

dnes mi odcitali z bezneho uctu 39 Eur v SLSP a ked som sa informoval aka je to platba na infolinke (nevedel som ju identifikovat) tak mi po chvili prisla sms "prepacte ale stala sa chyba...." a peniaze vratili spat.

Mam tam ucet skoro dva roky a zvazujem reklamovat celu dobu vedenia uctu a ich transkacii. Stalo sa mi uz viac krat, ze mi nesedeli cisla ale to bolo len 1 - 2 Eura, tak som nic nerobil.

Ma vyznam to reklamovat?

Stalo sa taketo nieco niekomu?

D.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    euro-peter Pozri príspevok
    odporúčam zuno "no problem"
    aj zuno má svoje problémy, keď som chcel prevádzať peniaze z bežného účtu, akosi sa zunu zunovalo previesť stále vypisoval systém, že nemáte dostatok peňazí na účte a pritom som tam mal dostatok peňazí... o odstávkach systému ani nehovorím... zuno je možno dobrá banka tak na úročenie momentálne voľných prostriedkov...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    euro-peter Pozri príspevok
    odporúčam zuno "no problem"
    hmm.... a koľko ročné skúsenosti máš s nimi

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Zatial ani ja nie ale vzniknuta situacia ma tak prekvapila ked mi na infolinke oznamili, ze takych ludi je viac.

    Myslim si, ze by sa taketo nemalo stavat nikomu.

    Teoreticky keby som sa neinformoval tak som prisiel o 39 € + bolo ich viac = niekto nemusi pracovat.

    Sorry ale takyto pristup je neseriozny.

    deeda je offline (nepripojený) deeda

    deeda
    Čo je to viac krát ? To sa v banke normálne nestáva. Treba za tým ísť, podať žiadosť o prešetrenie /presne identifikovať kedy, koľko.../.

    pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

    pandorasbox
    v slsp mám účet už od roku 1982 a bez problémov, nikdy sa mi nestalo, že by bol úbytok finančných prostriedkov bez môjho vedomia alebo zadania.
    Stala sa ale obdobná ale kuriózna vec, dcére som založila účet v TB, keď mala 15 rokov. Asi po 3 mesiacoch mi volá cestou do školy, či som jej previedla na účet 3 mil korún. Myslela som si, že si zo mňa uťahuje, ale keď ukázala smsku, skoro som odpadla. Chceli sme ísť na druhý deň po škole do banky, ale medzi tým už volala pracovníčka banky s ospravedlnením a či môže odpísať z účtu tých 3mil, ktoré jej omylom previedli.
    Nestalo sa aj Tebe obdobné niečo, ibaže opačne - omylom odpísali, ale možno by aj bez Tvojho volania zistili chybu a peniaze vrátili s ospravedlnením. Možno.....takéto chyby by sa nemali stávať. ja osobne by som asi požiadala písomne o prešetrenie , aspoň by si sa pre budúcnosť vedela rozhodnúť, keby sa takéto niečo opäť stalo. Myslím si, že keby sa to aj iným stávalo, tak malé čiastky by asi ani nemuseli identifikovať , až tak dopodrobna zrejme viacerí nekontrolujú účet. Rozhodne táto téma nech je varovným prstom aj pre ostatných, ktorí svoje účty pozorne a pravidelne nekontrolujú. Stať sa to môže komukoľvek a kedykoľvek z nás!

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    mne sa stalo v slsp tt, v začiatkoch keď začali existovať bankomaty, že mi odpísali viackát ten istý výber z bankomatu. prišiel som na to až keď prišiel mesačný výpis. po reklamácii vrátili a prepočítali aj úroky ale trvalo to cca 2 mesiace.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    pandorasbox Pozri príspevok
    ....
    Chceli sme ísť na druhý deň po škole do banky, ale medzi tým už volala pracovníčka banky s ospravedlnením a či môže odpísať z účtu tých 3mil, ktoré jej omylom previedli.
    ...

    nuž a načo si súhlasila (sa Veľmidivím) ... veď si si mohla užívať niekde na Maledivách..

    euro-peter je offline (nepripojený) euro-peter

    euro-peter
    To sa mi ešte za polroka nestalo a platiť SLSP 5€ za to čo v zune stojí 0€ tiež není žiadna výhra.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.