Zavrieť

Porady

Windows movie maker - nezobrazuje video

Zdravím,
poradte mi proosim !!!
vytvoril som si video vo WMM skladá sa aj z videa aj z obrazkov a ked ho uložim tak tam kde ma byt video pocut len zvuk a obraz je cierny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sk_pingu Pozri príspevok
    Zdravím,
    poradte mi proosim !!!
    vytvoril som si video vo WMM skladá sa aj z videa aj z obrazkov a ked ho uložim tak tam kde ma byt video pocut len zvuk a obraz je cierny
    Asi by bolo dobré v prvom rade aktualizovať kodeky - stiahnuť a nainštalovať najnovšie verzie.

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    ...to som skúsil. Je to zvláštne, lebo niečo ide a niečo nie. Nechápem podľa čoho si pc / program vyberá, ktoré časti videa po "publikovaní" obrazovo prehrá a ktoré nie.
    Mám vistu a kameru čo nahráva v MPEG.
    ďakujem za promptnosť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sk_pingu Pozri príspevok
    ...to som skúsil. Je to zvláštne, lebo niečo ide a niečo nie. Nechápem podľa čoho si pc / program vyberá, ktoré časti videa po "publikovaní" obrazovo prehrá a ktoré nie.
    Mám vistu a kameru čo nahráva v MPEG.
    ďakujem za promptnosť
    To, čo niečo ide a niečo nie je z rovnakého zdroja za rovnakých podmienok? Lebo môže byť, že "niečo" je komprimované jedným kodekom a "niečo iné" iným kodekom, hoci obe sekvencie môžu byť v kontajneri .mpg. Alebo môže byť rozdiel v rozlíšení.

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    ...vsetko je nahravane jednou kamerou, priblizne v rovnakom case, medzi jednotlivymi nahravaniami neboli vykonane ziadne zmeny v nastaveni.
    Naraz prenesene do pc, do jedneho projektu, rovnakym sposobom vlastne vsetko.
    Su pre wmm nejake speci kodeky ? Aktualizoval som nejake shark vista.
    Este raz vdaka, verim ze to spolu nejak vyriesime

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    ...kmp povazujem za najlepsi, ten pouzivam standardne.
    Vyskusal som dalsie tri, problem pretrvava.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pozri sa na vlastnosti súborov -podrobnosti v čom sa odlišujú.Možno ,že problém robí grafika.

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    Su rovnake, ale ako tak pozeram, tusim to "schytavaju" tie, ktore su na casovej osy zostrihane najviac, respektive su porozdelovane a pouzite viackrat.
    Avsak, aj ked som hotovy "projekt" rozdelil a skusil ho ulozit ako viac casti, problematicke pasaze su nadalej cierne.
    Ad tie kodeky, su nejake specialne pre wmm ?

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    To je nejaka nova verzia ?
    Ten prechadzajuci link bol co ? To som stiahol, no zatial neinstaloval.

    sk_pingu je offline (nepripojený) sk_pingu

    sk_pingu
    Nuz, stiahol, nainstaloval. Tusim je to nejaka starsia verzia. Avsak, novy problem. Nechce mi to otvorit ten projekt, lebo ze je urobeny vo verzii, ktoru tento program nepodporuje. Da sa to nejak konvertovat, inak ulozit, ci zmenit priponu suboru ? Ten povodny wmm mi uz nechce otvorit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.