Zavrieť

Porady

Svadba v Košiciach

Dobrý deň poraďáci!

Potrebujem pomoc. Poradte mi prosím miestnosti, reštaurácie, hotely...(cca. na 80-90 osôb) na svadobnú hostinu v Košiciach.

ďakujem!
Usporiadat
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

nebude to reklama? Viem o štyroch miestach, kde sme boli za posledný rok a pol...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Angibabuska Pozri príspevok
Dobrý deň poraďáci!

Potrebujem pomoc. Poradte mi prosím miestnosti, reštaurácie, hotely...(cca. na 80-90 osôb) na svadobnú hostinu v Košiciach.

ďakujem!
A ujo gúgol neposkytol žiadne?
1 0
Angibabuska Angibabuska

Angibabuska je offline (nepripojený) Angibabuska

Ujo google poskytol viac než dosť. Boli sme na mnohých miestach, skoro tie isté ceny. Prešli sme reštiky, ktoré boli spomenute na stránke na www.mojasvadba.sk. Ale zatial nic vhodne za rozumnu cenu sme nenasli. Bola by som zvedavá na Vaše skúsenosti s miestnosťami. A nie je to reklama.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Hotel u Leva , Más tam všetko čo len chceš , ešte aj grilovať možeš .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pivko Pozri príspevok
Hotel u Leva , Más tam všetko čo len chceš , ešte aj grilovať možeš .
A naozaj dobrá strava.
2 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

tak, keď to nikto z poraďákov nebude považovať za reklamu, môžem spomenúť štyri miesta, kde sme za ostatný rok aj niečo vyskytli:
- letná záhrada na Fejovej ulici - Stará sýpka
- hotel Dália - salónik, no skvele sme využili tiež letnú záhradu, resp. vonkajší "výbeh"
- Bankov - tu to bolo kusa nahusto pre toľkých ľudí
- tohto roku cca pred mesiacom - kultúrny dom Mú Mč Myslava - také nesnobské, krásne, rodinné, na toľkých ľudí pohoda miesto, parket, javisko pre dj-a...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Angibabuska Pozri príspevok
Dobrý deň poraďáci!

Potrebujem pomoc. Poradte mi prosím miestnosti, reštaurácie, hotely...(cca. na 80-90 osôb) na svadobnú hostinu v Košiciach.

ďakujem!
...neporadím , to je každého osobná vec ...aj pohľad na miestnosť ,vybavenie a tak podobne ....všetko dokopy ...
Angibabuska Pozri príspevok
Ujo google poskytol viac než dosť. Boli sme na mnohých miestach, skoro tie isté ceny. Prešli sme reštiky, ktoré boli spomenute na stránke na www.mojasvadba.sk. Ale zatial nic vhodne za rozumnu cenu sme nenasli. Bola by som zvedavá na Vaše skúsenosti s miestnosťami. A nie je to reklama.
...reštiky ste prešli osobne , alebo cez net ????
Lebo vidieť a " vidieť " sú dva rôzne pohľady na vec ...
Tá stránka je tak trochu neúplná ...predsa nie každý sa práve na tejto zviditeľní ....či...???

Ozaj , čo je rozumná cena ???......pre niekoho je to XX a pre druhého YY éčiek na osobu ...podotýkam len v podniku ...


P.S.:
Nechcem byť za múdreho , ale dcéra s mladým tiež plánujú svadbu budúci rok...lietajú hore dole...........ja potom len plakať budem nad rozbitým mojím účtom ....kua ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

neviem ako je to teraz u mládeže, ale my sme si so ženou všetko okrem alkoholu platili sami, a to sme mali normálnu klasickú "kysuckú svadbu" kde sa v sále jedlo, pilo, tancovalo až do rána...
- aj vtedy z toho mála sme si dokázali celkom slušne "odložiť".
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
V Krásnej v kultúrnom dome robia tiež svadby, ale neviem kapacitu. Sestra tam bola na svadbe a bola veľmi spokojná ...
0 0
Angibabuska Angibabuska

Angibabuska je offline (nepripojený) Angibabuska

buchač Pozri príspevok
...neporadím , to je každého osobná vec ...aj pohľad na miestnosť ,vybavenie a tak podobne ....všetko dokopy ...

...reštiky ste prešli osobne , alebo cez net ????
Lebo vidieť a " vidieť " sú dva rôzne pohľady na vec ...
Tá stránka je tak trochu neúplná ...predsa nie každý sa práve na tejto zviditeľní ....či...???

Ozaj , čo je rozumná cena ???......pre niekoho je to XX a pre druhého YY éčiek na osobu ...podotýkam len v podniku ...


P.S.:
Nechcem byť za múdreho , ale dcéra s mladým tiež plánujú svadbu budúci rok...lietajú hore dole...........ja potom len plakať budem nad rozbitým mojím účtom ....kua ...
Keď neviete nič normálne poradiť a napísať, tak radšej nič nepíšte. Zbytočne. A ano, osobne chodíme, nie cez internet fotky kukame.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Angibabuska Pozri príspevok
Keď neviete nič normálne poradiť a napísať, tak radšej nič nepíšte. Zbytočne. A ano, osobne chodíme, nie cez internet fotky kukame.
Ej, akási ostrá bábuška, prečo tak? Treba sa predsa tešiť z krásnych chvíľ v živote, a nie takto útočiť, či?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
tak to je otázne, či je tá osobka on, či ona, lebo raz píše, ako by bol on, a raz píše ako by bola ona. viď jeho resp. jej príspevky z januára 2011 a z marca 2011,
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak možno babušiak, je jedno, či ona, alebo on, ale nemáme právo nikoho okrikovať, ak s takým prísp. nesúhlasím, prečítam, tým to zhasne. Príspevkom pisateľ ublížil len sebe.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Angibabuska Pozri príspevok
Keď neviete nič normálne poradiť a napísať, tak radšej nič nepíšte. Zbytočne. A ano, osobne chodíme, nie cez internet fotky kukame.
...normálne ???

Nech sa páči ,aj keď si mi na cenu neodpovedala ...
Ale tu je to cca 50 € na osobu ....páči sa Ti ,nepáči ......????
Mám aj predbežnú kalkuláciu , čistý koniec ....



Lebo dcére , aj mne s manželkou , sa prostredie páčilo .......len tá cena ma " zabila "....
Dať totiž cca 4.000 € za jedlo ...trošku priveľa ...a to nerátam ešte aj ostatné náklady ......zbohom rodina a všetci svätí ...

...ozaj , link na onen podnik je ...http://restaurant.privilege.sk/



P.S.:
...podotýkam,že dcéra tam má známeho na vedúcom fleku , takže by to so zľavou bolo ....


P.S.:
...zbytočná téma , problém o ničom ....................aj keď je to v podstate " problém " , chápem totiž , že je to proste udalosť ...
Ale ak si niekto nevie poradiť sám , čo už ...????.......či ?
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

No ale Juraj oné www.xxxxxxx.sk je iný level
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivenka Pozri príspevok
No ale Juraj oné www.xxxxxxx.sk je iný level
...šak dcéra s mladým dostali rozum .......našťastie pre môj ( aj ) účet ...

Ale inak sme ich veľmi ani nepresvedčovali ...vylučovacou metódou na to šli ...mladý natankoval nádrž , o maličkú sa manželka postarala aj s druhou babkou na striedačku ...za pár dní prišli s novým podnikom , kde je to v podstate za polovičnú cenu to isté ......
0 0
Angibabuska Angibabuska

Angibabuska je offline (nepripojený) Angibabuska

Tweety Pozri príspevok
Tak možno babušiak, je jedno, či ona, alebo on, ale nemáme právo nikoho okrikovať, ak s takým prísp. nesúhlasím, prečítam, tým to zhasne. Príspevkom pisateľ ublížil len sebe.

S priatelom mame spolocny ucet, profil alebo co to je. Raz pise on, ked je to v muzskom rode a raz ja, ked v zenskom. Ale naozaj, ja len dobre rady potrebujem, cisto na restauracie, na hoteli a tak, zbytocne reci nie. Za pochopenie dakujem!
0 0
Angibabuska Angibabuska

Angibabuska je offline (nepripojený) Angibabuska

buchač Pozri príspevok
...normálne ???

Nech sa páči ,aj keď si mi na cenu neodpovedala ...
Ale tu je to cca 50 € na osobu ....páči sa Ti ,nepáči ......????
Mám aj predbežnú kalkuláciu , čistý koniec ....



Lebo dcére , aj mne s manželkou , sa prostredie páčilo .......len tá cena ma " zabila "....
Dať totiž cca 4.000 € za jedlo ...trošku priveľa ...a to nerátam ešte aj ostatné náklady ......zbohom rodina a všetci svätí ...

...ozaj , link na onen podnik je ...http://restaurant.privilege.sk/



P.S.:
...podotýkam,že dcéra tam má známeho na vedúcom fleku , takže by to so zľavou bolo ....


P.S.:
...zbytočná téma , problém o ničom ....................aj keď je to v podstate " problém " , chápem totiž , že je to proste udalosť ...
Ale ak si niekto nevie poradiť sám , čo už ...????.......či ?

Vaša dcéra hľadala asi tie najdrahšie podniky v meste. Sú lacnejšie za rozumnú cenu. Ale keď jej dovolíte mať takú drahú, finančne náročnú svadbu, nech sa páči, Vaša voľba.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Angibabuska Pozri príspevok
Vaša dcéra hľadala asi tie najdrahšie podniky v meste. Sú lacnejšie za rozumnú cenu. Ale keď jej dovolíte mať takú drahú, finančne náročnú svadbu, nech sa páči, Vaša voľba.


...požiadam ešte raz prečítať môj príspevok ...hlavne ,čo sa týka financií ...a aj tie moje závery k tomuto ...


Zvyšok sa ma už netýka ...
0 1
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Angibabuska Pozri príspevok
Vaša dcéra hľadala asi tie najdrahšie podniky v meste. Sú lacnejšie za rozumnú cenu. Ale keď jej dovolíte mať takú drahú, finančne náročnú svadbu, nech sa páči, Vaša voľba.
prepáč, ale keď vieš, že sú lacnejšie a za rozumnú cenu, tak potom akéže to rady chceš tuna.

prepáč asik to boli zbytočné reči- prominte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať