Zavrieť

Porady

nemanželské dieťa

ahojte .....

dlho som zvažovala tento krok ale nemám čo stratiť.... s manželom sme spolu 14 rokov a máme spolu dve deti. sme ako každá iná rodina.... deti, škola, krúžky, práca..... vzťahy na celkom dobrej úrovni.....
konečne nastali vytúžené prázdniny a čas dovolenky.... a prišlo to ako blesk z jasného neba.... raz večer mi môj drahý oznámil, že mu prišlo predvolanie na súd o určenie otcovstva.... buuuuum všetko sa mi rozbilo..... vedela som, že ma podviedol s dotyčnou a vedela som aj kedy presne...... nejako som to rozdýchala, lebo celá tá aférka trvala asi tri týždne a teraz toto...... neudržiavali kontakt a môj muž ani vlastne nevedel, že je tehotná, ona za otca svojho dieťaťa určila niekoho iného (človeka s ktorým mala tiež pomer), neviem aký mali medzi sebou vzťah alebo ako to medzi nimi fungovalo ale dotyčný si dal urobiť DNA testy a ked zistil, že dieťa nie je jeho tak ju poslal kade ľahšie..... neviem čo očakávala od môjho muža ale radostne mu oznámila, že majú spolu sedemmesačného syna a že čo teraz!!!!! tak teraz bude súd o určenie výživného. môj muž sa nechce stretávať ani s ňou a ani nemá záujem o dieťa...... platiť samozrejme bude..... isto si hovoríte, že o čo mi ide??? ja som v koncoch a neviem možno by som potrebovala počuť, že sa to už tiež niekomu stalo, možno by som chcela počuť, že ako sa cíti tá druhá strana? alebo by som potrebovala vysvetlenie,, že ako môžu byť dvaja dospelí ľudia tak strašne nezodpovední, že ako môže žena, ktorá spáva s dvomi alebo možno aj viacerími mužmi si nechať dieťa ked nevie od koho je a teraz tak ľahkovážne od niekoho žiadať, že ved sa staraj ved je to tvoje..... neviem možno potrebujem počuť hocičo..... možno by som chcela vedieť, že či má význam ísť na súd a počúvať to tam všetko.... mám byť pri tom ked sa budú dohadovať dvaja ľudia, ktorí sa postarali svojou nezodpovednosťou o zničenie všetkého v čo som dúfala, prečo som žila??? stále nemám v hlave jasno či chcem zostať s mojim manželom alebo či mám ísť preč? čo poviem mojim deťom....? mám odísť? mám zostať? mám čakať ako sa bude chovať ďalej? mám dúfam, že to všetko čo mi povedal je pravda? už píšem asi pridlho a dosť "halabala" ale od vtedy ako som sa to dozvedela neudržím v hlave myšlienky.....
ako to niekto dočítal do konca som rada,,,,,
Usporiadat
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jksysa Pozri príspevok
ahojte .....

dlho som zvažovala tento krok ale nemám čo stratiť.... s manželom sme spolu 14 rokov a máme spolu dve deti. sme ako každá iná rodina.... deti, škola, krúžky, práca..... vzťahy na celkom dobrej úrovni.....
konečne nastali vytúžené prázdniny a čas dovolenky.... a prišlo to ako blesk z jasného neba.... raz večer mi môj drahý oznámil, že mu prišlo predvolanie na súd o určenie otcovstva.... buuuuum všetko sa mi rozbilo..... vedela som, že ma podviedol s dotyčnou a vedela som aj kedy presne...... nejako som to rozdýchala, lebo celá tá aférka trvala asi tri týždne a teraz toto...... neudržiavali kontakt a môj muž ani vlastne nevedel, že je tehotná, ona za otca svojho dieťaťa určila niekoho iného (človeka s ktorým mala tiež pomer), neviem aký mali medzi sebou vzťah alebo ako to medzi nimi fungovalo ale dotyčný si dal urobiť DNA testy a ked zistil, že dieťa nie je jeho tak ju poslal kade ľahšie..... neviem čo očakávala od môjho muža ale radostne mu oznámila, že majú spolu sedemmesačného syna a že čo teraz!!!!! tak teraz bude súd o určenie výživného. môj muž sa nechce stretávať ani s ňou a ani nemá záujem o dieťa...... platiť samozrejme bude..... isto si hovoríte, že o čo mi ide??? ja som v koncoch a neviem možno by som potrebovala počuť, že sa to už tiež niekomu stalo, možno by som chcela počuť, že ako sa cíti tá druhá strana? alebo by som potrebovala vysvetlenie,, že ako môžu byť dvaja dospelí ľudia tak strašne nezodpovední, že ako môže žena, ktorá spáva s dvomi alebo možno aj viacerími mužmi si nechať dieťa ked nevie od koho je a teraz tak ľahkovážne od niekoho žiadať, že ved sa staraj ved je to tvoje..... neviem možno potrebujem počuť hocičo..... možno by som chcela vedieť, že či má význam ísť na súd a počúvať to tam všetko.... mám byť pri tom ked sa budú dohadovať dvaja ľudia, ktorí sa postarali svojou nezodpovednosťou o zničenie všetkého v čo som dúfala, prečo som žila??? stále nemám v hlave jasno či chcem zostať s mojim manželom alebo či mám ísť preč? čo poviem mojim deťom....? mám odísť? mám zostať? mám čakať ako sa bude chovať ďalej? mám dúfam, že to všetko čo mi povedal je pravda? už píšem asi pridlho a dosť "halabala" ale od vtedy ako som sa to dozvedela neudržím v hlave myšlienky.....
ako to niekto dočítal do konca som rada,,,,,
Dočítal.
Tak si asi príliš dôverčivá (ak nemám použiť pravdivý výraz)
tak ako vy dvaja(on ťa podviedol / ty si o tom vedela - - - a čo ďalej ? žiadny záver ? )
prečo ????????????????????????? :
- ak je jeho a nemá záujem - - rozmýšľaj o jeho charaktere
- ak nie je jeho - - prečo by platil
choď - - posunie ťa to ďalej
jedno z dobrých riešení je : pravdu
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

Úprimnú sústrasť, Ty a Tvoje deti Ste sa dostali do nezávideniahodnej situácie. Pokiaľ test otcovstva dokáže, že Tvoj manžel je otec, radím ponechať zranené city na chvíľu stranou a spolu s dobrým právnikom sa pozrieť aj na praktickú stránku vzniknutej situácie. Prečítaj si tému "výživné" a otvoria sa Ti oči, čo Vás čaká, keď ostanete ako rodina, aj keď odídeš od manžela. Pri takejto žene, čo mala pomer s viac mužmi naraz, nemôžeš predpokladať, že bude "kľud". Pokiaľ teraz situáciu predýchaš v záujme detí, treba sa pozrieť reálne do budúcich 18 a viac rokov, keby nemanželské dieťa bude prinášať komplikácie do Vášho vzťahu ... Poraď sa aj s dobrým rodinným psychológom, aj vzhľadom na to, ako deti pripraviť na novú situáciu, podľa toho, že Ste 14 rokov manželia, tak deti asi začínajú s pubertou ...
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pises, ze vies kedy mal tu aferku,ale nevieme preco...mozno ste mali nejaku krizu,ktoru ste riesili kazdy z vas po svojom. Mozno ste mali obaja nejaku vinu na tej krize.

Asi ste napokon zistili, ze vam je lepsie spolu, tak ste sa rozhodli pokracovat a na nejaku tu krizicku zabudnut.
Toho sa v prvom rade drz aj teraz.

Mozno tej zenskej tikali biologicke hodiny a chcela IBA dieta,je jedno od koho...inak si neviem vysvetlit to, co sa stalo u dospelej zenskej
Tvoj muz bol asi v nespravny cas na nespravnom mieste...
Keby muz bol s nou aj po tej aferke v styku,asi by ho teraz neprekvapilo, ze bola tehotna.Aspon to nech ta tesi.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

jksysa Pozri príspevok
ahojte .....

dlho som zvažovala tento krok ale nemám čo stratiť.... s manželom sme spolu 14 rokov a máme spolu dve deti. sme ako každá iná rodina.... deti, škola, krúžky, práca..... vzťahy na celkom dobrej úrovni.....
konečne nastali vytúžené prázdniny a čas dovolenky.... a prišlo to ako blesk z jasného neba.... raz večer mi môj drahý oznámil, že mu prišlo predvolanie na súd o určenie otcovstva.... buuuuum všetko sa mi rozbilo..... vedela som, že ma podviedol s dotyčnou a vedela som aj kedy presne...... nejako som to rozdýchala, lebo celá tá aférka trvala asi tri týždne a teraz toto...... neudržiavali kontakt a môj muž ani vlastne nevedel, že je tehotná, ona za otca svojho dieťaťa určila niekoho iného (človeka s ktorým mala tiež pomer), neviem aký mali medzi sebou vzťah alebo ako to medzi nimi fungovalo ale dotyčný si dal urobiť DNA testy a ked zistil, že dieťa nie je jeho tak ju poslal kade ľahšie..... neviem čo očakávala od môjho muža ale radostne mu oznámila, že majú spolu sedemmesačného syna a že čo teraz!!!!! tak teraz bude súd o určenie výživného. môj muž sa nechce stretávať ani s ňou a ani nemá záujem o dieťa...... platiť samozrejme bude..... isto si hovoríte, že o čo mi ide??? ja som v koncoch a neviem možno by som potrebovala počuť, že sa to už tiež niekomu stalo, možno by som chcela počuť, že ako sa cíti tá druhá strana? alebo by som potrebovala vysvetlenie,, že ako môžu byť dvaja dospelí ľudia tak strašne nezodpovední, že ako môže žena, ktorá spáva s dvomi alebo možno aj viacerími mužmi si nechať dieťa ked nevie od koho je a teraz tak ľahkovážne od niekoho žiadať, že ved sa staraj ved je to tvoje..... neviem možno potrebujem počuť hocičo..... možno by som chcela vedieť, že či má význam ísť na súd a počúvať to tam všetko.... mám byť pri tom ked sa budú dohadovať dvaja ľudia, ktorí sa postarali svojou nezodpovednosťou o zničenie všetkého v čo som dúfala, prečo som žila??? stále nemám v hlave jasno či chcem zostať s mojim manželom alebo či mám ísť preč? čo poviem mojim deťom....? mám odísť? mám zostať? mám čakať ako sa bude chovať ďalej? mám dúfam, že to všetko čo mi povedal je pravda? už píšem asi pridlho a dosť "halabala" ale od vtedy ako som sa to dozvedela neudržím v hlave myšlienky.....
ako to niekto dočítal do konca som rada,,,,,
Ahoj dočítala som to dokonca.
Viem, že trpíš ale Ty si mu už vlastne neveru odpustila.. či skôr zmierila si sa s tým. Toto nie je ďalšia nevera. Iba Ti to znovu a bolestnejšie pripomenulo čo sa stalo. Cítim s Tebou ale ak by to malé bolo jeho nezavrhujte ho. Držím Ti palce.... Možno... časom... až to prebolí.... Vás to s manželom zblíži. Myslím, že si uvedomuje až moc, že mu to za to nestálo. Držím Ti palce. Je dobre, že sa dokážeš vyrozprávať aspoň cez písmenká.
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jksysa Pozri príspevok
hmm prečo? to je už teraz úplne zbytočné riešiť.... ješitnosť, chrapúnstvo, sebectvo, chuť na sex s cudzou ženskou???

druhá vec je, že mi to ani nemusel povedať a riešiť to "potichu"... poza môj chrbát......

viete ja len stále neviem pochopiť to jej zmýšľanie...... dobre spím s viacerými, tak si dám sakra pozor nato aby som neotehotnela, ked už otehotniem a chcem si to nechať tak by som aspon mala vedieť od ktorého to je, a teraz akože čo???? čaká výživné, ktoré pokryje jej náklady? ja beriem že to dieťa za nič nemôže.... samé sa sem nepýtalo....
aby si to niekto zle nevysvetlil, môj muž má na tom tiež polovičnú vinu. lebo tiež mal mať rozum.....
Dávaj bacha :
- moc sa sústreďuješ iba na ňu (a že má dieťa)
- keď ho robila, určite tam nebola sama

PS
A nemysli si, že máš blbé deti
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jksysa Pozri príspevok
ahojte .....

dlho som zvažovala tento krok ale nemám čo stratiť.... s manželom sme spolu 14 rokov a máme spolu dve deti. sme ako každá iná rodina.... deti, škola, krúžky, práca..... vzťahy na celkom dobrej úrovni.....
konečne nastali vytúžené prázdniny a čas dovolenky.... a prišlo to ako blesk z jasného neba.... raz večer mi môj drahý oznámil, že mu prišlo predvolanie na súd o určenie otcovstva.... buuuuum všetko sa mi rozbilo..... vedela som, že ma podviedol s dotyčnou a vedela som aj kedy presne...... nejako som to rozdýchala, lebo celá tá aférka trvala asi tri týždne a teraz toto...... neudržiavali kontakt a môj muž ani vlastne nevedel, že je tehotná, ona za otca svojho dieťaťa určila niekoho iného (človeka s ktorým mala tiež pomer), neviem aký mali medzi sebou vzťah alebo ako to medzi nimi fungovalo ale dotyčný si dal urobiť DNA testy a ked zistil, že dieťa nie je jeho tak ju poslal kade ľahšie..... neviem čo očakávala od môjho muža ale radostne mu oznámila, že majú spolu sedemmesačného syna a že čo teraz!!!!! tak teraz bude súd o určenie výživného. môj muž sa nechce stretávať ani s ňou a ani nemá záujem o dieťa...... platiť samozrejme bude..... isto si hovoríte, že o čo mi ide??? ja som v koncoch a neviem možno by som potrebovala počuť, že sa to už tiež niekomu stalo, možno by som chcela počuť, že ako sa cíti tá druhá strana? alebo by som potrebovala vysvetlenie,, že ako môžu byť dvaja dospelí ľudia tak strašne nezodpovední, že ako môže žena, ktorá spáva s dvomi alebo možno aj viacerími mužmi si nechať dieťa ked nevie od koho je a teraz tak ľahkovážne od niekoho žiadať, že ved sa staraj ved je to tvoje..... neviem možno potrebujem počuť hocičo..... možno by som chcela vedieť, že či má význam ísť na súd a počúvať to tam všetko.... mám byť pri tom ked sa budú dohadovať dvaja ľudia, ktorí sa postarali svojou nezodpovednosťou o zničenie všetkého v čo som dúfala, prečo som žila??? stále nemám v hlave jasno či chcem zostať s mojim manželom alebo či mám ísť preč? čo poviem mojim deťom....? mám odísť? mám zostať? mám čakať ako sa bude chovať ďalej? mám dúfam, že to všetko čo mi povedal je pravda? už píšem asi pridlho a dosť "halabala" ale od vtedy ako som sa to dozvedela neudržím v hlave myšlienky.....
ako to niekto dočítal do konca som rada,,,,,
V prvom rade to chce normálny rozhovor s chladnou hlavou, hoci to bude určite ťažké, medzi vami dvoma, čo chce on, čo ty, veď na druhej strane rovnako, ako dieťa nie je druhého, nemusí byť ani jeho, čo keď ich bolo nedajbože viac? Takže na súd by som ho poslala, nech žiada o testy.
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

tiež si myslím, že prvoradé sú testy otcovstva a potom treba doriešiť naštrbenú dôveru
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no dočítala som to do konca ja iba toľko ti môžem povedať,že nevešaj hlavu, áno stalo sa to už aj druhým ženám a buď sa s tým mierili, alebo sa rozviedli. To všetko musíš usporiadať vo svojej hlave, že či sa ešte ľúbite, či to má význam byť spolu.
a to ľahko zistíte, či je to dieťa tvojho manžela, nechajte si urobiť aj vy DNA a budete si 100% istí, či je to dieťa jeho, alebo nie./ ja by som si dala urobiť, veď prečo by som mala platiť na dieťa, keď neviem, či je moja.
Ak spala s dvomi, tak mohla spať aj s niekým iným. a ver mi, že to je jej jedno, že kto bude platiť na jej dieťa, ale si kladiem otázku, že kde bola tých dlhých 7 mesiacov
to sa súdila s viacerými a teraz prišiel rad na tvojho muža, či???
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Hneď prvá veta a slovné spojenie "vzťahy na celkom dobrej úrovni" hovoria za všetko. Chýba u vás láska, čo dnes nie je vôbec nič zriedkavé. Bohužiaľ. Žijeme v dobe, kedy sa naháňame za prácou, staráme sa o deti, riešime každodenné problémy a akosi sa vytráca cit, pre ktorý sme so svojou polovičkou začali žiť spoločný život. Je ťažko sa vyjadrovať k tomu, čo teraz, či zostať v takomto zväzku, alebo odísť. Ale druhá možnosť bude oveľa ťažšia práve kôli deťom. Ak je rodina harmonická, všetko klape a stane sa to, čo sa stalo vám, veľmi ťažké bude zahodiť za hlavu celých tých 14 rokov. Na druhej strane žiť s pocitom, že niekto sklamal tvoju dôveru, ktorá sa ťažko získava späť....začarovaný kruh. Čo spôsobilo, že tvoj muž mal aférku? Tam niekde bol už vtedy pes zakopaný. Možno ti nedám žiadnu radu, vysvetlenie, ale je to na zamyslenie pre nás všetkých, pretože nie si ani prvá a ani posledná. Akokoľvek sa bude situácia vyvíjať, skôr či neskôr sa o tom dozvedia vaše deti. Na ne by ste mali sústrediť svoju pozornosť a podľa toho sa riadiť aj ďalšími vašimi rozhodnutiami. Úmyselne píšem vašimi, lebo toto musíte s mužom riešiť obaja. Čo bude ďalej?..........môžem len držať palce, aby ste našli to najvhodnejšie riešenie, ako ďalej, aj keď asi to už nikdy o láske nebude.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

kimart Pozri príspevok
tiež si myslím, že prvoradé sú testy otcovstva a potom treba doriešiť naštrbenú dôveru
tomuto vravíš naštrbená ?????
0 0
jksysa jksysa

jksysa je offline (nepripojený) jksysa

ďakujem za odpovede.....
momentálne nie som schopná nič viac napísať..... ďakujem
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

jksysa Pozri príspevok
ďakujem za odpovede.....
momentálne nie som schopná nič viac napísať..... ďakujem

Hlavne hlavu hore, mysli na deti, tie vás potrebujú najviac. Dnes sa ti zdá situácia beznádejná, zajtra môže byť všetko úplne inak. Tie testy treba dať urobiť, ako ti radili ostatní a potom si s mužom sadnite a prejdite si to celé aj s tým, aby ste našli spoločné riešenie. Držím palce
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

GabiZ Pozri príspevok
Hneď prvá veta a slovné spojenie "vzťahy na celkom dobrej úrovni" hovoria za všetko. Chýba u vás láska, čo dnes nie je vôbec nič zriedkavé. Bohužiaľ. Žijeme v dobe, kedy sa naháňame za prácou, staráme sa o deti, riešime každodenné problémy a akosi sa vytráca cit, pre ktorý sme so svojou polovičkou začali žiť spoločný život. Je ťažko sa vyjadrovať k tomu, čo teraz, či zostať v takomto zväzku, alebo odísť. Ale druhá možnosť bude oveľa ťažšia práve kôli deťom. Ak je rodina harmonická, všetko klape a stane sa to, čo sa stalo vám, veľmi ťažké bude zahodiť za hlavu celých tých 14 rokov. Na druhej strane žiť s pocitom, že niekto sklamal tvoju dôveru, ktorá sa ťažko získava späť....začarovaný kruh. Čo spôsobilo, že tvoj muž mal aférku? Tam niekde bol už vtedy pes zakopaný. Možno ti nedám žiadnu radu, vysvetlenie, ale je to na zamyslenie pre nás všetkých, pretože nie si ani prvá a ani posledná. Akokoľvek sa bude situácia vyvíjať, skôr či neskôr sa o tom dozvedia vaše deti. Na ne by ste mali sústrediť svoju pozornosť a podľa toho sa riadiť aj ďalšími vašimi rozhodnutiami. Úmyselne píšem vašimi, lebo toto musíte s mužom riešiť obaja. Čo bude ďalej?..........môžem len držať palce, aby ste našli to najvhodnejšie riešenie, ako ďalej, aj keď asi to už nikdy o láske nebude.
Znamená to, že nežijeme život aký si predstavujeme a aký CHCEME ,

ale sústavne volíme medzi väčším a menším ZLOM ????
0 0
jksysa jksysa

jksysa je offline (nepripojený) jksysa

hmm prečo? to je už teraz úplne zbytočné riešiť.... ješitnosť, chrapúnstvo, sebectvo, chuť na sex s cudzou ženskou???

druhá vec je, že mi to ani nemusel povedať a riešiť to "potichu"... poza môj chrbát......

viete ja len stále neviem pochopiť to jej zmýšľanie...... dobre spím s viacerými, tak si dám sakra pozor nato aby som neotehotnela, ked už otehotniem a chcem si to nechať tak by som aspon mala vedieť od ktorého to je, a teraz akože čo???? čaká výživné, ktoré pokryje jej náklady? ja beriem že to dieťa za nič nemôže.... samé sa sem nepýtalo....
aby si to niekto zle nevysvetlil, môj muž má na tom tiež polovičnú vinu. lebo tiež mal mať rozum.....
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Indeed Pozri príspevok
Znamená to, že nežijeme život aký si predstavujeme a aký CHCEME ,

ale sústavne volíme medzi väčším a menším ZLOM ????
Tam kde chýba dôvera alebo už bola narušená, tak áno. A toto je ten prípad.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

GabiZ Pozri príspevok
Tam kde chýba dôvera alebo už bola narušená, tak áno. A toto je ten prípad.
Teda ak zlyhava zakladna jednotka spoločnosti RODINA , zlýháva potom aj celá SPOLOČNOSŤ ?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Indeed Pozri príspevok
Teda ak zlyhava zakladna jednotka spoločnosti RODINA , zlýháva potom aj celá SPOLOČNOSŤ ?

Myslím, že je zbytočné smerovať tému tam, kam to zadávateľka určite nechce. Nebudeme riešiť predsa spoločnosť, ale ak chceš odpoveď, tak áno. A myslím si, že naša spoločnosť je toho živým dôkazom, stačí sa len pozrieť, čo sa okolo nás deje.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

jksysa Pozri príspevok
ahojte .....

dlho som zvažovala tento krok ale nemám čo stratiť.... s manželom sme spolu 14 rokov a máme spolu dve deti. sme ako každá iná rodina.... deti, škola, krúžky, práca..... vzťahy na celkom dobrej úrovni.....
konečne nastali vytúžené prázdniny a čas dovolenky.... a prišlo to ako blesk z jasného neba.... raz večer mi môj drahý oznámil, že mu prišlo predvolanie na súd o určenie otcovstva.... buuuuum všetko sa mi rozbilo..... vedela som, že ma podviedol s dotyčnou a vedela som aj kedy presne...... nejako som to rozdýchala, lebo celá tá aférka trvala asi tri týždne a teraz toto...... neudržiavali kontakt a môj muž ani vlastne nevedel, že je tehotná, ona za otca svojho dieťaťa určila niekoho iného (človeka s ktorým mala tiež pomer), neviem aký mali medzi sebou vzťah alebo ako to medzi nimi fungovalo ale dotyčný si dal urobiť DNA testy a ked zistil, že dieťa nie je jeho tak ju poslal kade ľahšie..... neviem čo očakávala od môjho muža ale radostne mu oznámila, že majú spolu sedemmesačného syna a že čo teraz!!!!! tak teraz bude súd o určenie výživného. môj muž sa nechce stretávať ani s ňou a ani nemá záujem o dieťa...... platiť samozrejme bude..... isto si hovoríte, že o čo mi ide??? ja som v koncoch a neviem možno by som potrebovala počuť, že sa to už tiež niekomu stalo, možno by som chcela počuť, že ako sa cíti tá druhá strana? alebo by som potrebovala vysvetlenie,, že ako môžu byť dvaja dospelí ľudia tak strašne nezodpovední, že ako môže žena, ktorá spáva s dvomi alebo možno aj viacerími mužmi si nechať dieťa ked nevie od koho je a teraz tak ľahkovážne od niekoho žiadať, že ved sa staraj ved je to tvoje..... neviem možno potrebujem počuť hocičo..... možno by som chcela vedieť, že či má význam ísť na súd a počúvať to tam všetko.... mám byť pri tom ked sa budú dohadovať dvaja ľudia, ktorí sa postarali svojou nezodpovednosťou o zničenie všetkého v čo som dúfala, prečo som žila??? stále nemám v hlave jasno či chcem zostať s mojim manželom alebo či mám ísť preč? čo poviem mojim deťom....? mám odísť? mám zostať? mám čakať ako sa bude chovať ďalej? mám dúfam, že to všetko čo mi povedal je pravda? už píšem asi pridlho a dosť "halabala" ale od vtedy ako som sa to dozvedela neudržím v hlave myšlienky.....
ako to niekto dočítal do konca som rada,,,,,
jksysa, myslím si, že si sa s neverou ešte stále nezmierila a toto bola posledná kvapka... Je to čerstvé, nečakané - daj tomu čas. Manžel, nech požiada o test otcovstva, ak bude negatívny, nemáte čo riešiť, ak pozitívny bude musieť platiť a niesť následky po celý život - pretože to dieťa je jeho /ak je teda pravý otec/...
Ty si predovšetkým ujasni, či chceš ešte s ním žiť...bez lásky a dôvery to však nepôjde... Ak mu neodpustíš a nebudeš sa snažiť zabudnúť, alebo ak ho neľúbiš a vznikajú medzi vami "nezhody", deti to vycítia a budú trpieť....
Takže : hlavu hore, porozmýšlaj, poplač si, ponadávaj /mne to móooc pomáha/, vykrič sa a rozhodni sa, či ísť ďalej životom s manželom či bez...
A dospelí sú mnohí "jagnutí", keď im sex buchne do hlavy... nehľadia na nič a potom trpia všetci zúčastnení ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

GabiZ Pozri príspevok



Myslím, že je zbytočné smerovať tému tam, kam to zadávateľka určite nechce. Nebudeme riešiť predsa spoločnosť, ale ak chceš odpoveď, tak áno. A myslím si, že naša spoločnosť je toho živým dôkazom, stačí sa len pozrieť, čo sa okolo nás deje.
Teda tým sa potvrdzuje moja domnienka, že veľa ľudí žije spolu len so stereotypu a hlavne kvoli peniazom,

resp. volia si menšie zlo, ako som povedal,leby keby sa rozviedli, život by bol pre nich z finančného hľadiska oveľa ťažší.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
renata_k Pozri príspevok
Úprimnú sústrasť, Ty a Tvoje deti Ste sa dostali do nezávideniahodnej situácie. Pokiaľ test otcovstva dokáže, že Tvoj manžel je otec, radím ponechať zranené city na chvíľu stranou a spolu s dobrým právnikom sa pozrieť aj na praktickú stránku vzniknutej situácie. Prečítaj si tému "výživné" a otvoria sa Ti oči, čo Vás čaká, keď ostanete ako rodina, aj keď odídeš od manžela. Pri takejto žene, čo mala pomer s viac mužmi naraz, nemôžeš predpokladať, že bude "kľud". Pokiaľ teraz situáciu predýchaš v záujme detí, treba sa pozrieť reálne do budúcich 18 a viac rokov, keby nemanželské dieťa bude prinášať komplikácie do Vášho vzťahu ... Poraď sa aj s dobrým rodinným psychológom, aj vzhľadom na to, ako deti pripraviť na novú situáciu, podľa toho, že Ste 14 rokov manželia, tak deti asi začínajú s pubertou ...
napríklad nehovoriac o prípadnom dedení/ bohchráň/, návrhu o zvýšenie výživného, lebo čím väčšie je to dieťa, tým má matka väčšie náklady.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať