Zavrieť

Porady

chemikálie na zmäkčenie vlasov

po vyskusani vsetkych samponov a kondicionerov z obchodov a salonov, olejov, kremov, bielka, citronovej stavy atd. bez vysledku chcem vyskusat nejake chemikalie alebo rozpustadla na zmekcenie vlasov. moje vlasy su take silne a hrube a rovne, ze sa proste nijako nedaju ucesat, stoja a lietaju lebo su lahke, nevyzeraju prirodzene strapate alebo robia mi havu 2x vacsiu. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton? nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
squash1 Pozri príspevok
..
. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton?
nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik
Ano! Toluen a aceton! To je to prave!!!

...len ho treba spravne aplikovat, potom ti bude jedno,aku velku mas hlavu a a ake tvrde vlasy




Klikam na vyriesene...

squash1 je offline (nepripojený) squash1

squash1
dal som si ich aj preriedit ale ani to nepomaha, lebo oni stoja uz pri koreni takze aj ked som ich mal menej aj tak stali a boli rovnako hrube a silne

squash1 je offline (nepripojený) squash1

squash1
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
squash1 Pozri príspevok
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve
tak načo si zakladal novú tému mal si pokračovať v starej!!!

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
ostrihaj sa na ježka a máš pokoj....čo ja by som dala za husté tvrdé vlasy....

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Vylúčený člen rudopp
squash1 Pozri príspevok
po vyskusani vsetkych samponov a kondicionerov z obchodov a salonov, olejov, kremov, bielka, citronovej stavy atd. bez vysledku chcem vyskusat nejake chemikalie alebo rozpustadla na zmekcenie vlasov. moje vlasy su take silne a hrube a rovne, ze sa proste nijako nedaju ucesat, stoja a lietaju lebo su lahke, nevyzeraju prirodzene strapate alebo robia mi havu 2x vacsiu. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton? nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik
žeby ??

ostrihať si neskúsila ??

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Vylúčený člen rudopp
squash1 Pozri príspevok
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve
Zriedená kyselina sírová (tak do 4-8 % ).

chemikálie na zmäkčenie vlasov

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.