Zavrieť

Porady

problem s notebookom

zdravim mam velmi velky problem, nemozem si naisnstalovat ziaden antivirak a ked si nejaky stiahnem napr. ESET tak po ukonceni instalacie mi restartuje cely notebook potom mi ho zapne do nudzoveho rezimu a znovu restartuje. Skusal som to uz aj s inymi antivirakmi, robi mi toto iste. a po kazdom restartovani mi vypisuje chybu ze naslo skodlivy softwer win32 coin maner alebo ako to bolo tak ho dam do karanteny. Vsetko to zacalo tym ze mi znicoho nic vypisalo chybu o esete: enhanced protection mode, no a nemozem sa dostat nijako do programu ani do ineho antiviraku. poprosil by som radu ze co mam robit lebo nemozem si nainstalovat antivirak, tak poradte co mam robit pls.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    notas3 Pozri príspevok
    ... no a nemozem sa dostat nijako do programu ani do ineho antiviraku...
    Kolko mas tych antivirakov ??
    Najlepsie bude, ked to co ti pise, si presne zapis a potom to napis sem, alebo do googla

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    antiviraky sa mozu navzajom rusit a jeden druheho povazovat za virus.
    Odinstaluj vsetky vycisti registre a na zaciatok si stiahni nejaky free a presmejdi s nim cely system hlbkovo aj ked to bude trvat dlhsie.

    MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

    MatoXVI
    v notebookch vačšinou už býva antivírus ,možno tam nejaký máš a ani nevieš že je to antivírus ^^ napr Trend micro titanium ja som ho mal na asuse už nainštalovaný keď som ho kúpil nevedel som o tom lebo to nebolo písané vo výbave .. tak som si stiahol avast a robilo mi to čo tebe mrzlo a reštaltovalo..v nudzovom režíme odinštaluj ten antivirus čo si nainštaloval a skús sa uistiť že žiadny iný AV nemáš az potom si stiahni aký ti vyhovuje..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.