Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

1Dara Pozri príspevok
Prísna varianta

Raňajky
* 2 vaječné bielka na tvrdo, káva bez cukru
* cottage syr
* nízko tučný tvaroh
* prazenica zo styroch bielok, k tomu dva racio chlebiky

Desiata
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Obed
* Polievka (kurací, hovädzí, alebo zeleninový vývar )
* 100 gr. kuracie prsia, 100 gr. ryža
* 100 gr morčacie prsia, 100 gr. varené zemiaky
* 150 gr rybie filé,100 gr ryža
* 150 gr hovädzí steak, zelenina

Olovrant
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Večera
* 180gr tuniak vo vlastnej šťave, 2 listy z čínskej kapusty
* nízkotučný tvaroh
* zeleninová misa ( brokolica, uhorka, paprika, paradajka)

z uvedeného si vybrať podľa chuti a dostupnosti


2. večera – aj je veľký hlad tak grep

Pitný režim
* voda
* minerálka
* cola light
* káva, čaj bez cukru
* suché víno

používať minimum soli a váha jedla je vo varenom stave
ak sa dá vydržať 6 týždňov
dôležitý je úbytok v cm, nie v kg!

- pozor tí ktorí majú problém s nejakou zložkou z uvedených potravín – poraďte sa s lekárom (hlavne grep a kombinácia liekov)

------------
este doplnim - varenie je len na vode bez tuku!
6 tyzdnov?????toto by som nevydrzala ani 2 cele dni.....
a k je hlad tak grep????vsak po grepe som este viac hladna.
je to normalna hladovka.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

220870 Pozri príspevok
Dobre zajtra ráno si kúpim čerstvý ešte teplý voňavý koláčik v pekárni.V Chlebanoch majú vynikajúce .
vodu,čo som žaba,neviem bolo teplúčko asi dosť 2-4L

Na pivo mi nešahaj!!!
Bohužiaľ v Prievidzi sa nedá kúpiť jedlá zelenina ani ryba na počkanie a čakať dve hodiny v reštaurácii kým nejakú zoženú nemôžem.Ako tak poznám prievidzu a jej reštaurácie určite by upiekly nejakú zdochnutú.Oni tam asi konzumujú len ..... z Tesca a Kauflandu.Čo sa týka potravín a stravovania v reštauráciach je to bezkonkurenčne najhoršie mesto v akom som sa, kedy bol nútený stravovať.Ak chcete akú takú kvalitu nedá sa tam kúpiť.Nechcem týmto urážať Prievidžanov ,ale je to tak.Po vyskúšaní všetkých dostupných "reštaurácií" v okolí som bol nútený prejsť na surovú stravu ,alebo to čo si prinesiem z domu. a to som nikdy predtým nerobil.
A prečo si si zobral na mušku práve PD ? Po reštikách moc nechodím, "čínu nemusím", ale dá sa dobre najesť aj tu .. Ak ryby - tak vodný svet v Sebedraží ...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

osky Pozri príspevok
6 tyzdnov?????toto by som nevydrzala ani 2 cele dni.....
a k je hlad tak grep????vsak po grepe som este viac hladna.
je to normalna hladovka.
toto a hladovka? ked 5x denne jes?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Obed
* Polievka (kurací, hovädzí, alebo zeleninový vývar )
* 100 gr. kuracie prsia, 100 gr. ryža
* 100 gr morčacie prsia, 100 gr. varené zemiaky
* 150 gr rybie filé,100 gr ryža
* 150 gr hovädzí steak, zelenina
Dúfam, že to nie je jedlo na jeden obed, lebo ináč sa na tú superdietu určite dám nahovoriť.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
veronikasad Pozri príspevok
A prečo si si zobral na mušku práve PD ? Po reštikách moc nechodím, "čínu nemusím", ale dá sa dobre najesť aj tu .. Ak ryby - tak vodný svet v Sebedraží ...
Lebo tam mám už trištvrte roka stavbu.A v porovnaní s inými okolitými mestami Trenčín,NovéMesto,Nitra Topoľčany,Partizánske,Bánovce,Piešťany sú stravovacie podmienky najmä reštaurácie hotovou katastrofou.Nehodnotím tie do ktorých ma nepustia a sú príliš nóbl na stavbárov v monterkach.Jednoduch reštaurácie jedálne v PD sú veľmi nízkej úrovne ako kvalitou ponúkaného jedla tak aj obsluhou.Ako som písal je to zrejme dané nížšou kúpischopnosťou tamojšieho obyvateľstva,ktorá nieje zvyknutá stravovať sa v reštauráciach..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

220870 Pozri príspevok
Lebo tam mám už trištvrte roka stavbu.A v porovnaní s inými okolitými mestami Trenčín,NovéMesto,Nitra Topoľčany,Partizánske,Bánovce,Piešťany sú stravovacie podmienky najmä reštaurácie hotovou katastrofou.Nehodnotím tie do ktorých ma nepustia a sú príliš nóbl na stavbárov v monterkach.Jednoduch reštaurácie jedálne v PD sú veľmi nízkej úrovne ako kvalitou tak aj obsluhou.Ako som písal je to zrejme dané nížšou kúpischopnosťou tamojšieho obyvateľstva.
A ktoré si hodnotil ? V ktorej časti mesta máš stavbu ?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Melnick Pozri príspevok
Dúfam, že to nie je jedlo na jeden obed, lebo ináč sa na tú superdietu určite dám nahovoriť.
nie, ved nizsie je napisane, ze si treba vybrat
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Lebo tam mám už trištvrte roka stavbu.A v porovnaní s inými okolitými mestami Trenčín,NovéMesto,Nitra Topoľčany,Partizánske,Bánovce,Piešťany sú stravovacie podmienky najmä reštaurácie hotovou katastrofou.Nehodnotím tie do ktorých ma nepustia a sú príliš nóbl na stavbárov v monterkach.Jednoduch reštaurácie jedálne v PD sú veľmi nízkej úrovne ako kvalitou ponúkaného jedla tak aj obsluhou.Ako som písal je to zrejme dané nížšou kúpischopnosťou tamojšieho obyvateľstva,ktorá nieje zvyknutá stravovať sa v reštauráciach..
tak si pohni a nabudúce tam už nestavaj.....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Kto sa nevie vzdať večerneho a nočneho vyjedavania, tak si ešte užime/te. Čoskoro vás chuť prejde, žiadne šunky, žiadne syry či nedojedený guláš, alebo segedín.

EU chce, aby Evropané začali jíst hmyz. Čím dříve, tím lépe
http://www.novinky.cz/ekonomika/2436...-tim-lepe.html
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
veronikasad Pozri príspevok
A ktoré si hodnotil ? V ktorej časti mesta máš stavbu ?
TESCO.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

220870 Pozri príspevok
TESCO.
Staviaš ?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

1Dara Pozri príspevok
toto a hladovka? ked 5x denne jes?
ved hej,5x denne ale co a kolko,to si si pozrela?
pred casom som tu prilepila taliansku dietu a ta bola ozaj super a ludia sa ozyvali ze to je hladovka.divne,ze na toto nikto neohovri nic.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som sa rozhodla hýbať...a tak som hneď dnes začala... tri stroje....cítila som sa tam príjemne...a k tomu som upravila stravovanie v zmysle 90- dňovej diéty, lebo také stravovanie mne vyhovuje. No a koncom roka poviem výsledok úbytku.....
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..kdežeee...nie je pre mňa dôležité, koľko vážim, ale ako sa cítim fyzicky...a momentálne mám telocvok taký, že nič lepšie nemôže byť..
Telocvok - krásne slovo si vymyslela
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

osky Pozri príspevok
ved hej,5x denne ale co a kolko,to si si pozrela?
pred casom som tu prilepila taliansku dietu a ta bola ozaj super a ludia sa ozyvali ze to je hladovka.divne,ze na toto nikto neohovri nic.
nielen pozrela, ale aj 6 tyzdnov dodrziavala
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja som v nedelu ochorela na nejaku besnu virozu, teploty vyse 38 a dnes mam o dva kila menej Dieta ako vysita.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Melnick Pozri príspevok
Dúfam, že to nie je jedlo na jeden obed, lebo ináč sa na tú superdietu určite dám nahovoriť.
Ja tiež len kto to zatiahne.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

To 220870
Napísal si niekde, aký budeš mať systém? Alebo si len zmenšíš porcie jedla?
Dnes bol v rannej šou na Fun rádiu lekár obezitológ. Dobré rady.
Napr. najprv odkysliť organizmus a následne začať chudnúť.

Inak ja by som odporučila spojiť príjemné s užitočným.
Najlepšie pod dohľadom lekára. A potom po vložení značných investícií si dobre rozmyslíš, či nadobudnutý efekt svojím ďalším stravovaním zničíš.
Ale výsledok stojí zato.

Ak chceš niečo urobiť pre svoje zdravie a vizáž, odporúčam celkovú očistu organizmu.
Ak sa na to dáš, pôjde to ako po masle.
A počas očisty nebudeš riešiť reštaurácie. Tadiaľ cesta nevedie.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

katalóg Pozri príspevok
To 220870
Napísal si niekde, aký budeš mať systém? Alebo si len zmenšíš porcie jedla?
Dnes bol v rannej šou na Fun rádiu lekár obezitológ. Dobré rady.
Napr. najprv odkysliť organizmus a následne začať chudnúť.

Inak ja by som odporučila spojiť príjemné s užitočným.
Najlepšie pod dohľadom lekára. A potom po vložení značných investícií si dobre rozmyslíš, či nadobudnutý efekt svojím ďalším stravovaním zničíš.
Ale výsledok stojí zato.

Ak chceš niečo urobiť pre svoje zdravie a vizáž, odporúčam celkovú očistu organizmu.
Ak sa na to dáš, pôjde to ako po masle.
A počas očisty nebudeš riešiť reštaurácie. Tadiaľ cesta nevedie.

Ale fuj.

Vyhadzovať prachy
.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

rudopp Pozri príspevok
Ale fuj.

Vyhadzovať prachy
.
Je každého osobná vec, čo zo svojho života vyhodí. Buď zdravie, alebo peniaze.
A otázka či peniaze je svojím spôsobom otázna. Prakticky iba zámena. Namiesto zaužívaných potravín ich človek nahradí zdravými produktmi. Pre mňa mňam. A ten efekt...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať