Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo Pozri príspevok
Môže byť namiesto Budvaru aj Kelt?
...onoho času som mal možnosť od jedného výrobcu piť pivko ...

...kua ...to malo účinky ...lepšie jak Šaratica ...vypil som jedno - dve , do pol hodiny som mal fofry ...

...že " Michalovský samoser " ...tak sme ho nazývali ...
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

Držím palce tým čo chudnú.
Mne sa podarilo schudnúť na jar, teraz to už nejako dole nechce ísť, ale cez leto som dosť športovala a ak ma niekto stretne napríklad po mesiaci, vždy mi povie, že som za ten čas veľmi schudla a ak im poviem, že som neschudla už ani gram, tak mi neveria. Takže asi sa mi podarilo cez leto aspoň dosť spevniť postavu a vyzerám štíhlejšie, hoci váha dole nešla.
S diétami mám už bohaté skúsenosti, ale vždy je to len o tom, aby ste prijali potravou a pitím menej kalórií ako zo seba počas dňa vydáte. A či pri tom budete jesť mäso, mlieko alebo ho nebudete jesť, alebo budete jesť len to, to je absolútne jedno. Samozrejme, že sa môžete nejakou špeciálnou diétou inšpirovať, ak vám to stravovanie vyhovuje. Ale pri všetkých aj tak ide len o to aby bol ten príjem menší ako výdaj. A hlavne treba brať diétu nielen ako dočasnú zmenu, ale ako celoživotnú a teda treba sa stravovať tak, aby vám to nevyhovovalo len počas obdobia chudnutia ale aj neskôr. Lebo ak napríklad budete jesť týždeň veľmi málo, tak možno schudnete napríklad 5kg, ale ak sa na druhý týždeň budete stravovať ako predtým, máte naspäť nie tých 5kg, ale aj 7 alebo viac. Jojo efekt sa potom bohužiaľ dostaví vždy.
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač Pozri príspevok
...onoho času som mal možnosť od jedného výrobcu piť pivko ...

...kua ...to malo účinky ...lepšie jak Šaratica ...vypil som jedno - dve , do pol hodiny som mal fofry ...

...že " Michalovský samoser " ...tak sme ho nazývali ...
Bytčiansky šprintér.Teraz to predávajú v Tesku a podobných predajniach odpadkov pod názvom Gazda.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo Pozri príspevok
Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.
...pošli ....miesto Šaratice budem piť ...na budúci týždeň by som potreboval...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

KoxXxo Pozri príspevok
Dobre je odvážiť sa aj pred veľkou potrebou a po nej. Táto metóda má prekvapujúce účinky.
A najlepšie aj výsledok "činnosti" - - a súčasne si skontroluješ aj presnosť váhy.
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Ahojte,
mne sa "podarilo" (za úspech to teda fakt nepovažujem!) pribrať z krásnych 64 kg (po štyroch deťoch) na terajších cca 90 pri výške 170 cm. Musím spomenúť, že drvivá väčšina kíl sa na mňa nalepila v dôsledku užívania určitého lieku, ktorý tento vedľajší účinok žiaľ má, v tom čase bolo však jeho užívanie odôvodnené. Po vysadení lieku som mala do niekoľkých týždňov dostať nabraté kilá automaticky dole, ale nestalo sa tak. Odvtedy ubehli už takmer 3 roky, bezo zmeny. Mám vedomosť, že liek, ktorý som užívala, mení produkciu určitých hormónov, teda som predpokladala, že sa adekvátne prispôsobila činnosť mojej štítnej žľazy, čo teraz "nepustí" spätný chod v mojom metabolizme. Vyšetrenie ŠŽ však ukázalo, že všetko je v norme.
Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, ako naštartovať ten vytúžený spätný chod? Nie je to žiadne terno, nosiť toľkú váhu...
Ďakujem.
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

A.Helenka Pozri príspevok
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...
Máš to v názve témy.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A.Helenka Pozri príspevok
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...
prečo si neprečítaš túto tému, myslím že tu nájdeš čo hľadáš
strava
cvičenie
pitný režim
a nemať zablokovanú hlavu
4 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Včera v Tajomstve mojej kuchyne varil u Magálovej návrhár Fero Mikloško. Pekne si upravil postavu. Je skoro šlank.
Rok bol iba na natural ryži a bielom víne. Neutrpel podľa všetkého ujmu, má teraz trochu pauzu, bude však v "diéte" ešte pokračovať. Verím že to bol určitý druh očisty.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Musím sa priznať, že vždy, keď vidím túto tému, tak ma napadne odpoveď, "tak nežer", no a to vyplýva z toho, že môj muž už po xy-tý krát opäť porušuje svoj "záväzok" a chodí tajne do chladničky, a ja sa pýtam, chce taký človek vôbec schudnúť? Opakujem moju skúsenosť, naozaj sa dá schudnúť a všetko jesť, ale treba postupne znižovať porcie jedla, aby si žalúdok zvykol, aby človek nebol veľmi hladný, možno nejaké jablko zjesť medzi hlavnými jedlami. Ak si nútený kúpiť a nenosíš si varené z domu, tak si kupuj podľa toho, čo sa ti zdá najmenej kalorické a nezjedz všetko, čo ti naložia.
4 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Kvaka Pozri príspevok
Musím sa priznať, že vždy, keď vidím túto tému, tak ma napadne odpoveď, "tak nežer", no a to vyplýva z toho, že môj muž už po xy-tý krát opäť porušuje svoj "záväzok" a chodí tajne do chladničky, a ja sa pýtam, chce taký človek vôbec schudnúť? Opakujem moju skúsenosť, naozaj sa dá schudnúť a všetko jesť, ale treba postupne znižovať porcie jedla, aby si žalúdok zvykol, aby človek nebol veľmi hladný, možno nejaké jablko zjesť medzi hlavnými jedlami. Ak si nútený kúpiť a nenosíš si varené z domu, tak si kupuj podľa toho, čo sa ti zdá najmenej kalorické a nezjedz všetko, čo ti naložia.
Súhlasím, že nadmerné porcie je nutné upraviť, len pozor, aby sa to neprehnalo! Pomaly ďalej zájdeš...
http://www.chudnutie-ako.sk/diety-ne...nie-a-zdravie/

A prehnané zmenšovanie porcií a zbytočné "odtŕhanie si od úst" je typické pre ženy:
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitnes...nez-si-myslite
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

ErinErin Pozri príspevok
Súhlasím, že nadmerné porcie je nutné upraviť, len pozor, aby sa to neprehnalo! Pomaly ďalej zájdeš...
http://www.chudnutie-ako.sk/diety-ne...nie-a-zdravie/

A prehnané zmenšovanie porcií a zbytočné "odtŕhanie si od úst" je typické pre ženy:
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitnes...nez-si-myslite
Napísala som jasne, že postupne znižovať, to nie je naraz, samozrejme nie hladovať, a ja som nemala problém, ja mám 60kg, ale môj muž mal problém a keď chcel, lebo potreboval, tak schudol takým spôsobom 15 kg, možno aj viac. Potom postupne v priebehu cca 25 rokov sa opäť rozožral.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Kvaka Pozri príspevok
Napísala som jasne, že postupne znižovať, to nie je naraz, samozrejme nie hladovať, a ja som nemala problém, ja mám 60kg, ale môj muž mal problém a keď chcel, lebo potreboval, tak schudol takým spôsobom 15 kg, možno aj viac. Potom postupne v priebehu cca 25 rokov sa opäť rozožral.
Rozpapkal.Asi má dobrú kuchárku.To je potom problém nepapkať.
1 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
rudopp Pozri príspevok
Máš to v názve témy.
Díky pekne, rudopp, naozaj vtipné.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

A.Helenka Pozri príspevok
Díky pekne, rudopp, naozaj vtipné.
Žiadne špeciálne prípravky - - stačí dodržiavať a trochu sa hýbať.
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
... ako tu už ktosi v tejto téme napísal, aj ja by som ocenila skúsenosti tých, ktorí prudko pribrali po liekoch, čo je aj môj prípad.
Ja osobne absolútne neverím žiadnym diétam, "nežratiu", hladovkám, prípravkom na chudnutie a iným blbostiam, je mi jasné, že treba jesť často, menšie porcie a viac sa hýbať, dodržiavať pitný režim. Chcela by som radu, ako nanovo naštartovať metabolizmus.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

A.Helenka, nič si z toho nerob... aj mne by sa zišlo zhodiť aspoň 10-12kg, tie mrchy sa na mňa nalepili za 12 rokov ani neviem ako..no, ale viem - 3x pôrod, dennodenné vyváranie dobrôt pre deti i manžela, a já nemám žrát? Čo tak si dať záväzok /spoločný/ a začať chudnúť ? A recept : ráno nalačno pohár citrónovej vody, menej "žrát", viacej sa hýbať a véľa chlastať vody...
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...akosi si ma predbehla...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať