Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Je velmi dolezite, co clovek je.Ale najdolezitejsi je proste pohyb.Bud chodza,alebo cvicenie. Ja jem pomerne dost,avsak kazdy den si doprajem prechadzku 1,5 az 2 hodiny. Vahu mam stale rovnaku. Takze este raz hybat sa a hybat sa.Drzim vsetkym palce, ktori sa rozhodli znizit svoju vahu.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Pozri príspevok
Pepsi, ja by som tiež chcela schudnúť, lebo podľa teba, som dosť dobrý chlap
Začala som chodiť na dlhé prechádzky, denne by som mala prejsť 5 km, snažím sa aj keď sa často musím veľmi premáhať a tiež si hľadám dôvod prečo neísť Tiež som bola športovkyňa a pomaly s vekom pribúdali aj kilečká. Budem túto tému sledovať držím palce a dúfam, že na tie Vianoce budeme všetci štíhlejší, zdravší a jasné že aj krajší
ja s váhou bojujem celý život ja na strave /podľa glykemického indexu/ a určitých zásadách podľa ktorých fungujem som spokojná, pretože sa tak dá fungovať stále.
to že pohyb je dôležitý vieme všetci, len nie je jednoduché asi nájsť taký aby sme sa na neho tešili, pretože toto je veľmi dôležité.hlavu neoklameme. mne by pri mojich zdravotných obmedzení zostával asi tak pilates tak pri tom akú slaninu človek vyskáče
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
duves Pozri príspevok
A čo kombinácia? Fyzicka namaha+pivečko+papaničko.
Dnes som ich urobil na biku 5 a vaha a nie a nie ist dolu.
45 km po malych karpatoch.
...

...fyzická námaha+ minerálka + trocha šunky a syra...bez chleba..črevo si zvykne a uvidíš..môžeš aj horkú čokoládu na energiu..a ovocie...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Včera som dostal váhu .Odvčera Ne....
môj nic je dátum narodenia.
ja som si do dnes váhu nekúpila, nechýba mi možno by ma zbytočne deprimovala, že očakávaš, že bude - a nie je mne stačilo to že som to cítila na oblečení a z konfekčnej veľkosti 46 som sa dostala na 40-38, teraz som tak 40-42/nemohla som chodiť cvičiť+pár mesiacov som bojovala s chutov na sladké/
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja myslím, že náš Toník schudne aj bez diety a športu...stačí, keď toto prečíta..urehoce sa a kilečká aj samy pôjdu dole natriasaním
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
myslím, že to netreba brať ako trápenie,lebo to iné nikdy nebude, ani sa vyhovárať na genetiku áno má niečo sa svedomí, ale čo už?život nie je o jedle, ked niečo nejem, lebo to nie je na "mojom zozname" neberiem to ako tragédiuaj tak je to o metabolizme buď nespí a spaľuje, alebo spí a nespaľuje.
Treba kupovať to, čo chcem jesť, aj keď občas padne oko na niečo lákavé, ale dá sa aj lacno variť a zdravo jesť. Ten metabolizmus je práve to, čo dedíme. Ak idem do obchodu hladná, prejaví sa to na množstve nakúpených potravín. My si píšeme na lístok, čo kúpiť, ale ak je nejaká akcia, kúpime aj navyše. Ale ak ideme hladní, tak nakúpime oveľa viac.
4 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

Držím palce tým čo chudnú.
Mne sa podarilo schudnúť na jar, teraz to už nejako dole nechce ísť, ale cez leto som dosť športovala a ak ma niekto stretne napríklad po mesiaci, vždy mi povie, že som za ten čas veľmi schudla a ak im poviem, že som neschudla už ani gram, tak mi neveria. Takže asi sa mi podarilo cez leto aspoň dosť spevniť postavu a vyzerám štíhlejšie, hoci váha dole nešla.
S diétami mám už bohaté skúsenosti, ale vždy je to len o tom, aby ste prijali potravou a pitím menej kalórií ako zo seba počas dňa vydáte. A či pri tom budete jesť mäso, mlieko alebo ho nebudete jesť, alebo budete jesť len to, to je absolútne jedno. Samozrejme, že sa môžete nejakou špeciálnou diétou inšpirovať, ak vám to stravovanie vyhovuje. Ale pri všetkých aj tak ide len o to aby bol ten príjem menší ako výdaj. A hlavne treba brať diétu nielen ako dočasnú zmenu, ale ako celoživotnú a teda treba sa stravovať tak, aby vám to nevyhovovalo len počas obdobia chudnutia ale aj neskôr. Lebo ak napríklad budete jesť týždeň veľmi málo, tak možno schudnete napríklad 5kg, ale ak sa na druhý týždeň budete stravovať ako predtým, máte naspäť nie tých 5kg, ale aj 7 alebo viac. Jojo efekt sa potom bohužiaľ dostaví vždy.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A.Helenka Pozri príspevok
Nenájde sa nikto, kto by poradil?... Predtým som mala metabolizmus ako hodinky, možno to už teraz súvisí aj s vekom, ale jednoznačne k nárastu hmotnosti došlo nárazovo po liekoch. A viem, že i vo veku vyššom než je môj cesta späť bola možná.... fakt díky za každú radu, pekný dník...
prečo si neprečítaš túto tému, myslím že tu nájdeš čo hľadáš
strava
cvičenie
pitný režim
a nemať zablokovanú hlavu
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Musím sa priznať, že vždy, keď vidím túto tému, tak ma napadne odpoveď, "tak nežer", no a to vyplýva z toho, že môj muž už po xy-tý krát opäť porušuje svoj "záväzok" a chodí tajne do chladničky, a ja sa pýtam, chce taký človek vôbec schudnúť? Opakujem moju skúsenosť, naozaj sa dá schudnúť a všetko jesť, ale treba postupne znižovať porcie jedla, aby si žalúdok zvykol, aby človek nebol veľmi hladný, možno nejaké jablko zjesť medzi hlavnými jedlami. Ak si nútený kúpiť a nenosíš si varené z domu, tak si kupuj podľa toho, čo sa ti zdá najmenej kalorické a nezjedz všetko, čo ti naložia.
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No ja po cvičení 2 x týždenne, stravovania podľa 90-dňovky mám dole 3 kg.
A tak hor sa do daľšieho chudnutia....
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

IvetaH Pozri príspevok
No tie brušáky mi idú na nervy. Nič z nich. Mám výšku 165 a váhu 58 a rokov 50 a cvičím každý večer 20 brušákov cca mesiac a pol, natrápim sa a brucho si to ani nevšimlo.
to je nič. brucho sa väčšinou cvičí na minúty.a cviky treba striedať.
brušákov môžeš urobiť koľko chceš ak budú urobené mechanicky nič sa neudeje. každý jeden brušák treba precítiť myslieť na to brucho na ten sval ako sa napína. to platí aj pri iných cvikoch
4 0
Michelle34 Michelle34

Michelle34 je offline (nepripojený) Michelle34

ahojte, začítala som sa do tejto témy a prišla mi na um publikácia Mira Veselého. Je to počítačový "maniak", ktorý mal podobné problémy s nadváhou a pustil s do toho. Na nete si vygooglite o ňom kopec info, niektoré knižky sú na nete. Základom je voda. Aspoň jeden pohár za hodinu. Kamošovi som aj kúpila túto knihu a nerobí nič špeciálne iba začal pravidelne piť vodu a chudne. Súhlasím so všetkým ohľadom zdravej výživy čo sa tu popísalo, aj s tým že veľakrát na to človek nemyslí.... preto dávam do pozornosti aspoň tú vodu :-)
Naposledy upravil Michelle34 : 14.11.11 at 22:42
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
marleau Pozri príspevok
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
ja a môj vážime spolu 130kg, tip ani nie je treba, máme to skoro napoly, ja mám o čosi menej nielen váhu ale aj výšku.

Netúžim pribrať, ale zase sa nenútim ani chudnúť, aspoň môj muž má ma za čo chytiť, a vôbec neprotestuje.
4 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

tak som dnes večer po príchode z roboty, zjedla pol misky boršču a pol syra s tromi zemiakmi, ja viem, že večer sa už nesmie, no ale aj tak som hrdá, že som nezjedla toľko čo inokedy
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak vela šťastia a nech ti to vydrží na furt a hlavne nech ťa nič nebolí....
ja necvičím schudla som a hlavne nič ma nebolí.....
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j
220870
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.Mi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
Tonko musíš viac makať....u nás vydržal iba jeden tiež cvičil v zadu asi ako ty....ale z nás pot len tak tiekol, ešte aj očné viečka sa potili....a ked ti ide pot cez oko...ti poviem že to svinsky štípe...tak neviem či by si nejakú trasúcu ritku stíhal okukávať..po hodine by si bol rád, že si
...ale nie, je to super, že sa ti páči to je dôležité, aby ta cvičko bavilo...
Lujzička .Môj príbeh napíšem.Kedysi keď som mal 20 rokov tak som zabehol maratón 50 km ,nie vo svetovom rekorde ,ale zabehol.Na vojne 15 km všetci okrem mňa šli krokom, v maske a plnej polnej sa všetci dovracali do masky okrem mňa.Starý ma nedokázali vydusiť lebo ich to nikdy tak dlho nebavilo a báli sa ma(toto dokážu pochopiť len chlapi)Klikov som dokázal urobiť cez 300 ks potom ma to už nebavilo počítať, zhybov 55 /min ,hrával som futbal, pred tréningom som si dal dve kolečka okolo futbalového ihriska v kačakoch a dve kolečka v žabákoch .Mám modrý pás v karate .Na zábavu chlapci so mnou chodili preto lebo vedeli ,že na starne ktorej sa budem tlcť ja vyjde z bitky výťazne. Dokázal som urobiť takmer rozštep čo úder ,to chlap padol.v 1996 som mal vážny pracovný úraz a musel som zo športom skončiť.Dovtedy som nebol chorý.Môj zdravotný záznam začínal a končil na prvej strane.Po 22 rokoch momentálne skrachovaného manželstva som bol skoro ,ako slaninová bomba ,čo mňa samého na sebe veľmi uráža.Preto som založil túto tému a snažím sa dostať sovoje libido pod kontrolu.Som pragmatik a fanatik ak si niečo zaumienim tak sa to snažím dosiahnuť .Nastúpil som do fitka stým ,že si trochu pocvičím.Nepochopil som ,že som vydržal po 16 rokoch čo som prakticky nepobehol , skákať na trampolíne s kočkami po prvom cvičení 90 minút.A už vôbec to že som nemal na druhý deň svalovicu.Po štvrtom tréningu som možno nestíhal v krokových variáciách ,ale vo výdrži sa mohli okrem trénerky všetci odo mňa učiť.Keď ma naserú tak ten maratón zabehnem znovu.V cieľovej rovinke ho odšprintujem.Ja som blázon a keď ma naserú aj ten plot im podpálim.(citát z Pacha)
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Skoro ako ja si 220870 ...tiež som lyžovala, plávala, chodila na turistiku, pokiaľ mi nesfušovali operáciu kolena...a bolo. Tiež sľubujem, že keď sa vystrábim z tejto hádam poslednej , tak sa ku pohybu vrátim. Lyžovať už nebudem...to už by som sa bála, ale turistika a plávanie bude. A tiež sa na mňa po dvoch operáciach nalepili kilá...ale s tými som už čiastočne zatočila. Od októbra mám cez 10 menej.... a som na seba hneď hrdá. Ja už vo svojom veku manekýnka byť nemusím, ale ani ako "parená buchta" byť nechcem..
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggy..totok je on
IMG-20150825-WA0001.jpg  
IMG-20150825-WA0000.jpg  
1/1
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať