Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kedysi mi stačilo vynechať chlieb, pečivo, znížiť porcie ryže, zemiakov ...a váha zišla dolu. Menšie prílohy. A udržiavať to stále.
V meníčkach dajú dnes ľuďom trochu kapusty, mäso a 4 véééľké knedle. Nič tie knedle telu nedodajú.
Ak plnená paprika, tak detto.
Aj tu v obedoch vidím prílohy, mama nám dávala iba paradajkovú omáčku a plnené papriky a ev. guľky. Veď tam je už ryža, tak načo príloha. Ja nám detto.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Priberáte aj zo vzduchu? Vedci hovoria, že je to naozaj možné!

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...-naozaj-mozne-
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Rady japonského lekára, ktorý skúmal dlhovekosť (†105): Do dôchodku choďte až...!

„Ak chcete žiť dlho, nemajte nadváhu,“ prízvukoval Hinohara, ktorý zvykol piť na raňajky šálku kávy, pohár mlieka a pomarančový džús s lyžicou olivového oleja, ktorý pomáha udržiavať pokožku zdravú a prospieva aj tepnám. Hinoharov obed bol len ľahký, pozostával z mlieka a niekoľkých sušienok. Ako dodal, nie vždy mal čas obedovať, pretože väčšinu energie venoval práci. Lekárova večera bola vegetariánska, väčšinou si pochutil na ryži a rybe a dvakrát týždenne si doprial sto gramov chudého mäsa." ...

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...-chodte-az----
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="Terezia13"]
afrikánka
Terezia13
...............mne žiadna rada nepomohla............SOS.................nežeriem !!! a ani kilo dole!!!
To fakt? Ja "nežrala" a 6 kg dole za 6 týždňov[
o chcem raduuuuuuuuu........nemávala som s tým problém...........ale už to nefunguje
Váha nemusí klesať, ak má človek niektorú dg.
Ale ak sa dá, a je možnosť, zvýšiť pohybovú aktivitu.
Švagriná v 60-ke ich zapísala na hodiny tanca pre seniorov práve kvôli bratovi, aby sa hýbal.
Ona mala figúru tip-top. Najväčšou motiváciou bolo dobre sa obliekať. A teda si zaviedla od mladosti celoživotný prísny stravovací režim. Raňajky, obed, večera, medzitým nikdy nič nikde okrem cigarety a kávy. Ale aj pracovala s takými ženami, jednak jej boli vzorom a ľahšie sa to potom dodržiavalo.
4 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja kazdemu odporucam rychlu chodzuja som bez paliciek..aj ked doma kupene.. je fajn mat hodinky, ktore meraju tepovu frekvenciu ..aby bola v spalovacom pasme....hlasia ked som pod...alebo nad limitom ako psychologiu som si povedala,ze ved to je iba 30min tam a 30min naspatek...kto moze nech skusi...
Neskor ked tepovka uz bola nizka - kondicka lepsia ...som coto pobehla a teraz bežkam
Minuly rok som.lieky na tlak dala na polovicu....uz nejem ziadne...moja volba zrala.som ich od 35ťky...
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Blahoželám k vysadeniu piluliek. Každý praktický lekár, internista odporúča denne chôdzu aspoň 30 min. v rezkom tempe. Starším. A keď nie rezkú, tak aspoň chôdzu.
Ja som pri Sub. stravou znížila pilulky o dve. Z toho jednu na tlak. V tom veku prenáramne šťastná, úsilie stálo zato. Ale prišla asi po dvoch rokoch rodinná udalosť, nezvládla som to, ja by som aj áno, ale podvedomie nie :-))) a pekne naspäť znova som musela začať brať. To ma veľmi mrzí. Aj tak stále dúfam, že to ešte zrazím.

Ja tlak tiež cca od 35 - 37r. na základe jedného telefonátu so svokrou. Neišlo o hádku. Na druhý deň som bola na lieku. Podnes si však myslím, že mi praktická lekárka mohla nasadiť nejaké sedatívum a nie hneď na tlak. K internistovi ma ani neposlala. Dnes by som bola múdrejšia.
Vraj sa berú až do smrti. Nemyslím si to, treba to však robiť pod kontrolou lekára, pretože to až taká vtipnosť je.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
základ je príjem a výdaj, my neska v lese, jeden kapor, dva pidi pstruhy plus 2 zemiačky, štyria, plus peso - na posedenie, a na celý deň konec.... A to ani chudnúť nechcem, no.. čo už
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chudnutie začína v hlave.
Sú v nej ústa.


https://www.chudnutie-ako.sk/

Asi najlepší slogan pri chudnutí, ktorý som doteraz čítala.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Chudnutie začína v hlave.
Sú v nej ústa.

https://www.chudnutie-ako.sk/
Asi najlepší slogan pri chudnutí, ktorý som doteraz čítala.
Kuwa...kde ale nechal rozum ten Veselý...toť je iná otázka.
Ale pobavil ma .... tie body nemajú chybu.
https://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut

Veď ten Veselý chlapčisko je pomaly lepší puk jak Bukovský.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Chudnutie začína v hlave.
Sú v nej ústa.


https://www.chudnutie-ako.sk/

Asi najlepší slogan pri chudnutí, ktorý som doteraz čítala.


Sice to citat nebudem, ale s modrym suhlasim.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ja ho pred pár rokmi skúšala, len tak z hecu. Zložité jak ...atomovka. A ešte aj za jazdy furt dačo mení, plus tie rachovačky, sa nedorachuješ, ked sa poserieš. A tie merania tiež o ničom. Bachla som s tým jedna radosť, šak by ma vytlo, tak žiť celý život. Nehovoriac o tom, že to do love ide hoci on tvrdí iné. Holt nebudem jeho cieľová skupina.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Keby niekto..dobry cvik...ale tazky...ja na laktoch..ak ho...zadok nie vystrceny hore...
http://navodynapady.cz/vyzkousejte-2...i-plank-vyzvu/
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

idem sa pochvalit ,aj ked to nikoho nezaujima (skoro) bez sacharidov za 6 tydnov -6kg...dost dobre ale je z coho....a vraj teraz tak po mesiaci sa ma zacat ozajstny masaker tuku...najtazsie bolo zriect sa piva v tych najvacsich horucavach, som bol z toho nepricetny
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja som skromná, stačilo mi zhodiť 6 kilogramov, ten nejaký tuk plus, mínus mi už ani nevadí
IMG_20170827_211914.jpg  
3 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

afrikánka
Ja som skromná, stačilo mi zhodiť 6 kilogramov, ten nejaký tuk plus, mínus mi už ani nevadí
Pochválim sa, tridsať kíl dole. Proste nežerem.
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vlado 33
afrikánka
Ja som skromná, stačilo mi zhodiť 6 kilogramov, ten nejaký tuk plus, mínus mi už ani nevadí
Pochválim sa, tridsať kíl dole. Proste nežerem.
Zdrzim palce...aby si si to udrzal....alebo ak treba...aby sa darilo dalej....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy
idem sa pochvalit ,aj ked to nikoho nezaujima (skoro) bez sacharidov za 6 tydnov -6kg...dost dobre ale je z coho....a vraj teraz tak po mesiaci sa ma zacat ozajstny masaker tuku...najtazsie bolo zriect sa piva v tych najvacsich horucavach, som bol z toho nepricetny
Niekedy staci "vysadit"niektore veci..a ide to....horsie je..ked uz.nie je co vusadit...iba ak tak do zahradky
1 0
zlatka.b zlatka.b

zlatka.b je offline (nepripojený) zlatka.b

S nadváhou bojujem celý život, teraz po päťdesiatke som si povedala, že to ešte raz skúsim. Ak sa to nepodarí, tak sa do konca života na to vykašlem. Celé dni sedím pri počítači, v aute a jedla som vtedy, kedy ma napadlo a to, čo bolo poruke. Dva mesiace dodržiavam niekoľko zásad :
1. pravidelnosť - každé tri hodiny niečo zjesť - raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a ak idem neskoro spať aj druhá večera, posledné jedlo tri hodiny pred spaním
2. raňajky komplet sacharidy, bielkoviny, zelenia alebo ovocie
3. desiata väčšinou ovocie
4. obed - komplet s prílohou, obmedzila som len veci z bielej múky, a pridala veľa zeleniny
5. olovrant - oriešky, jogurt, alebo kus zeleniny, osvedčil sa mi kaleráb
6. večera - bielkoviny so zeleninou, alebo len hustá zeleninová polievka
po mesiaci som nemala chuť na sladké, hoci predtým som zožrala aj celú tabličku čokolády
po dvoch mesiacoch - 10 kg /je však fakt, že mám z čoho zhadzovať/
zatiaľ len zo stravy, bez pridania extra pohybu
už to vidieť aj na šatníku - vyraďujem prvé rifle, lebo mi padajú cez boky, hurá !!!
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
20953293_859743860856120_6628114754601985346_n.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este to tak...ved ani medik by som nemohla....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať