Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ano stale ratam a sledujem cukry....
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a aj si schudla alebo je to iba o zlepšovaní kondície, tela....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Tak prvy plankovy den za mnou ale nedala som na predlakti...trenerko,ze viac svalov zapojenych...uvidim budem striedat..
Naco by som za plankom do fitka...naťáhnem karimatku v obyvke a skocim na ňu
Dobrý tréner/ka ti ešte upraví skoln spodného chbta a zadku, tak aby boli stabilizované kríže a to je potom pecka...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
V meste je to na prd. Málo možností na fyzickú prácu, a kto má tak je automaticky braný za nižšiu kastu.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bety ja viem ako sa robi plankmoj trener nema "3tyzdnove skolenie" .....ked nieco zle opravi ma.....moje treningy su indivindi iba ja a on...ziadne hromadne fitko....sukromne
Keby som nebola.s nim spokojna...co ja teda obrblem vsetko neplatim si ho dva rokyco som vzdy povedala,ze za trenera by som peniaze nedala...lebo cvicit viem a veru vela veci som cvicila zle.....
Tento plank..je len taky pridavok
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
a aj si schudla alebo je to iba o zlepšovaní kondície, tela....
Ked znizis cukry na 40g denne schudnes aj bez cvicenia...tuto fazu uz mam zasebou..z pred par rokov
Ano schudla...mozno este 2-4kg...ale neumrem ak nie.....telo je ine ak cvicis....pevnejsie ..nie je mlandrave...ale to je jasne...a dobre aj pre moju hipermobilitu...
Dobra kondicka vzdy potesi....lieky na tlak neberiem uz dva roky budu v lete
Ked som bola.s.deckom par krat na boxe....na ozivenie ...zmenu cvicenia....som si pomastila.ego....ako ja vladzem a 25r cajocky nie....este ked trenerka na mna...hen mama ako maka
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Bety ja viem ako sa robi plankmoj trener nema "3tyzdnove skolenie" .....ked nieco zle opravi ma.....moje treningy su indivindi iba ja a on...ziadne hromadne fitko....sukromne
Keby som nebola.s nim spokojna...co ja teda obrblem vsetko neplatim si ho dva rokyco som vzdy povedala,ze za trenera by som peniaze nedala...lebo cvicit viem a veru vela veci som cvicila zle.....
Tento plank..je len taky pridavok
To bolo len tak všeobecne, do témy. Nie každý má dobrého trénera. Mala som v zime kočky, trénerky. Sa striedali, také tintítka, ale jedna bola macherka v tom, iná v tom. Momentálne nemám tréningy, lebo doma sa bavím s tvrdou skalnatou hlinou, na leto trochu betónovania a les, pes kriketka,šrot, kydanie...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Dáša_
a aj si schudla alebo je to iba o zlepšovaní kondície, tela....
Ked znizis cukry na 40g denne schudnes aj bez cvicenia...tuto fazu uz mam zasebou..z pred par rokov
Ano schudla...mozno este 2-4kg...ale neumrem ak nie.....telo je ine ak cvicis....pevnejsie ..nie je mlandrave...ale to je jasne...a dobre aj pre moju hipermobilitu...
Dobra kondicka vzdy potesi....lieky na tlak neberiem uz dva roky budu v lete
Ked som bola.s.deckom par krat na boxe....na ozivenie ...zmenu cvicenia....som si pomastila.ego....ako ja vladzem a 25r cajocky nie....este ked trenerka na mna...hen mama ako maka
ešte otázka, chudla si preto, elbo si to potrebovala so zdravotných dôvodov? Či len taka? Mala si problémy s jedlom typu až závislosť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ziadne zdrav.problemy...ani zavislost od jedla....len tak
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bety..ahák tomuto chalanovi chodilo decko...skoncena telovychova-trenerstvo....pacilo sa mi ked hovorila aky trening....vzdy iny...co sa oaci aj mne nikdy neviem s cim sa budem mordovatpaci sa mi,ze ked daky problem,ze ma nieco boli a uz ma nachystane cviky.....ak sa da dany cvik inak tak ho dam inak...
predtym mala ineho..ale normal vo fitku...+-furt to iste a furt .mal hlavu v mobile.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Ziadne zdrav.problemy...ani zavislost od jedla....len tak
poznám pár dievčat, čo tiež takto, aj iné stravovanie, aj intenzívne cvičenie. A po pár rokoch vlastne priznali, že boli závislé od jedla. V rôznych podobách. A vlastne závislosť na jedle/sladkom vymenili za závislosť na cvičení. Že vlastne uvoľnený priestor po myšlienkach na jedlo bolo treba u nich vymeniť za niečo iné.
Tak ma to celkom zaujalo, či to je náhoda, alebo viac ľudí takto funguje.

Lebo ja napríklad pri sladkostiach musím ísť ako závislák na nulový režim. To znamená, že keď si dám kúsok, tak som stratená, nebude mi stačiť. Tak ako vyliečenému alkoholikovi zvyčajne nestačí jeden pohárik...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ano cukor je taky cim viac ho mas tym viac ho chces....ak je uz telo -+ na "0" zvykne si a mozog ho nepyta....telo vie cerpat energiu z tukov a chudne...
Cokoladu mam kupenu stale,ale 85% z tej vela nedaš

Neviem ci som zavisla od cvicenia..nad tym som neuvazovalamne to pride,ze som naskocila "na vlak"a zatial sa veziem v pocte 5x za tyden...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dáša_
lujza.j
Ziadne zdrav.problemy...ani zavislost od jedla....len tak
poznám pár dievčat, čo tiež takto, aj iné stravovanie, aj intenzívne cvičenie. A po pár rokoch vlastne priznali, že boli závislé od jedla. V rôznych podobách. A vlastne závislosť na jedle/sladkom vymenili za závislosť na cvičení. Že vlastne uvoľnený priestor po myšlienkach na jedlo bolo treba u nich vymeniť za niečo iné.
Tak ma to celkom zaujalo, či to je náhoda, alebo viac ľudí takto funguje.

Lebo ja napríklad pri sladkostiach musím ísť ako závislák na nulový režim. To znamená, že keď si dám kúsok, tak som stratená, nebude mi stačiť. Tak ako vyliečenému alkoholikovi zvyčajne nestačí jeden pohárik...
Tak ten cukor jednoducho zahodte , zakážte svojmu telu pýtať cukor,požiadajte svoje telo aby cukor nepýtalo nechcelo.Požiadajte svojho anjela strážneho aby vám s tým pomohol.Nikdy anjela neproste neznáša to. Len požiadajte ako svojho najlepšieho priateľa-ku.Ja som sa tak pred rokmi zbavil cigariet .Keď mi švihlo tak denne padlo aj 60kusov. Marodoval som ,mal som zápal plúc.Len preto, že som fajčil jednu od druhej. Tak som dal všetky cigarety na stôl v obývačke cca dva kartóny . A najšpinavšie ako viem som im vynadal ,koľko som vládal toľko som kričal doslova som na ne reval.Zavrhol som ich poslal som ich do ......... atd .Verte či neverte od tej chvíle mi prestali chutiť z hodiny na hodinu a nikdy po tom som si už nezapálil. Veľmi dôležité je pritom zapojiť do toho svoje emócie a city. Veľmi emotívne im vynadať. Asi týždeň som sa na ne chodil pozerať ,ale už mi nechutili. Potom som ich všetky s obrovskou nenávisťou voči nim ,roztrhal rozdupal a vyhodil do smetiaka. Dodnes si pamätám ten zvuk ,ako som tresol deklom smetiaka za nimi. Koniec hotovo. Po dlhých rokoch som sa o tejto technike dočítal v duchovných ,spirituálnych článkoch na nete. Vo vesmíre sa deje len to čo chcete. Je dôležité pri tom nadávaní používať len prítomný čas . Tj nebudem nadávať v budúcom čase napr nebudem už fajčiť ,ale skončil som s vami vy ku..y špinané. Funguje to a odvtedy som to vo svojom živote x krát požil.Napríklad na zvýšenie svojho ročného finančného príjmu. .Tak isto sa to dá použiť proti droge zvanej cukor.Veľa šťastia
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od doby, kedy som bola bez cukru aj ovocia, obyčajných škrobov vyše roka, nie že mi cukor nechýbal, mne doslova prekážalo vidieť niečo sladké. Nemusím sa ešte stále nútiť do zákazov. Cukor je iba droga.
Nedávno som išla okolo jednej cukrárne, kde pečú iba z klasiky, žiadne margaríny, kúpila som si, ale ten pôžitok čo kedysi, už žiadny. Šesť rokov.
Ale jeden kúsok čokolády nad 85, nie pravidelne, iba kvôli kakau. Alebo ho zasuniem ráno do teplých ovs. vločiek s červ. drobným ovocím, aby sa roztopil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ale jeden kúsok čokolády nad 85, nie pravidelne, iba kvôli kakau.
Máš nad 85 kíl ? Solídna váha...
Máš nad 85 rokov ?...nejak neverím.

Takže ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

85% čoko
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oli Dav zdieľala na FB, ja tu vám
Hanba všem, kdo nám říkali: nežer, cvič a zhubneš! Je to jinak
http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin...86&from=fbLike
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Oli Dav zdieľala na FB, ja tu vám
Hanba všem, kdo nám říkali: nežer, cvič a zhubneš! Je to jinak
http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin...86&from=fbLike
...a šak nám to vysvetli...vysvetlíš ???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V poslednej dobe si dajaký nechápavý, čítať ešte vieš.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Oli Dav zdieľala na FB, ja tu vám
Hanba všem, kdo nám říkali: nežer, cvič a zhubneš! Je to jinak
http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin...86&from=fbLike
Článok celkom dobrý, iba keby tam neboli vety typu "Je to třeba Tenkohlavec prasečí, nižádný krasavec, pomocí kterého se nyní vědci pokoušejí léčit autismus."

Ja keď čítavam tieto slová ako pokusy a pod., nech už konečne napíšu výsledky výskumov a nie stále iba dohady.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať