Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nežerem a keď "žerem" tak s mierou
http://vsetkosmierou.sk/novinky.php?...cn7aHg5fs44qSY
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190103_212646.jpg  
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
.
A čo na to sember, bereto? Či betrtu , bere?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

sito
afrikánka
.
A čo na to sember, bereto? Či betrtu , bere?
.
31363536_591678951206252_4847563174192349184_n.gif  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Terezia13
nežerem a keď "žerem" tak s mierou
http://vsetkosmierou.sk/novinky.php?...cn7aHg5fs44qSY
Ja som to tieto vianoce vyriesila velmi jedboducho....cvicebne volno som mala 17.12 a potom az 1.1.2019....pekne som kazdy den makenzi cca.+-1,5h
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Iba jeden recept existuje na chudnutie...nežrať!
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Sember, naozaj dobrá rada, až na tú poslednú fľašu!!!
Naposledy upravil afrikánka : 07.01.19 at 18:05
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Sember, naozaj dobrá rada, až na tú poslednú fľašu!!!
ak sa nevyrábala "slivovica" z cukru (viete vážení koľko cukrovej repy sa vozilo od nás do liehovarov? všetka na ktorú neboli dotačné kvóty )
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
pavol54
afrikánka
Sember, naozaj dobrá rada, až na tú poslednú fľašu!!!
ak sa nevyrábala "slivovica" z cukru (viete vážení koľko cukrovej repy sa vozilo od nás do liehovarov? všetka na ktorú neboli dotačné kvóty )
Viem - e...tak aj ty si patril do tej siete, bártrového obchodu komunistických vedúcich pracovníkov?!
No pekné Palino...
ja píšem o vlanajšku a ty?
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

afrikánka
Sember, naozaj dobrá rada, až na tú poslednú fľašu!!!
...
Cukor-NIE.jpg  
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
afrikánka
Sember, naozaj dobrá rada, až na tú poslednú fľašu!!!
...
kto si všimol zmenu nech dá +
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nízkokaklorický zákusok
http://receptyodbabky.sk/nizkokalori...AkKoE0BhBe2SYs
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pozrela som sa do skrine, tiež ich tam mám
50217129_304463576867841_8193795451753857024_n.jpg  
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

lujza.j
Terezia13
nežerem a keď "žerem" tak s mierou
http://vsetkosmierou.sk/novinky.php?...cn7aHg5fs44qSY
Ja som to tieto vianoce vyriesila velmi jedboducho....cvicebne volno som mala 17.12 a potom az 1.1.2019....pekne som kazdy den makenzi cca.+-1,5h
moja, ja som tiež cvičievala a "fest", žiaľ už mi to nedovolia ....nuž staroba..........som sa čil zasmiala, tiež som si predstavovala do "smrti fit", nie je to možné - v 30-ke - kolegyňa mi hovorila, dokedy mienim brať 3 schody naraz, v 40-ke som hovorila šesťdesiatničkam - phni kostrou, v 50-ke som mala pocit, že v tomto veku sú to "padavky", no a teraz keď to už mám všetko Bohu vďaka za sebou, mám pocit, že tí všetci pred tým mali pravdu...... musím dávať pozor, aby ma pri obyčajnom zohnutínapr. zapnúť si topánky, ma neseklo v krížoch, aby keď o pár stupňov otočím krkovičkou, nezablokovalo na niekoľko týždňov, ej si musím poriadne rozmyslieť, aký pohyb urobím
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No zase....nebudem sa opušťať tiez viem na niekolko riadkov napisat co mám.....ale poteší co poptri tom dám a hlavne , ze som za par mesiacov svieza 50tnička
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bettylou
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
NEŽER
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

bettylou
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
bety neplač, som na tom podobne.. moja stratégia je zahodiť váhu..
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
bettylou
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
bety neplač, som na tom podobne.. moja stratégia je zahodiť váhu..
Dobrá stratégia!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Holky...ja som sa posunula dopredu ked som k domacemu kardiu-bajsikel....pridala brucho...brucho je svinstvo...lebo kym vidiet zmeny a to este na mojom velmi rozparanom-otrasne zasitom...cize narusene tkanivo....to "kusok"trvalo.....ale zase pozor..nemala som ziadne mega brucho..previsla slanina a pod....pokial nie su buchty...furt je na ňom čoa kedze sa nechudne lokalne...idu het aj okolite casti
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať