Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 16:14
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

bettylou
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
bety neplač, som na tom podobne.. moja stratégia je zahodiť váhu..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
bettylou
Tak prišla hodina pravdy. Som si porovnala miery aj váhu spred roka a prišla som na to, že celé moje minuloročné cvičenie aj úprava stravy boli len akože, a nie naozaj. Miery plus centi, váha detto, kilečko. Pobilo. Mením stratégiu.
bety neplač, som na tom podobne.. moja stratégia je zahodiť váhu..
Dobrá stratégia!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Holky...ja som sa posunula dopredu ked som k domacemu kardiu-bajsikel....pridala brucho...brucho je svinstvo...lebo kym vidiet zmeny a to este na mojom velmi rozparanom-otrasne zasitom...cize narusene tkanivo....to "kusok"trvalo.....ale zase pozor..nemala som ziadne mega brucho..previsla slanina a pod....pokial nie su buchty...furt je na ňom čoa kedze sa nechudne lokalne...idu het aj okolite casti
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Holky...ja som sa posunula dopredu ked som k domacemu kardiu-bajsikel....pridala brucho...brucho je svinstvo...lebo kym vidiet zmeny a to este na mojom velmi rozparanom-otrasne zasitom...cize narusene tkanivo....to "kusok"trvalo.....ale zase pozor..nemala som ziadne mega brucho..previsla slanina a pod....pokial nie su buchty...furt je na ňom čoa kedze sa nechudne lokalne...idu het aj okolite casti
Poraď, to bruško je preveliká sviňucha
0 0
afrikánka afrikánka

Učarovala mi fotka z netu, taká moja vízia do budúcnosti...natur baba, ziadne farby na makovicu. Zostáva problém s partnerom, ako ho presvedčiť k tej brade a klobúku
Ako tak pozerám na hodinky, kurnik moc času už na to nemám
IMG_20190102_002840.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

Je dobre ak sa zvolia cviku na kazdy sval na bruchu....bud take co su sympaticke...alebo take co su vyzva-hnusne...alebo moc neriesit....zacat napr.tromi...4serie....opakovanie bud casove....alebo 10-15-20 opakovani...ako u ktoreho....ked som pridala mnozstvo cvikov robim 3serie....
dolezite je...aby netrpeli krize...v danej casti ohnute-medzera....aby boli pripucene k podlozke.. pri urcitych cvikoch....
U mna hnusny cvik-vyzva ..sviecka....u trenera o rebriny...doma sa prichytavam bajsikla ma 20kg zatazove koleso+ostatok...tak sa da.....to bol cvik co som ledva vytiahla nohy do hora...nohy netreba davat dole az na podlozku....ak niekto az dole a neskutia sa krize móže
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som sa dnes po Vianociach odvážila odvážiť A super, rovnaká hmotnosť ako pri poslednom predvianočnom vážení
1 0
afrikánka afrikánka

Dáša_
ja som sa dnes po Vianociach odvážila odvážiť A super, rovnaká hmotnosť ako pri poslednom predvianočnom vážení
V poriadku, fakt super, ibaže nevieme, či je to pod 100, alebo nad
Prepáč, ja sa asi nikdy nepolepším...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dáša_
A nastavila si ju správne?
2 0
Dáša_ Dáša_

afrikánka
Dáša_
V poriadku, fakt super, ibaže nevieme, či je to pod 100, alebo nad
Prepáč, ja sa asi nikdy nepolepším...
pod a hlavne o 6 kg menej ako takto pred rokom
2 0
Dáša_ Dáša_

Tweety
Dáša_
A nastavila si ju správne?
Hlavne dobre prenieť ťažisko to je základ
2 0
afrikánka afrikánka

lujza.j
Je dobre ak sa zvolia cviku na kazdy sval na bruchu....bud take co su sympaticke...alebo take co su vyzva-hnusne...alebo moc neriesit....zacat napr.tromi...4serie....opakovanie bud casove....alebo 10-15-20 opakovani...ako u ktoreho....ked som pridala mnozstvo cvikov robim 3serie....
dolezite je...aby netrpeli krize...v danej casti ohnute-medzera....aby boli pripucene k podlozke.. pri urcitych cvikoch....
U mna hnusny cvik-vyzva ..sviecka....u trenera o rebriny...doma sa prichytavam bajsikla ma 20kg zatazove koleso+ostatok...tak sa da.....to bol cvik co som ledva vytiahla nohy do hora...nohy netreba davat dole az na podlozku....ak niekto az dole a neskutia sa krize móže
Myslela som, že iba chalani majú na bruchu viac svalov
A čože...série, sviečka, rebriny, pripučená k podložke, zo všetkého som pochopila iba to, že ma nemajú bolieť kríže
0 0
lujza.j lujza.j

Sviecku nemusis to som si ja tú hnusobu dala...kukni dake videjka...isto najdes nieco "prijemne" ja som si na fb..zaklikala vsakovake cvicebne strankypotom len ukladam...na potom...ale asi by som ich rozdelila do dvoch skupin...jedny chcu mat velke rite a stehna a dalsie vymakane brucha....
Inak...ak by niekomu vyhovovali CDčka....coborka ma teraz 3nove...a nejake aj predtym ...uz som po nich poskulovala

Ked si lahnes na zem a chces zdvihnut nohy...a napr.robit noznicky...nesmies mat medzeru medzi podlozkou a krizami....musis to ustat napnutym bruchom...tak som to myslela
Na krize si davam bacha vysunuta poskodena platnicka...zrovna od vcera vecera obcasna strielajuca bolest....tak u trenera dnes silne fyzio cviky....
Ak je fit lopta da sa fajn aj na nej kadečó...
0 0
afrikánka afrikánka

Moja milá, espáááňa dzedzina, tu pomôže iba osobný tréner a samozrejme moja chuť...
Zatiať absentuje
0 0
afrikánka afrikánka

Aby bolo jasné...šecko platí, okrem KRÁSNA A PRITAŽLIVÁ...
IMG_20181215_143120.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

Dáš aj bez trenera....aj ked je fajn....ze ked nieco zle opravi ta... je to niekedy otravne...ale viem,ze to mysli dobre
1 0
Dáša_ Dáša_

lujza.j
Dáš aj bez trenera....aj ked je fajn....ze ked nieco zle opravi ta... je to niekedy otravne...ale viem,ze to mysli dobre
Ak sú možnosti, aj ja sa prihováram za trénera. Dala som sa na také aj ja. Vlastne cvičíme iba vlastnou váhou, sem tam nejaká pomôcka. Ale sama to nikdy doma tak nedam, šetrím sa Kto má pevnú vôľu, zvládne aj doma sam. Lebo napríklad ja cvičím fakt jednoduché cviky. Také, čo si niektorí pamätajú ešte zo školy.

Práve dnes som si pri cvičení na školu spomenula. Mali sme učiteľa a on tvrdil, že ženám v podstate stačí jeden cvik vo variaciach. Konkretne mal na mysli unožovanie, zanožovanie, prednožovanie so všetkými variantami. Že to precvičuje tie základné problematické partie. Už len robiť každý deň 5 minút.... Samozrejme, nepomôže to tomu, kto potrebuje dať dolu 20-30 kg. Je to skôr o udržiavaní
2 0
lujza.j lujza.j

Ja som bola ta co hlasila...ze nikdy-nikdy nedam keš za trenera v juni budu 3roky...sice iba 2x v tyzdni...ostatok doma....
Cvicenie s vlastnou vahou ved to je makačka...to nie je IBA !!!
jasne ked uz nestaci daju sa okolo kotnikov a zapastia dat zavazia na suchy zips...alebo cinky do ruky...alebo cvicenie s gumou...moznosti su...
1 0
Dáša_ Dáša_

ono je to fakt celé o hlave. o rozhodnutí. Potom to už ide. Aj ked teda to čo zvladam ja je absolútne minimum. Co sa cvičenia týka. Je síce pravda, že som vždy mokrá jak myš, ale keď sa pozerám okolo seba, tak ako keby som ani necvičila
1 0
lujza.j lujza.j

Neries okolie nikde nie je napisane,ze cvicia tak ako maju-spravne...aj ked "borci"...mozno daš viac ako oni...
Ja som davno nebola vo fitku...mozno by som mala ist kuk...ako sa tam naparuju
Moj trenerko fitko doma...cize iba ja a on.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať