Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Alebo aj také.....
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pochváliť
evaj63
........................................Dnes s vymakaným bruchom provokujem dcéru, kedˇje leniva cvičiť.
Pche...... provokovať dcéru.......... skús "provokovať" niekoho iného.........

Iných provokovať nepotrebujem, cvičím pre seba, nie pre druhých.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Keď muži nepoznajú ženy a nerozumejú im...väčšina sa udržuje, krášli, oblieka, najviac kvôli sebe. No a samozrejme občas aj kvôli iným ženám...
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...
1487662_66683.jpg  
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

dnes som to stihla
Naposledy upravil Terezia13 : 28.01.19 at 19:04
v8.png  
5 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

50416202_816270252045869_6355570107858550784_n[1].jpg  
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pokazila sa mi váha....alebo nie????
Naposledy upravil Terezia13 : 08.02.19 at 18:54
10246591_10152658334591006_4479382077195579614_n.jpg  
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

oneskorený účinok?
50583801_10218093911927712_6072456352016367616_o.jpg  
4 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
Berte to vážne telo máme len jedno
motivačka 2.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Grent
Berte to vážne telo máme len jedno
Ahojte, pomáham ludom v zdravom zivotnom style.
Viem pomocť s mnozstvom problemov. Ak maš zaujem tak mi kludne napis alebo hod komentik a podebatujeme.
Viem ti pomoct s jedalničkom, spravnym pitnym rezimom, zaradit nejaky trening podla casu a fyzickych moznosti atd
Mam mnozstvo receptov, zaujimavych clankov a infosiek.


https://www.porada.sk/t314093-chudnu...va-vyziva.html



Hm...ja osobne beriem (musím) to stravovanie trochu vážnejšie.

Teraz sa pýtam..." Akú máš prax, kde si pôsobil, komu si robil poradcu...ako pomáhaš iným v zdravom štýle....etc ? "

Recepty, články a informácie ma nezaujímajú...mám Gooooogle.

Takže teraz ďalšia otázka :

1. Za ako dlho si schopný urobiť jedálny lístok pre diabetika na celý mesiac ?

2. Vieš urobiť tréningový plán na celý mesiac ?

3. Nejaké eBooky s bežnými, po nete pozbieranými infoškami ma absolútne nezaujímajú.

4. Cena je aká ?



Naposledy upravil buchač : 08.02.19 at 12:45
0 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
misoft

Už som mu odkázal, nech s tým ide na Knihu Fasov. Že už podobnú debatu máme....
tak cil nechapem, najprv si mi napisal aby som sa vyjadroval v existujucej debate a ked sem hodim fotku podobnu milionom ktore su uz tu tak sa stazujes aj tak .. za druhe, ani raz som tu nenapisal ze mam nieco na predaj .. samozrejme, ked by niekto chcel miliardu informacii tak nebudem robit nanho tyzden zadarmo ale v beznych veciach normalnym ludom, ktori vedia slusne odkomunikovat pomozem v ramci debaty, boze ludia, vsetko neni len o peniazoch
..
OK, mozno som nezacal dobre ked som zalozil tu povodnu debatu ale proste myslienkou bolo, riesit zdravy zivotny styl.
Vzadu tu su strany plne chujovin ktore nikomu nezrat nepomozu a nikto to neriesi
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Grent
Vzadu tu su strany plne chujovin ktore nikomu nezrat nepomozu a nikto to neriesi
Stále čakám odpovede...
Dočkám sa alebo mám považovať tvoje príspevky za nestráviteľné ujoviny ?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

IMG_20190207_003806.jpg  
1 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
buchač
Grent
Vzadu tu su strany plne chujovin ktore nikomu nezrat nepomozu a nikto to neriesi
Stále čakám odpovede...
Dočkám sa alebo mám považovať tvoje príspevky za nestráviteľné ujoviny ?
Nemam sa s tebou o čom bavit, hned prvym prispevkom si na mna zautocil .. preco by som mal pokracovat v takejto komunikacii
V prvom rade keby mam riesit taketo veci niekomu na mieru tak najprv musi byt osobny rozhovor a zisit veci o tom cloveku, nemozes dat kazdemu to iste a len bachnut prve co ma napadne.. nie je diabetik a diabetik
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Grent

tak cil nechapem, najprv si mi napisal aby som sa vyjadroval v existujucej debate a ked sem hodim fotku podobnu milionom ktore su uz tu tak sa stazujes aj tak .. za druhe, ani raz som tu nenapisal ze mam nieco na predaj .. samozrejme, ked by niekto chcel miliardu informacii tak nebudem robit nanho tyzden zadarmo ale v beznych veciach normalnym ludom, ktori vedia slusne odkomunikovat pomozem v ramci debaty, boze ludia, vsetko neni len o peniazoch
..
OK, mozno som nezacal dobre ked som zalozil tu povodnu debatu ale proste myslienkou bolo, riesit zdravy zivotny styl.
Vzadu tu su strany plne chujovin ktore nikomu nezrat nepomozu a nikto to neriesi
Prečítaj si https://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - Zákaz reklamy

V odpovediach, komentároch a príspevkoch v debatách neuvádzam odkazy na produkty, služby a firmy s cieľom robiť takto reklamu.

Ty PONÚKAŠ službu!

Viem ti pomoct s jedalničkom, spravnym pitnym rezimom, zaradit nejaky trening podla casu a fyzickych moznosti atd - to je už služba! A na 100% to nebude len pre pekné oči.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Grent
buchač
Grent
Vzadu tu su strany plne chujovin ktore nikomu nezrat nepomozu a nikto to neriesi
Stále čakám odpovede...
Dočkám sa alebo mám považovať tvoje príspevky za nestráviteľné ujoviny ?
Nemam sa s tebou o čom bavit, hned prvym prispevkom si na mna zautocil .. preco by som mal pokracovat v takejto komunikacii
V prvom rade keby mam riesit taketo veci niekomu na mieru tak najprv musi byt osobny rozhovor a zisit veci o tom cloveku, nemozes dat kazdemu to iste a len bachnut prve co ma napadne.. nie je diabetik a diabetik
Hm...takže asi takto :

- Nemáš páru, čo znamená v mojom prípade útok....ale to je jedno.
- Keby si odpovedal aspoň na jednu otázku, tak by to vyzeralo trochu inak.

...a teraz trochu inak.

- Uznávam, že máš pravdu, čo sa týka osobného rozhovoru.
- Uznávam, že máš pravdu, nie je diabetik ako diabetik.

Lenže potom nechápem, na kieho frasa máš v profile, že kto si.
Tiež nechápem aj iné....že sa venuješ/venoval si sa v priebehu 2 (DVOCH) rokov teda širokému spektru povolaní.
Takýmto jednotlivcom ja veru nedôverujem...to je, ako keby si "sral a maľoval súčasne".

Poznám z netu zopár jednotlivcov, ktorí sú tí výživoví poradcovia...hlavne Bukiho.
Lenže oni majú na svoju činnosť vzdelanie, roky praxe a plno-veľa klientov.
Poznám aj osobne jedného maníka, je cvičiteľ a robí výživové poradenstvo. Lenže aj on má na svoju činnosť vzdelanie - papiere.

Zakončil by som asi takto.
NIE ty sa nemáš so mnou čo baviť...ale JA sa nemám o čom s tebou baviť.
1 1
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

to musí byť neznesiteľný človek - tento Buchač, čo ja som už dnes od neho čítala - no ....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

stačí nečítať
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tara1, vitaj! Po rokoch. Ale nie, nie, nie je, je. Vždy buchol, vždy buchač, buchačom bol. Na porade nie je vôl, či vôla jeho, či za vola tu bol, je, nie.

A ako ťa vykurujú? Peňaženku vetrajú?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať