Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mýty o metabolizme

https://www.idnes.cz/onadnes/dieta/m...1855_dieta_pet
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked sa vratis po dvoch tydnoch z dov.a vaha ukazuje -3kg mozem povedat ze moja dov.sa zmenila na fitpobytprvy krat so mnou sportoval aj moj chlap....velmi si pochvaloval a podakoval za motivaciu...aj ked to bolo hlavne o nom,ze isiel a dal 6km rychlej chodze...je to moj olympionik
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Ked sa vratis po dvoch tydnoch z dov.a vaha ukazuje -3kg mozem povedat ze moja dov.sa zmenila na fitpobytprvy krat so mnou sportoval aj moj chlap....velmi si pochvaloval a podakoval za motivaciu...aj ked to bolo hlavne o nom,ze isiel a dal 6km rychlej chodze...je to moj olympionik
Veď ty sa už musíš strácať, či nie? Stále to ťaháš dolu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už si začala ?
...a s ktorým Fit číslom ?
Ja už mám 3ku za sebou...to smothie (v preklade grc) som ani len nezačal.

Nejaký Viktorko je odborník ?
No ja neviem, Bukovského mám rád jak koza nôž...ale jeho považujem za odborníka !


P.S.:
Kuwa....Luberdová je výživové oná...??? .... že neverím.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Cislo 5 je pravda, ale netreba len chodit, na lacno mozno robit cokolvek a vsetko.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Cislo 5 je pravda, ale netreba len chodit, na lacno mozno robit cokolvek a vsetko.
To vážne ?
Povedz manuálne pracujúcemu (a nie nejakej modelečke a či ITákovi), že čo on na to povie.

Ujovina jak traky...aj so všetkými výživovými "poradcami".
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tu nejde o pohodu a dobru naladu (aj manualne pracujuceho cloveka), ale o to, ze pri kazdej aktivite na lacno bez jedenia dochadza k ubytku hmotnosti.
Treba citat kontext s porozumenim.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


vicktor
Tu nejde o pohodu a dobru naladu (aj manualne pracujuceho cloveka), ale o to, ze pri kazdej aktivite na lacno bez jedenia dochadza k ubytku hmotnosti.
Treba citat kontext s porozumenim.
Jedno je fakt - dochádza k úbytku hmotnosti, ale odchádza i energia... takže po chvíli práce na lačno už nebude práca, ale len myšlienky na to, ako sa znova "nabiť".
Inými slovami - tá rada je tiež na houno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Tu nejde o pohodu a dobru naladu (aj manualne pracujuceho cloveka), ale o to, ze pri kazdej aktivite na lacno bez jedenia dochadza k ubytku hmotnosti.
Treba citat kontext s porozumenim.
...
Pilčík.gif  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja na lacno asi 2 roky...len prve jedlo mam velmi neskoro..ale je to o zvyku...na dovče..este neskorsie...lebo kym sme sa vytrepali bolo kolo 11h..nazad o 12h...takze ranajkodesiatoobed az po
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
Ked sa vratis po dvoch tydnoch z dov.a vaha ukazuje -3kg mozem povedat ze moja dov.sa zmenila na fitpobytprvy krat so mnou sportoval aj moj chlap....velmi si pochvaloval a podakoval za motivaciu...aj ked to bolo hlavne o nom,ze isiel a dal 6km rychlej chodze...je to moj olympionik
Veď ty sa už musíš strácať, či nie? Stále to ťaháš dolu.
Este keby o jeden bod..vnutrobrusny túčikked nie... nevadi...je v norme,ale vzdy moze byt lepsie...
Ja sa uz hybem takou dakou zortvacnostou...ze automatika pokial sa bude dat...moja dovolenka uz nabrala level...ze pridem na chrbte s opalenou sportovou podprsienkoua ked chlap chcel mat volny den...tak ja 10serii po 60preskokov na svihadle co uz zabijem sa...co moje decko ma este zvozi...mama s hentym svihadlom musis aj 100...a ked jej,ze mam padesat rokov..tak ona...nech sa nevyhovaram
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Este keby o jeden bod..vnutrobrusny túčikked nie... nevadi...je v norme,ale vzdy moze byt lepsie...
Ja sa uz hybem takou dakou zortvacnostou...ze automatika pokial sa bude dat...moja dovolenka uz nabrala level...ze pridem na chrbte s opalenou sportovou podprsienkoua ked chlap chcel mat volny den...tak ja 10serii po 60preskokov na svihadle co uz zabijem sa...co moje decko ma este zvozi...mama s hentym svihadlom musis aj 100...a ked jej,ze mam padesat rokov..tak ona...nech sa nevyhovaram


A má pravdu......
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
143nora
vicktor
pri kazdej aktivite na lacno bez jedenia dochadza k ubytku hmotnosti.
Skús 2 - 3 týždne v kuse a možno zmeníš názor
Nezmenim, vysledok potvrdi pravdivost.
O tom som presvedceny, takze skusat nemusim.
Ty si myslis ze pri robote na lacno (ani 2-3 tyzdne netreba) clovek pribera?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Cislo 5 je pravda, ale netreba len chodit, na lacno mozno robit cokolvek a vsetko.
Na lačno si robím jesť, ale až potom, keď nakŕmim, čo je na dvore. A chcela by som potom ešte zacvičiť, ale to už po noci od hladu nevidím a cuker klesá ja na tobogáne. Tak to končí behom nalačno do chladničky a uvariť vajcá.
Naposledy upravil bettylou : 13.09.19 at 19:27
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
korela
lujza.j
Ked sa vratis po dvoch tydnoch z dov.a vaha ukazuje -3kg mozem povedat ze moja dov.sa zmenila na fitpobytprvy krat so mnou sportoval aj moj chlap....velmi si pochvaloval a podakoval za motivaciu...aj ked to bolo hlavne o nom,ze isiel a dal 6km rychlej chodze...je to moj olympionik
Veď ty sa už musíš strácať, či nie? Stále to ťaháš dolu.
Este keby o jeden bod..vnutrobrusny túčikked nie... nevadi...je v norme,ale vzdy moze byt lepsie...
Ja sa uz hybem takou dakou zortvacnostou...ze automatika pokial sa bude dat...moja dovolenka uz nabrala level...ze pridem na chrbte s opalenou sportovou podprsienkoua ked chlap chcel mat volny den...tak ja 10serii po 60preskokov na svihadle co uz zabijem sa...co moje decko ma este zvozi...mama s hentym svihadlom musis aj 100...a ked jej,ze mam padesat rokov..tak ona...nech sa nevyhovaram
Tak toto mne ortopéd už dávno zakázal a to 50tka v nedohľadne. Naposledyuž aj bicykel. kua. Tak hľadám rozcvičky a cvičenia na trúbe, že no jumping, no knees load... a furt sa dačo nájde
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este...zé nechodim po dochtoroch....lebo ti zakazu vsetko.....aj ked mozno nemusia....ked davnejsie u fyzio dochtorky....co ja vsetko nemozem.....stacila poznamka od nej...na druh sportu...ktory nepoznala....ked to nie je skákavé mozte to cvicit
Snazim sa pocuvat svoje telo....ked ma " miká" poskodena-vysunuta platnicka dam max acyploša....
Horsie je to schodidlami...vsetky klenby padnute tie bola ako ďas....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááááá.... šak človek je dovtedy zdravý, kým nepríde k dochtorovi....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Este...zé nechodim po dochtoroch....lebo ti zakazu vsetko.....aj ked mozno nemusia....ked davnejsie u fyzio dochtorky....co ja vsetko nemozem.....stacila poznamka od nej...na druh sportu...ktory nepoznala....ked to nie je skákavé mozte to cvicit
Snazim sa pocuvat svoje telo....ked ma " miká" poskodena-vysunuta platnicka dam max acyploša....
Horsie je to schodidlami...vsetky klenby padnute tie bola ako ďas....
Lujza ja mam znicene nohy od lodiciek. cely zivot v nich na 10 a viac cm opatkoch. teraz tam kde som, bolia chodidla, lebo na nizkom. nasla som nieco, cim natriem a pomoze. Poslem do odkazov, nechcem spamovat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1

Lujza ja mam znicene nohy od lodiciek. cely zivot v nich na 10 a viac cm opatkoch. teraz tam kde som, bolia chodidla, lebo na nizkom. nasla som nieco, cim natriem a pomoze. Poslem do odkazov, nechcem spamovat.
Buď rada, že to neboli gondoly z Benátok.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať