Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Dalsie 2kg doleé
Už prestaň, lebo budeš ľahká.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Optimálne porcie

V optimálnom prípade by ste mali denne zjesť 3 porcie zeleniny, 2 ovocia, 4 bielkoviny a 3 sacharidy.

Porciu ovocia a zeleniny vypočítate ľahko odvážením. Jedna porcia ovocia je 100 – 150 gramov. V praxi jedna porcia ovocia znamená:

1 jablko
1 hruška
1 broskyňa, nektárinka
1 pomaranč, banán
2 – 3 slivky, marhule, mandarínky
2 hrste drobného ovocia – jahôd, malín, hrozna
25 g sušeného ovocia


Na porciu zeleniny počítajte:

1 kaleráb, paprika, paradajka, veľký zemiak
dve hrste šalátu, špenátu, krájanej brokolice, listovej zeleniny
jedna hrsť strukovín
200 ml zeleninovej šťavy
.
Merajte rukami
Aby ste vedeli porciu zmerať kedykoľvek a kdekoľvek aspoň približne, nemusíte so sebou nosiť váhu. Postačia vám vaše ruky. Všeobecne sa dá totiž povedať, že jedna porcia znamená:

čerstvé ovocie a zelenina – jedna hrsť,
krájané ovocie a zelenina – dve hrste
oriešky, sušené ovocie – jedna hrsť
cestoviny a ryža – dve otvorené spojené hrste (alebo 70 gramov, merajte v surovom stave)
mäso – jeden a pol až dve spojené vystreté dlane (alebo 120 gramov)
ryby – dve spojené vystreté dlane (alebo 125 gramov)
chipsy, popcorn – dve spojené dlane
tvrdý syr – toľko ako palec
cukor, maslo, olej – ako jeden článok palca

https://tesco.sk/hello/clanok/ake-pr...-rukami/17092/
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

LETO 2020... Prvé stretnutie kamarátiek po karanténe
94160752_2944120989003350_3287838804148224000_n.jpg  
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

image002.jpg  
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

tučná cica2.png  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://cestina20.cz/slovnik/zermen/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď môže byť viceprezident, viceguvernér - tak môže byť aj vícežer....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

chladnička.png  
nezerem.jpg  
1/1
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes finale 200ks....30dnova drepova vyzva....ja som robila na bosu....od zajtra davam repete
FB_IMG_1615643269230.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pekne vyobrazene co je zapojene pri drepoch
FB_IMG_1619004629304.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Po dvoch mesiacoch drepovania na bosu lopte...si fičim na plank-u...nasla som si teraz toto..iba 5min.
Screenshot_20210512-102255.png  
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Lujza a aké cítiš výsledky po tom drepovaní? Teda čo si spomínam, intenzívne si cvičila aj pred tým
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Daša drepy su fakt nenapadny cvik-sa nezdaju..aky je super...vysledky ako vidis na obrazku....okrem tych ruk...lebo nic v nich....nohy,rit,brucho,chrbat....a to som nakoniec zistila,ze menej drepov ako bolo vo vyzve...lebo decko mi zabudlo,ze po pauza dni na dalsi nie o 5 viac ale o 10...a ja tym,ze na bosu som este vyrovnavala balanc...ked som zacala..na druhy den som mala svalovicu.na chrbte...najviac ma asi prekvapilo to brucho...
No predtym...pokial sa dalo do polky decembra 2x tyzdene trener...a drepovala som aj vtedy aj bikovala....potom pauza....a drepovat som zacala niekdy vo februari...
Teraz som si nasla plank vyzvu...ale pri tej po dvoch tydnoch na 150sec ufff...malo sa ist az po 270sec.som dnes zacala to co na obrazku...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://gymbeam.sk/blog/co-sa-s-vami...ank-kazdy-den/
Plank sa mi šikne aj na spevnenie svalstva okolo chrbtice...hypermobilita je svina...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stravu mam prerusovane hladovanie 16 na 8 a kaloricky deficit a jednoduche cukry na minime.....decko 23/1.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Stravu mam prerusovane hladovanie 16 na 8 a kaloricky deficit a jednoduche cukry na minime.....decko 23/1.....
a výsledky? nejak sumárne?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Decke pyzamo som si kupila 158/164 mne uz nejde o vysledky..ja sa len udrziavam-aby som sa hybala...konfekcna velkost 36,38....nikdy som nebola takato ..ako ini povedia chuda,tenka...
Decko je v zaciatkoch ...lebo ona furt len zacina...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať